Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekiliş Kampanyası


28.03.2021
431
Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekiliş Kampanyası

Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekilişe katılmak isteyenlerin 6 Nisan 2021 tarihine kadar Beylikdüzü Migros AVM içerisinde yer alan mağazalardan 150TL ve katları şeklinde alış veriş yapmaları gerekmektedir. Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekiliş Kampanyasına katılmak için 6 Nisan 2021 tarihine kadar Beylikdüzü Migros AVM içinde bulunan mağazalardan toplamda 150TL ve katları şeklinde alış veriş yapmanız yeterli olmaktadır. Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek olan ürün bilgileri aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

 • 1 Adet; BMW 218 GranCupe 5 Kapı Araba

Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekilişi Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekilişi Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Kampanya kapsamında yapılacak olan araba çekilişine katılabilmek için belirtilen kampanya tarihleri arasında İstanbul ilimizde bulunan Beylikdüzü Migros AVM içerisinde yer alan mağazalardan toplamda 150TL ve katları şeklinde alışveriş yapılması gerekmektedir. Beylikdüzü Migros AVM içerisindeki mağazalardan yapılan her 150TL alışverişe 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. AVM içerisinde yer alan mağazalardan yapılacak alışverişin ardından kampanya katılım standına gelerek, yaptıkları alış verişin fiş ya da faturasını ibraz etmeleri durumunda işletilmesi gerekmektedir. Kampanyaya bireysel olarak katılım sağlayan tüketiciler için üzerinde çekiliş katılım no, ad, soyad, adres, doğum tarihi, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

Trendyol Mercedes Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekilişi Kampanya Detayları

 • Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekiliş Kampanyası, Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 03.11.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekiliş Kampanyası, 07.11.2020 – 06.04.2020 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekiliş Kampanyası, İstanbul Beylikdüzü Migros AVM içerisinde yer alan mağazalardan yapılacak olan 150TL ve katlarında alış verişlerde geçerli olmaktadır.
 • Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekiliş Kampanyası, kapsamında İstanbul Beylikdüzü Migros AVM içerisinde yer alan mağazalardan yapılan her 150TL alışverişe 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.
 • Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekiliş Kampanyasına katılmak isteyen için AVM içerisinde yer alan mağazalardan yapılacak alışverişin ardından kampanya katılım standına gelerek, yaptıkları alış verişin fiş ya da faturasını ibraz etmeleri durumunda işletilmesi gerekmektedir. Kampanyaya bireysel olarak katılım sağlayan tüketiciler için üzerinde çekiliş katılım no, ad, soyad, adres, doğum tarihi, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.
 • Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekiliş Kampanyasına katılım esnasında verilen bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğu altında olmaktadır.
 • Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılacak olan çekiliş işlemi 09.04.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından 1 kişi hediye olarak BMW 218 GranCupe 5 Kapılı Araba kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 453.800TL olmaktadır.
 • Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminde hediye kazanan talihliler 15.04.2021 tarihinde Takvim Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp hediye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır.

39 Burda AVM Peugeot 2008 Çekiliş Kampanyası

Watsons Arko Men Playstation 4 Çekiliş Kampanyası

MetLife BES Emeklilik MacBook Air Çekiliş Kampanyası

Tchibo Yılbaşı Çekiliş Kampanyası

Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası

L’oreal Rossmann İPhone 11 Çek Kazan Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.