Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Bakandan Müjde Geldi, Herkese Bedava İnternet Dağıtılacak!


16.10.2020
352
Bakandan Müjde Geldi, Herkese Bedava İnternet Dağıtılacak!

Bakandan Müjde Geldi, Herkese Bedava İnternet Dağıtılacak! Ulaştırma ve Altyapı Bakanı tarafından müjdeli haber geldi. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu tarafından yapılan açıklamaya göre herkes günlük olarak Bedava 2 GB İnternet kullanımı yapabilecek. Bakan Adil Karaismailoğlu tarafından yapılan açıklama neticesine göre havalimanlarında Uçuş Rehberim uygulamasını kullanan herkes için günlük olarak ücretsiz bir şekilde Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı verilecek.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu tarafından mobil cihaz kullanıcılarına yönelik önemli bir haber geldi. Uçuş Rehberim uygulaması tarafından havalimanlarında bulunan herkesin günlük olarak kullanabileceği Bedava 2 GB İnternet hakkı bulunacaktır. Böylece uçuş bilgileri hakkında detaylara ulaşmak isteyenler, uçuş saatlerini beklerken internet üzerinde vakit geçirmek isteyen herkesin faydalanabileceği Bedava 2 GB İnternet hakkı olmaktadır. Diğer yandan da gerçekleştirilen uygulama kapsamında park halindeki araçlarınızı bulmak havalimanlarında artık daha da kolay hale gelmiş bulunuyor. Havalimanlarında yaşanan yoğunluklar nedeni ile park edilen aracınızı bulmakta artık zorlanmayacaksınız. Geliştirilen yeni uygulama ile artık havalimanlarında araçlarını park ettikleri yeri GPS ile yönlendirileceklerdir. Gerçekleştirilen bu uygulama sayesinde zaman kaybının önüne geçilmesi hedeflenmektedir.

Bedava İnternet Hakkından Nasıl Faydalanabilirim?

Bedava İnternet Hakkından Nasıl Faydalanabilirim? Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu tarafından yapılan açıklamaya göre Bedava 2 GB İnternet hakkından faydalanmak için kullanıcıların havalimanlarına gelmesi ve Uçuş Rehberim uygulamasını telefonlarına indirmeleri gerekmektedir. Bedava olarak verilecek olan 2 GB interneti kullanmak için sadece Uçuş Rehberim uygulamasını telefonlara indirmek gerekmektedir. Uygulama içersine güncel uçuş bilgilerinizi girdikten sonra Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı operatör farkı gözetilmeksizin hatlarınıza yüklenmektedir.

Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı günlük olarak sunulmakta ve havalimanlarından çıkış yapıldıktan sonra kullanılmaya devam edilebilmektedir. Gerçekleştirilen uygulama ile ayrı bir sayfa açılmasına gerek olmaksızın sosyal medya hesaplarını da rahatlıkla kullanmaya devam edebilmektedir. Diğer yandan da uygulama içerisinde yer alan uçuş takip özelliği gibi yöntemler de uçuş ile ilgili detaylara ulaşmanıza imkan sağlamaktadır. Uçuşa kalan zaman, bilet kontrollerinin başlayıp başlamadığı gibi.

Turkcell Bilinmeyen Numara Sorgulama Nasıl Yapılır, Nereden Öğrenilir? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bedava İnternet Hakkından Kimler Yararlanabilir?

Bedava İnternet Hakkından Kimler Yararlanabilir? Dağıtımı yapılacak olan Bedava 2 GB İnternet hakkından faydalanmak için herhangi bir kısıtlama bilgisi bulunmamaktadır. Belirtilen kampanya tüm yaş grupları için geçerli olmakla birlikte aranan neredeyse tek şart havalimanında bulunmak olmaktadır. Havalimanlarında bulunmayan bireyler için günlük olarak verilecek olan Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkından faydalanamamaktadır. Diğer yandan da günlük olarak tanımlanacak olan Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı için hiçbir ücret talep edilmemektedir. Kişinin operatör numarasının olması ve aboneliğinin bulunması yeterli olmaktadır. Diğer bir ifade ile herhangi bir operatör kullanmayan bireyler sağlanan hizmetten faydalanamayacaktır. Ücretsiz internet hakkı tanımlanan kullanıcıların verilen Bedava İnternet hakkını aynı gün içerisinde kullanmaları gerekmektedir. Ücretsiz olarak verilen internet ertesi güne devredilmemekte ve başka paketler ile birleştirilmemektedir.

Morpa Kampüs Nedir? Nasıl Üye Olunur?

Çok İstenilen Birşey İçin Dilek Duası Nedir?

Zayıflamak İçin Okunacak Dualar Hangileridir?

Güzel Rüyalar Görebilmek İçin Okunacak Dua Hangisidir?

Cep Telefonu IMEI Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.