Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Axess Mobil İPad Çekiliş Kampanyası


27.11.2020
290
Axess Mobil İPad Çekiliş Kampanyası

Axess Mobil İPad Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekilişe katılmak için 15 Aralık 2020 tarihine kadar Axess Mobil uygulamasına giriş yapılması yeterli olmaktadır. Axess Mobil İPad Çekiliş Kampanyasına katılmak için 15 Aralık 2020 tarihine kadar Axess mobil uygulamasına giriş yapılması ve sonrasında da uygulama içerisinde yer alan kampanyaya katıl butonuna tıklamak gereklidir. Yapılacak olan çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek olan ürünler aşağıda belirtilmektedir.

 • 30 Adet; İPad 8.Nesil Tablet

Axess Mobil İPad Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Axess Mobil İPad Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Gerçekleştirilen kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş işlemine katılmak için kampanyanın belirtilen tarihleri arasında Akbank Axess mobil bankacılık uygulamasına giriş yapılması gereklidir. Akbank Axess mobil bankacılık uygulaması içerisinde yer alan bilgilerin tanıtımını yapmak ve kullanılmasını teşvik etmek amacıyla, App Store / Google play işletim sistemi ile cep telefonuna indireceği Axess mobil uygulaması üzerinden Akbank müşteri numarası ve şifre ile giriş yapmaları gereklidir. Gerekli bilgileri girerek sisteme giriş yapılmasının ardından kampanya katıl butonunu tıklayarak kampanya aktifliğini gerçekleştiren bireysel müşterilere 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım sağlayan müşterilerin katılımdan sonra yaptığı her Axess Mobil ödeme ile gerçekleştirilen ödeme işlemi de 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Turkcell / Faturasız Çerez Günlük 6 GB İnternet Paketi – 10TL Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Axess Mobil İPad Çekilişi Kampanya Detayları

 • Axess Mobil İPad Çekiliş Kampanyası, Akbank T.A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 17.11.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Axess Mobil İPad Çekiliş Kampanyası, 23.11.2020 – 15.12.2020 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Axess Mobil İPad Çekiliş Kampanyasına katılmak için Axess mobil uygulamasına giriş yapılması ve sonrasında da uygulama içerisinde yer alan kampanyaya katıl butonuna tıklamak gereklidir.
 • Axess Mobil İPad Çekiliş Kampanyası Akbank Axess mobil bankacılık uygulaması içerisinde yer alan bilgilerin tanıtımını yapmak ve kullanılmasını teşvik etmek amacıyla, App Store / Google play işletim sistemi ile cep telefonuna indireceği Axess mobil uygulaması üzerinden Akbank müşteri numarası ve şifre ile giriş yapmaları gereklidir.
 • Axess Mobil İPad Çekiliş Kampanyasına katılmak için gerekli bilgileri girerek sisteme giriş yapılmasının ardından kampanya katıl butonunu tıklayarak kampanya aktifliğini gerçekleştiren bireysel müşterilere 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.
 • Axess Mobil İPad Çekiliş Kampanyasında katılım sağlayan müşterilerin katılımdan sonra yaptığı her Axess Mobil ödeme ile gerçekleştirilen ödeme işlemi de 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Axess Mobil İPad Çekiliş Kampanyasında çekiliş işlemi 13.01.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Axess Mobil İPad Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından hediye olarak 30 kişi İPad 8. Nesil Tablet kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 5.199TL olmaktadır.
 • Axess Mobil İPad Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 15.01.2021 tarihinde Akşam Gazetesi’nde ilan edilecektir.
 • Axess Mobil İPad Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 30.01.2021 tarihine kadar başvurmayan asillere ve 14.02.2021 tarihine kadar başvuruda bulunmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez.
 • Axess Mobil İPad Çekiliş Kampanyası bireysel müşteriler için düzenlenmektedir.
 • Axess Mobil İPad Çekiliş Kampanyasında katılan herkes için telefon no, ad, soyad bilgilerinden herhangi birisinin eksik olması durumunda çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir.
 • Axess Mobil İPad Çekiliş Kampanyasında bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Axess Mobil İPad Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Axess Mobil İPad Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

2020 Turkcell EBA Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

Watsons Arko Men Playstation 4 Çekiliş Kampanyası

Samsung Galaxy A5 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Gillette Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Turkcell / Faturasız Çerez İki Haftalık 5 GB Paketi – 35TL

Rüyada Kuruyemiş Görmek Ne Anlama Gelir?

Büyük Vestel, BMW Çekiliş Kampanyası

2020 İstMarina AVM 100.000TL Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.