Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf ve Video Yükleme İşlemi Nasıl Yapılır?


18.01.2021
182
Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf ve Video Yükleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf ve Video Yükleme İşlemi Nasıl Yapılır? Sosyal medya üzerinden en çok vakit geçirdiğimiz uygulamalardan bir tanesi de İnstagram olmaktadır. Oldukça popüler olan fotoğraf ve video paylaşım platformu İnstagram günlük hayatımızın vazgeçilmez uygulamalarından biridir. Sosyal medya üzerinden fotoğraf ve video paylaşımını sevenler için oldukça eğlenceli bir uygulama olmaktadır. İnstagrama sosyal medya uygulaması için bilgisayar üzerinden video ve fotoğraf yüklemek ile ilgili nasıl yapılacağı konusunda sizler için bilgi aktarımı yapılacaktır. Normal şartlarda bilgisayar üzerinden İnstagramda fotoğraf paylaşmak günümüz koşullarında hala mümkün olmamaktadır. Fakat gerçekleştirilen çalışmalar doğrultusunda artık bunu gerçekleştirmek mümkün hale gelmiş olmaktadır. Herhangi bir program ya da uygulama kullanmadan bilgisayar üzerinden İnstagrama fotoğraf ya da video yüklemek kolayca gerçekleştirilebilmektedir. İnstagram sosyal medya uygulamasını cep telefonunuzda kullandığınız gibi kullanabilir ve dilediğinizce paylaşım yapabilirsiniz.

Kadınlarda Yüz Şekline Göre Saç Kesimi Nasıl Olmalı? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf Nasıl Yüklenir?

Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf Nasıl Yüklenir? Bilgisayar üzerinden İnstagrama fotoğraf atmak için çok basit bir yöntem bulunmaktadır. İnstagram web sürümüne bu yöntem ile bilgisayarınızda yer alan video ve fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz. Bilgisayardan İnstagrama video ve fotoğraf yüklemek için aşağıdaki adımları sırası ile takip edebilirsiniz.

 • Bilgisayar üzerinden internete giriş yaparak, instagram.com adresine giriş yapıyorsunuz.
 • Kullanıcı adınızı ve şifre bilgileriniz ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz.
 • İnstagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra maus ile sağ tıklayarak incele yazısına tıklayın. Bu işlem için bir diğer seçenek ise bilgisayarınızın klavyesinden CTRL+Shift+C tuşlarını tıklayarak, incele seçeneğinden açabilirsiniz.
 • İnstagram masaüstü görüntüsünü mobil görüntüsüne almak için üste yer alan mobil görüntüye alma kısmına basarak, instagram mobil site şekline dönüştürülmektedir.
 • Açılan İnstagram mobil sitesi görüntüsü işleminde dilerseniz telefon modeli de tercihinde bulunabilirsiniz.
 • Sayfayı yenileme yaptığınızda veya f5 tuşuna bastığınızda İnstagramı bilgisayardan telefon görüntüsünü görerek kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • İntagram üzerinden ekle butonuna tıklayarak dilediğiniz şekilde paylaşım gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf Atma İşlemi

Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf Atma İşlemi, Bilgisayarınız üzerinden İnstagrama fotoğraf atma işlemi için aşağıdaki adımları sırası ile takip ederek uygulamanız gereklidir.

 • Bilgisayar üzerinden şifre ve kullanıcı adınız ile İnstagrama giriş yapmalısınız.
 • Karşınıza çıkan web görünüm sayfası üzerinden, mausun sağ tıklayarak incele seçeneğini tıklıyorsunuz. Eğer isterseniz de f12 tuşuna basarak ya da CTRL+Shift+C tuşlarına basarak da inceleme işlemi yapabilirsiniz.
 • Karşınıza çıkan sayfada kodlar karşınıza çıkacak, kodların üzerinde de Elements yazısı bulunmaktadır. Elements yazısının hemen yanında bulunan ikona tıklayabilir ve bu şekilde mobil görüntüsüne geçiş yapabilirsiniz.
 • Device Toolbar masaüstü görüntüsünü mobil görüntüye çevirmektedir.
 • Yukarıda belirtilen maddelerin hepsini uygulamış fakat resmi paylaş butonunu görmüyor iseniz f5 tuşuna basabilir ya da sayfayı yenileyebilirsiniz.

Bilgisayardan İnstagrama Program Olmadan Fotoğraf Yükleme İşlemi

Bilgisayardan İnstagrama Program Olmadan Fotoğraf Yükleme İşlemi, Bilgisayar üzerinden İnstagrama fotoğraf yükleme yollarından diğer birisi de Gramblr kullanarak yapmaktır. Fakat bu yöntemi kullananlar hesaplarının beğeni ve takiplerinin bilgileri dışında yönetildiğini belirtmektedirler. Bilgisayar üzerinden İnstagrama fotoğraf yüklemek için tarafınıza belirtilen adımları rahatlıkla kullanabilirsizin. Güvenli olmayan programları kullanmamanızı öneririz. Bilgisayarınız üzerinden İnstagrama video yükleme işlemi yapmak içinde yukarıda belirtilen yöntemleri kullanabilirsiniz.

Erkeği Kendine Bağlamak için Hangi Aşk Duaları Okunmalı?

Cep Telefonu Açıkken Kapalı Gösterme Nasıl Yapılır?

Zayıflamak İçin Okunacak Dualar Hangileridir?

Cep Telefonu IMEI Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Zoom Uzaktan Eğitim İnternet Paketi Kampanyası

Paycell Kart Nedir? Nasıl ve Nerelerde Kullanılır?

Sevdiği Kadını Kendine Bağlamak için Hangi Dualar Okunmalıdır?

İntihar Etmenin İslam Dininde Yeri Nedir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.