Cepyo | Tarifeler ve Paketler

BiMcell / Faturasız 500 DK Konuşma Paketi – 16TL


28.11.2020
1.424
BiMcell / Faturasız 500 DK Konuşma Paketi – 16TL

BiMcell Faturasız 500 DK Konuşma Paketi ile sadece konuşma isteyen ve bunu ucuza almak isteyenlere yönelik konuşma paketleri bulunmaktadır. Yurt İçi Her Yöne 500 dakika arama yapabileceğiniz  konuşma paketini 16TL  ödeyerek uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Aldığınız dakikaları, tüm operatörlere yönelik aramalarınız için bir ay boyunca kullanabilirsiniz. Üstelik dakikalarınız bittiğinde 30 gün bekleme yapmadan istediğinz kadar satın alabilirsiniz.

BiMcell Faturasız 500 DK Konuşma Paketi içerisinde ki kullanım haklarınız bittiğinde, hattınızda yeterli bakiye olduğu müddetçe 30 günlük kullanım süresinin bitmesini beklemeden paketiniz otomatik olarak yenilenmektedir. Paketinizde ki bakiyenizin yetersin olduğu durumlarda ise paket süresinin dolduğu andan itibaren 29 gün içerisinde yükleme yapmaz iseniz paketiniz otomatik olarak iptal edilmektedir.

Kampanya adı

500DK Konuşma Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Bimcell
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 500 DK

Ücretlendirme

Yeni Aboneler İçin 16TL
Numarasını Taşıyanlara 16TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

500DK yazıp 4551’e göndermenin gerekmektedir.

Kalan Sorgulama

KALAN500DK yazıp 4551’e gönderebilirsiniz.

Tarife İptali

IPTAL500DK yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Konuşma paketimi kullanmaya ne zaman başlayabilirim?
 • Her yöne 250 dakika paketi için 250DK, her yöne 500 dakika paketi için 500DK yazıp 4551’e gönderdikten sonra, paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir. Sonrasında konuşmaya başlayabilirsiniz.
  Her yöne 250 dakika paketini ve her yöne 500 dakika paketini satın alabilmek için hattınızda paket tutarı kadar bakiye bulunması yeterlidir.
  Paketinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Konuşma paketim otomatik olarak yenilenir mi?
 • Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (30 gün) veya kullanım süresi dolmadan paket bittiğinde otomatik olarak yenilenir. Bakiyenin yetersiz olması durumunda, paketin süresi dolduğu andan itibaren 29 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme yapılmaz. Yenileme yapılmazsa konuşmalar 6 saniyesi 0,0125 TL olarak ücretlendirilir.
 • Konuşma paketimle hangi yöne arama yapabilirim?
 • Paket kapsamında sunulan dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Ücretsiz dakikalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamaz. 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsar.
 • Konuşma paketini *120#yi tuşlayarak nasıl satın alabilirim?
 • *120#yi tuşladığınızda BİMcell paketlerine ulaşırsınız. Paketi satın almak için karşınıza gelen ekranda ilgili paket için tuşlama yapmanız gerekmektedir. Konuşma paketleri için paket tipi olarak “Ses Paketleri”ni seçiniz. Seçiminizin ardından istediğiniz paketin numarasını giriniz. Karşınıza paket içeriği ve fiyatına dair bilgilendirme ekranı gelecektir. Bu paketi satın aldığınız anlamına gelmez. Satın almak için bilgilendirme ekranında “1-Satın Al” seçeneğini göreceksiniz. “Cevapla”yı seçip “1”i tuşladığınızda paketi satın almış olacaksınız. Paket kaydınız tamamlandığında onay mesajı gelecektir.
 • Konuşma paketinde kullanmadığım kota bir sonraki döneme devreder mi?
 • Konuşma paketinde kullanılmayan dakikalar kullanım süresi dolduktan sonra kullanılamaz.
 • Konuşma paketi kota bilgimi nasıl sorgulayabilirim?
 • Her yöne 250 dakika paketinde kalan dakikaları öğrenmek için ücretsiz olarak KALAN250DK yazıp 4551’e gönderebilirsiniz.
  Her yöne 500 dakika paketinde kalan dakikaları öğrenmek için ücretsiz olarak KALAN500DK yazıp 4551’e gönderebilirsiniz.
 • Konuşma paketimi nasıl iptal edebilirim?
 • Her yöne 250 Dakika paketi için IPTAL250DK yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir.
  Her yöne 500 Dakika paketi için IPTAL500DK yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.