Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Axess Karta Özel Spotify ve Netflix Ödemesine 30TL Hediye Kampanyası


17.11.2020
286
Axess Karta Özel Spotify ve Netflix Ödemesine 30TL Hediye Kampanyası

Axess Karta Özel Spotify ve Netflix Ödemesine 30TL Hediye Kampanyası, Gerçekleştirilen kampanya kapsamında internet üzerinden müzik dinleme platformu olan Spottify ve dizi film platformu olan Netflix tarafından kullanıcılarına oldukça sevindirici haber Axess tarafından gelmiş bulunuyor. Öyle ki Axess kart sahipleri üyelik işlemleri ile ilgili ödemelerini kart üzerinden yapmaları durumunda 30TL hediye kazanacaktır. Düzenlenen kampanya kapsamında 1 Kasım ve 30 Kasım 2020 tarihleri arasında Axess kredi kartınız ile yapacağınız 750TL ve üzeri alış verişlerinizde Spotify ve Netflix üyelik ödemelerinizin her biri için 15TL toplamda 30TL Axess chip para hediye edilecektir.

Axess tarafından düzenlenen kampanya kapsamında, Axess kredi kartı sahibi müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Türkiye genelinde harcama yaparken kazandıran kredi kartlarından bir tanesi olan Axess, müşterileri için yepyeni ve kaçırılmayacak bir kampanya ile karşılarına çıkmış bulunuyor. İnternet müşterilerimizin çok sevdiği ve en çok kullandığı Spotify ve Netflix üyeleri için oldukça kazançlı bir kampanya ile karşılarına çıkmış bulunuyor. Gerçekleştirilen kampanyaya göre 1 Kasım – 30 Kasım 2020 tarihleri arasında kampanyaya kayıt olan ve Axess kredi kartı ile toplam olarak 750TL ve üzerinde internet harcaması yapan müşterileri kazançlı çıkmaya devam ediyor. Öyle ki Netflix ve Spotify üyelik ödemelerinizin her biri için 15TL toplamda da 30TL chip para kazandırıyor.

Axess Kredi Kartına Özel Spotify ve Netflix Ödeme Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Axess Kredi Kartına Özel Spotify ve Netflix Ödeme Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Axess düzenlediği kampanyası ile ilgili olarak, kampanya detayları ile ilgili katılım şartları ve koşullarını internet üzerinden açıklamış bulunmaktadır. Belirtilen kampanya şartlarında ise kampanyaya katılmak isteyen Axess kart sahipleri ilk harcama yapmadan önce asıl kart sahibi olan kimsenin Hemen Katıl butonuna tıklayarak kampanyaya katılması gerekmektedir. Yapılan işlemin ardından Axess Mobil ile katılımda da kampanyanın profil alanında yer alan Kampanyalarımız menüsünün altına görülmesinin ardından kampanyaya katılım işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş olacaktır.

Gerçekleştirilen Axess kart kampanyası kapsamında Netflix ve Spotify üyeliklerinin her biri için 15TL, toplamda 30TL chip para ödemesi yapan Axess kredi kartı ile kampanyaya katılım sağlayan müşterilerin kampanya hakkında bilgi sahibi olmaları gereklidir. Kampanyaya katılarak toplamda 750TL ve üzerinde harcama yapmanız ve Spotify ve Netflix ödemelerini de Axess kredi kartı ile yapmak zorunluluğu bulunmaktadır. Gerçekleştirilen kampanya yalnızca Spotify ve Netflix gibi kendi siteleri ya da resmi mobil uygulamaları üzerinden Axess kart ile yapılacan olan harcamaları kapsayacaktır.

Nestle Hepsiburada Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Axess Karta Özel Spotify ve Netflix Ödemeleri Kampanya Detayları

  • Axess Karta Özel Spotify ve Netflix Ödemeleri Kampanya müşteri bazında olmaktadır. bir müşteri bu kampanyadan en fazla 30TL chip para kazanabilmektedir.
  • Axess Karta Özel Spotify ve Netflix Ödemeleri Kampanyasından faydalanmak isteyenler için asıl kart sahibi kişilerin ilk harcamadan önce Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmaları gerekmektedir.
  • Axess Karta Özel Spotify ve Netflix Ödemeleri Kampanyasında 30 Kasım 2020 günü saat 23:59’a kadar işlem yapılası gereklidir. Bu saat ve tarihten sonra yapılan harcamalar kabul edilmemektedir.
  • Axess Karta Özel Spotify ve Netflix Ödemeleri Kampanyası sadece online alışverişte geçerli olmaktadır.
  • Axess Karta Özel Spotify ve Netflix Ödemeleri Kampanyasında aynı gün içerisinde yapılacak olan alışverişlerden sadece ilk işlem kampanyaya dahil edilecektir.
  • Axess Karta Özel Spotify ve Netflix Ödemeleri Kampanyasında kazanılan 30TL chip para yüklemesi kampanya koşullarının sağlanmasının ardından ve kampanyanın bitmesinden sonraki 5 iş günü içerisinde harcama yapılan karta yüklenecektir.
  • Axess Karta Özel Spotify ve Netflix Ödemeleri Kampanyasına bireysel Axess kredi kartlar ve bu kartlara bağlı olan ek kartlar ile sanal kartlar kampanyaya dahil olmaktadır.
  • Axess Karta Özel Spotify ve Netflix Ödemeleri Kampanyasına nakit çekim işlemleri, EFT – havale, BES işlemleri, vergi ödemeleri gibi durumlar kampanyaya dahil olmamaktadır.

CarrefourSa Xiaomi Mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge Çekiliş Kampanyası

Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Getir Elidor Çekiliş Kampanyası

Dimes İPhone XR Çekiliş Kampanyası

Albaraka Türk 1.000TL Değerinde World Puan Çekiliş Kampanyası

Qumpara BP Playstation 4 Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.