Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2019 BİMCell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

06.03.2019
539
2019 BİMCell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Bimcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları 2019 ile de artık yanınızda. BİMCell Türkiye’nin birçok ilinde gıda sektöründe kendini kanıtlamış bir kuruluştur. Mağazacılık sektöründen sonra da GSM firmalarının arasında kendini kanıtlamayı hedef almış bulunmaktadır. BİMCell GSM operatörü olarak, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve uygun fiyata tarifeler düzenleyerek dikkatleri üzerinde toplamaya başlamıştır. Hazırlamış olduğu kampanyalar sayesinde birçok mobil hat kullanıcısının ilgisini çekmeyi başaran operatör firması bu sayede hatırı sayılır bir müşteri kitlesi oluşturmaktadır.

BİMCell Bedava İnternet Kampanyaları 2019 ile müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, müşteri odaklı çalışmalar benimsediğini açık açık göstermektedir. Kendinize neden BİMCell diye soru sorduğunuzda şu cevabı rahatlıkla verebilirsiniz. Çünkü iletişim kalitenizden ödün vermeden, bugüne kadar ödediğinizden çok daha uygun fiyata konuşabileceksiniz. BİMcell her yöne 6 saniyesi 1 kuruşa konuşturur. Yükleme yapsanız da yapmasanız da aynı fiyata konuşursunuz. Sadece konuştuğunuz saniye kadar ödersiniz. Yani aç / kapa 1 kuruştur!

BİMCell Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

BİMCell Bedava 1 GB İnternet Kampanyaları 2019 ile yapacağınız yükleme karşısında Bedava 1 GB İnternet kazanabilirsiniz. Tek seferde yapacağınız 25 TL ve üzeri yükleme yapan tüm müşterilerimize 30 gün boyunca kullanabilecekleri her yöne 1GB İnternet BİMcell’den hediye. Standart internet kullanımınız megabyte başına 50 Kuruştur. Ayrıca tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapan tüm BİMcell’lilere 1GB İnternet Bedava kazanırlar.

BİMCell Bedava 1 GB İnternet Kampanyaları 2019 ile tek seferde yapacağınız 25 TL ve üzeri yüklemelerinize sadece Bedava 1 GB İnternet kazanmıyorsunuz. Bu yükleme ile hattınıza yurt içi Her Yöne 500 SMS anında yüklenecektir. Böylece sadece Bedava 1 GB İnternet kazanmakla kalmıyor ayrıca hattınıza Bedava Yurt İçi Her Yöne 500 SMS kazanmış oluyorsunuz.

BİMCell Bedava 1 GB İnternet Kampanyaları 2019, BİMcell’lilere yeni avantaj, tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapan herkese yurt içi her yöne 500 SMS ve 1GB İnternet Bedava!

Paket SüresiPaket İçerikleriPaket Fiyatı (Vergiler Dahil )Nasıl Alırım?
Aylık500 SMSBEDAVATek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli
Aylık1 GBBEDAVATek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli

BİMcell Hediye 500 SMS Kampanyası Detaylar:

 • Tek seferde en az 25 TL ve üzeri yüklemede 30 gün süresince geçerli yurt içi 500 SMS hediye edilecektir.
  Kampanya kapsamında verilen 500 SMS 30 gün süresince geçerlidir. 30 gün içerisinde kullanılmayan hediye SMS’ler 30 günün sonunda silinir, bir sonraki aya devretmez.
  Hediye SMS yüklendiğinde abonelere bilgilendirici SMS gönderilecektir.
  Paket kapsamındaki SMS’ler sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir; yurtdışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz
  Müşteriler hediye SMS hakları bittiğinde üzerlerinde farklı bir paket yoksa standart tarife ücreti üzerinden ücretlendirilir.
  Hediye 500 SMS Kampanyası katılım koşulu 29.05.2018 tarihi itibarıyla güncellenmiştir. Mevcut kampanya katılım koşullarında 01.03.2016 tarihinden itibaren 29 günde bir tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapıp kampanyaya katılım sağlanmakta iken, yapılan güncelleme ile 29.05.2018 tarihinden itibaren her bir tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmak yeterli olacaktır. Diğer bir ifade ile müşterilere her tek seferde 25 TL ve üzeri her yüklemede 500 SMS hediye verilecektir.
  Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir BİMcell tarifesi dışında bir tarifeye geçiş yapan, hattını devreden müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.

BİMcell Hediye 1 GB Kampanyası Detaylar:

 • Tek seferde en az 25 TL ve üzeri yüklemede, 30 gün süresince geçerli 1 GB cepten internet hediye edilecektir.
 • Kampanya kapsamında verilen yurtiçi 1 GB cepten internet 30 gün geçerlidir. Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinir, bir sonraki aya devretmez.
 • Hediye cepten internet yüklendiğinde abonelere bilgilendirici SMS gönderilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Cepten internet kotanız dolarsa kullanım süresinin sonuna kadar data kullanımı paket aşımı olarak KB başına 0,00492 kuruş olarak ücretlendirilir. Kullanım süresi dolduktan sonra hattınıza tanımlı Hediye 1GB internet veya başka internet paketiniz yoksa data kullanımı 50kr/MB olarak ücretlendirilir.
 • Hediye 1 GB Kampanyası katılım koşulu 29.05.2018 tarihi itibarıyla güncellenmiştir. Mevcut kampanya katılım koşullarında 01.03.2016 tarihinden itibaren 29 günde bir tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapıp kampanyaya katılım sağlanmakta iken, yapılan güncelleme ile 29.05.2018 tarihinden itibaren her bir tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmak yeterli olacaktır. Diğer bir ifade ile müşterilere her tek seferde 25 TL ve üzeri her yüklemede 1 GB cepten internet hediye edilecektir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir BİMcell tarifesi dışında bir tarifeye geçiş yapan, hattını devreden müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.

Bimcell Numara Taşıma Kampanyaları

Bimcell Online Fatura Ödeme

BİMcell Paket Sorgulama Nasıl Yapılır?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.