Cepyo | Tarifeler ve Paketler

BiMcell / Faturasız 250 DK Konuşma Paketi – 14TL


28.11.2020
1.823
BiMcell / Faturasız 250 DK Konuşma Paketi – 14TL

BiMcell Faturasız 250 DK Konuşma Paketi, Bimcell hattı ile sadece konuşma isteyen ve bunu ucuza almak isteyenlere yönelik konuşma paketleri mevcut bulunmaktadır. Yurt İçi Her yöne 250 dakika arama yapabileceğiniz  konuşma paketini 14TL olarak satın alabilirsiniz. Aldığınız dakikaları tüm operatörlere yönelik aramalarınız için bir ay boyunca kullanabilirsiniz. Üstelik paketinizin süresinin dolmasını beklemeden hattınızda konuşma dakikalarınız bittiğinde paketi tekrar satın alma işlemi yapabilirsiniz.

BiMcell Faturasız 250 DK Konuşma Paketi içerisinde ki kullanım haklarınız bittiğinde, hattınızda yeterli bakiye olduğu müddetçe 30 günlük kullanım süresinin bitmesini beklemeden paketiniz otomatik olarak yenilenmektedir. Paketinizde ki bakiyenizin yetersin olduğu durumlarda ise paket süresinin dolduğu andan itibaren 29 gün içerisinde yükleme yapmaz iseniz paketiniz otomatik olarak iptal edilmektedir.

Tarifeye katılmak ve detaylarını öğrenmek için aşağıya bakabilirsiniz.

Kampanya adı

 250dk Konuşma Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Bimcell
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 250 DK

Ücretlendirme

Yeni Aboneler İçin 14TL
Numarasını Taşıyanlara 14TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

250DK yazıp 4551’e göndermenin gerekmektedir.

Kalan Sorgulama

KALAN250DK yazıp 4551’e gönderebilirsiniz.

Tarife İptali

Her yöne 250 Dakika paketi için IPTAL250DK yazıp 4551’e göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Konuşma paketimi kullanmaya ne zaman başlayabilirim?
 • Her yöne 250 dakika paketi için 250DK, her yöne 500 dakika paketi için 500DK yazıp 4551’e gönderdikten sonra, paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir. Sonrasında konuşmaya başlayabilirsiniz.
  Her yöne 250 dakika paketini ve her yöne 500 dakika paketini satın alabilmek için hattınızda paket tutarı kadar bakiye bulunması yeterlidir.
  Paketinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Konuşma paketim otomatik olarak yenilenir mi?
 • Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (30 gün) veya kullanım süresi dolmadan paket bittiğinde otomatik olarak yenilenir. Bakiyenin yetersiz olması durumunda, paketin süresi dolduğu andan itibaren 29 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme yapılmaz. Yenileme yapılmazsa konuşmalar 6 saniyesi 0,0125 TL olarak ücretlendirilir.
 • Konuşma paketimle hangi yöne arama yapabilirim?
 • Paket kapsamında sunulan dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Ücretsiz dakikalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamaz. 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsar.
 • Konuşma paketini *120#yi tuşlayarak nasıl satın alabilirim?
 • *120#yi tuşladığınızda BİMcell paketlerine ulaşırsınız. Paketi satın almak için karşınıza gelen ekranda ilgili paket için tuşlama yapmanız gerekmektedir. Konuşma paketleri için paket tipi olarak “Ses Paketleri”ni seçiniz. Seçiminizin ardından istediğiniz paketin numarasını giriniz. Karşınıza paket içeriği ve fiyatına dair bilgilendirme ekranı gelecektir. Bu paketi satın aldığınız anlamına gelmez. Satın almak için bilgilendirme ekranında “1-Satın Al” seçeneğini göreceksiniz. “Cevapla”yı seçip “1”i tuşladığınızda paketi satın almış olacaksınız. Paket kaydınız tamamlandığında onay mesajı gelecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.