Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2021 BİMcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları


02.01.2021
2.239
2021 BİMcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

2021 BiMcell Bedava İnternet Kampanyaları? BİM hayatımıza ilk olarak toptan fiyatına uygun ürünler satışı olarak girmiş bulunmaktadır. Kısa sürede bu şekilde hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girmeyi başarmış olmanın verdiği avantaj ile cep telefon operatörü olarak da aynı şekilde uygun fiyatı ve kaliteli tarife sunuşu ile dikkatleri üzerine toplama başarmış olmaktadır. Sadece uygun fiyatı ile olmayıp, kaliteyi ucuza almanın güzel bir yolu olarak hayatımıza girmiş olmaktadır.

BİMcell olarak pek çok kişinin tercihlerini kendisine yönlendirmeyi başarmıştır. BİMcell operatörü olarak müşteri portföyü her geçen gün artan ve düzenlediği yeni kampanyaları ile cezp edici fiyatları ile tercih edilenler arasına arasına girmeyi başarmış durumdadır. BİMcell müşteri memnuniyeti için başlattığı çalışmalar doğrultusunda, müşteri memnuniyetine verdiği çalışmaları ile müşteri portföyünü epeyce genişletmiş ve hatırı sayılır müşteri kitlesini çoktan oluşturmuş bulunmaktadır.

BİMcell müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak hazırladığı tarifeleri ile aranan operatörler arasında yerini çoktan ayırttırmış bulunmaktadır. Düzenlediği araştırmalar ve çalışmaları doğrultusunda müşteri memnuniyetini arttırma çalışmaları son hızla devam etmektedir. Bu çalışmaların bir parçası olarak BİMcell düzenlediği kampanyalar doğrultusunda müşteri memnuniyetini arttırmak için Bedava İnternet Kampanyaları başlatmış bulunmaktadır. BİMcell operatörünü kullanan ve yapacağı birkaç adım işlem uygulaması ile onlarca Bedava GB İnternet kullanım hakkı kazanabilirsiniz.

BİMcell ile Yeni Tanışan Müşterilerimize Bedava 9 GB İnternet Kampanyası

BİMcell ile Yeni Tanışan Müşterilerimize Bedava 9 GB İnternet Kampanyası müşterilerimiz çok fazla efor sarf etmeden Bedava 9 GB İnternet kullanım hakkına sahip olabileceklerdir. BİMcell operatörü olarak müşterimiz olmak isteyen yeni gelen abonelerimiz kazanmaya devam ediyor.

Operatör tercihini BİMcell’den yana kullananlar, BİMcell’e geldiklerinde Bedava 9 GB İnternet kullanım hakkının yanında Yurt İçi Her Yöne 300 Dakika Konuşma hakkı ve Yurt İçi Her Yöne geçerli 300 SMS kullanım hakkına sahip olmaktadırlar. Kaliteli operatör ve uygun fiyat avantajı arayan müşterilerimiz doğru adrestesiniz.

BİMcell Tanışma Hediyesi

Yurt İçi Her Yöne 300 Dakika Konuşma
Yurt İçi Her Yöne 300 SMS Gönderme
Yurt İçi Her Yöne 9 GB Cep Mobil İnternet

Kampanya Detayları

 • BİMcell Bonus Kampanyası’ndan kampanya geçerlilik süresi içerisinde BİMcell faturasız tarifelerinden birine yeni hat tesisi yoluyla gelen müşteriler faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan müşterilere kampanya kapsamında kampanya katılım SMS’i atıldıktan sonra 30 gün geçerli yurt içi her yöne 300 dakika konuşma, yurt içi her yöne 300 SMS ve yurt içi 9 GB cepten internet kullanım hakkı verilecektir.
 • Abone yeni hat alarak ve kampanyaya katılım için SMS göndermek suretiyle talepte bulunabilecektir. (Yeni hat aldıktan 30 gün içerisinde SMS atılmalıdır.)
 • Kampanya kaydının başarı ile tamamlanmasının ardından ilgili hatta / hatlara SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan faydalardan yararlanmaya başlanılabilecektir.

BİMcell Bedava 1 GB ve 500 SMS Kampanyası

BİMcell Bedava 1 GB ve 500 SMS Kampanyası, BİMcell yeni yıl ile çok avantajlı kampanyaları ile karşımıza çıkmaktadır. Öyle ki tek seferde yapacağınız TL yüklemelerinize karşılık olarak olarak Bedava 1 GB ve 500 SMS hakkı verilmektedir. BİMcell’den Bedava 1 GB ve 500 SMS kazanmak için BİMcell hattınıza tek seferde 25TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli olmaktadır. BİMcell müşterileri her zaman kazanır.

BİMcell Tek Seferde 25TL Yükleme Hediyesi

Yurt İçi Her Yöne 500 SMS Gönderme
Yurt İçi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet

Kampanya Detayları

 • Kampanya kapsamında verilen 500 SMS 30 gün süresince geçerlidir. 30 gün içerisinde kullanılmayan hediye SMS’ler 30 günün sonunda silinir, bir sonraki aya devretmez.
 • Hediye SMS yüklendiğinde abonelere bilgilendirici SMS gönderilecektir. *Paket kapsamındaki SMS’ler sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir; yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz
 • Müşteriler hediye SMS hakları bittiğinde üzerlerinde farklı bir paket yoksa standart tarife ücreti üzerinden ücretlendirilir.
 • Tek seferde en az 25 TL ve üzeri yüklemede, 30 gün süresince geçerli 1 GB cepten internet hediye edilecektir.
 • Kampanya kapsamında verilen yurt içi 1 GB cepten internet 30 gün geçerlidir. Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinir, bir sonraki aya devretmez.
 • Hediye cepten internet yüklendiğinde abonelere bilgilendirici SMS gönderilecektir.

BİMcell Bedava 5 GB İnternet ve 500 SMS Kampanyası

BİMcell Bedava 5 GB İnternet ve 500 SMS Kampanyası, BİMcell 2020 yılı ile müşterilerine özel düzenlediği kampanyalarında çeşitliliğe özen göstermeye başlamış bulunmaktadır. BİMcell müşterisi olarak düzenlenen TL yükleme kampanyalarında tek seferde yapacağınız TL yüklemeleri Bedava İnternet ve SMS kazandırmaya devam etmektedir. BİMcell hattına tek seferde 40TL ve üzeri yükleme yapan müşterilerimiz 5 GB İnternet ve 500 SMS kazanmaktadır. Sizde BİMcell hattınıza TL yüklemelerinizi 40TL ve üzeri olarak gerçekleştirin Bedava 5 GB İnternet ve 500 SMS anında kazanın.

BİMcell Tek Seferde 40TL Yükleme Hediyesi

Yurt İçi Her Yöne 500 SMS Gönderme
Yurt İçi Her Yöne 5 GB Cep Mobil İnternet

Kampanya Detayları

 • İlgili kampanyadan, kampanya geçerlilik süresi içerisinde 40 TL ve üzeri yükleme yapan kurumsal ve bireysel faturasız BİMcell aboneleri faydalanabilecektir. Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında 30 gün geçerli 4 GB yurt için cepten internet hakkı otomatik olarak tanımlanacaktır. Anılan fayda her 40 TL ve üzeri yükleme yapılmasının ardından otomatik olarak tanımlanacaktır. Kampanya kapsamında sunulan data hakkının tanımlanması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan fayda kullanılabilecektir. Kampanya kapsamında verilen yurt içi 4 GB cepten internet 30 gün geçerlidir. Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinecek, bir sonraki aya devretmeyecek ve otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında tanımlanacak data hakkı başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Müşteriler; ilgili kampanya kapsamında sunulan data hakkının sona ermesinin ardından, hatta tanımlı farklı bir paket veya fayda olmaması halinde mevcut tarife ücreti üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Tek seferde en az 25 TL ve üzeri yüklemede 30 gün süresince geçerli yurt içi 500 sms hediye edilecektir.
 • Kampanya kapsamında verilen 500 SMS 30 gün süresince geçerlidir. 30 gün içerisinde kullanılmayan hediye SMS’ler 30 günün sonunda silinir, bir sonraki aya devretmez.
 • Hediye SMS yüklendiğinde abonelere bilgilendirici SMS gönderilecektir.

Bimcell EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

Bimcell EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyası ile korona virüsü nedeni ile evden uzak eğitim alan öğrencilerimize destek amaçlı her ay hatlarına Bedava 8 GB İnternet tanımlanacaktır. Uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz. Bimcell EBA kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığı’nın uzaktan eğitim sürecine destek olmak amacıyla, EBA (Eğitim Bilişim Ağı) online eğitim uygulaması ve eba.gov.tr kullanımlarına mobil 8 GB Bedava İnternet dunulmaktadır.

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan data hatları hariç, tüm faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilecektir. EBA (Eğitim Bilişim Ağı) uygulamasına ve eba.gov.tr’de kullanılabilecek ücretsiz 8 GB mobil internet otomatik bir şekilde gerçekleştirilmiştir.
 • Kampanya kapsamında EBA online eğitim uygulamasında ve eba.gov.tr’de kullanılması için her ay aylık yurt içi 8 GB ücretsiz internet hakkı sunulacaktır.
 • Kampanya kapsamında Faturalı abonelerin EBA yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız abonelerin EBA yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN EBA yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu servis 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.

BİMcell SIM Kart Değişikliği Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

BİMcell SIM Kart Değişikliği Bedava 30 GB İnternet Kampanyası, BİMcell 4.5G ile uyumlu olmayan SIM kartı değişikliğini ücretsiz olarak en yakın BİM mağazasına gelerek değiştiren tüm BİMcell müşterilerimiz için Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı sunulmaktadır. Üstelik 4.5G’ye uyumlu olmayan SIM kartınızın değişimini herhangi bir ücret ödemeksizin ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz SIM kartı değişikliği için aldığınız yeni 4.5G’li SIM kartınız içi Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. SIM kartını BİM marketlerine gelerek ücretsiz bir şekilde değiştirme işlemini gerçekleştiren BİMcell müşterilerimiz Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkından faydalanabilmektedirler.

Bimcell Numara Taşıma Kampanyaları

Bimcell Online Fatura Ödeme

BİMcell Paket Sorgulama Nasıl Yapılır?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. blank Murat dedi ki:

  Harika