Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Bimcell Bedava 30 GB İnternet Kampanyası


23.12.2020
376
Bimcell Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

Bimcell Bedava 30 GB İnternet Kampanyası, Türkiye’nin market markası artık bildiğiniz gibi Türk Telekom’un altyapısı ile birlikte Bimcell olarak karşımıza çıkmaktadır. Bimcell operatör olarak karşımıza oldukça farklı ve yenileyici kampanyası ile çıkmış bulunuyor. Tüm aboneler tarafından faydalanılabilecek olan kampanyanın abonelerine özel olarak sunacağı Bedava 30 GB İnternet hediyesi mevcut olmaktadır.

Bimcell operatöründen oldukça farklı ve kazandıran bir kampanya gelmiş bulunuyor. Düzenlenen kampanyadan bulunan tüm aboneler faydalanabileceklerdir. Bimcell tarafından sunulacak olan Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkından faydalanabilmek için ilk olarak hattınız 4.5G’ye tanımlı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Düzenlenen kampanyada ayrıca 28.09.2020 tarihinden önce Bimcell bireysel faturasız kampanyalarından bir tanense dahil olmanız gerekmektedir. Bimcell faturasız tarifelerinden herhangi bir tanesine başarılı bir şekilde 28.09.2020 tarihinden önce dahil olan ve daha sonra 4.5G uyumlu SIM karta sahip olan aboneler faydalanabileceklerdir. Bimcell abonelerinin mesaj bölümüne 4.5G yazarak 5555’e SMS göndermeleri hatlarının 4.5G’ye uyumlu olup olmamasını öğrenmek için yeterli olmaktadır. En kısa sürede sorgulama işlemini gerçekleştirin ve anında Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkına sahip olun. Düzenlenen kampanya kapsamında 3G SIM kartını 4.5G SIM kartı ile değiştiren abonelere 7 gün geçerli Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir. Bu kapsamda abonelerin SIM kart değişikliğinin ardından 4.5G 30GB yazarak 5555’e SMS göndererek kampanyaya katılımlarını başlatabilirler.

2020 En Avantajlı BİMcell Tarifeleri Nelerdir? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bimcell Bedava 30 GB İnternet Kampanya Detayları

  • Bimcell Bedava 30 GB İnternet Kampanyasından, 28.09.2020 tarihinden önce Bimcell bireysel faturasız tarifelerinden bir tanesine başarılı bir şekilde giriş yapan ve 28.09.2020 tarihinden sonra 4.5G SIM karta geçiş yapan abonelerimiz faydalanabileceklerdir.
  • Bimcell Bedava 30 GB İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin, kampanya süresince 3G SIM kartlarını 4.5G SIM kartı ile değiştiren abonelerimize 7 gün geçerli olmak üzere toplam da Bedava 30 GB İnternet yurt içi kullanımında geçerli olarak hatlarına tanımlanacaktır.
  • Bimcell Bedava 30 GB İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin belirtilen değişiklikleri gerçekleştirmelerinin ardından, cep telefonlarının mesaj bölümüne 4.5G 30GB yazarak, 5555’e kısa SMSM göndermeleri gerekmektedir.
  • Bimcell Bedava 30 GB İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen aboneler için başvuru kaydının başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından abonelere SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • Bimcell Bedava 30 GB İnternet Kampanyası kapsamında sunulan Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı yurt içinde yapılacak kullanımlarda geçerli olmaktadır.
  • Bimcell Bedava 30 GB İnternet Kampanyasında sunulan Bedava 30 GB İnternet hakkı 7 gün geçeri olmaktadır. Belirtilen süre içersinde kullanılmayan haklar silinecektir.
  • Bimcell Bedava 30 GB İnternet Kampanyasından her hat yalnızca bir kere faydalanabilecektir.
  • Bimcell Bedava 30 GB İnternet Kampanyasında sunulan hediye 30 GB İnternet faydası başka bir hatta devredilemez.
  • Bimcell Bedava 30 GB İnternet Kampanyasından, kampanyanın geçerli olduğu tarihlerde hat iptali yapan, hattını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışında bir tarifeye geçiş yapan aboneler kampanyadan faydalanmaya devam edemez.

2020 BİMcell İnternet Paketleri

Bimcell / EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.