Cepyo | Tarifeler ve Paketler

ASUS’tan Yeni Router Sistemleri Geliyor!


10.06.2020
401
ASUS’tan Yeni Router Sistemleri Geliyor!

ASUS’tan Yeni Router Sistemleri Geliyor! ASUS yepyeni, ZenWİFİ AX Mini (XD4) ve ZenWİFİ AC Mini (CD6) router sistemleri geliyor. İki küçük boyutlu yeni model, tüm evi kapsayan Wi-Fi 6 ve Wi-Fi 5 ağları için alandan tasarruf sağlayan çözümleri ile birlikte geliyor. Bir adet router ve iki adet genişletme düğümünden oluşan üçlü paketler halinde satılmaktadırlar. ZenWİFİ AX Mini ve AC Mini ürünleri hızlı ve kolay kurulumları ile birlikte son derece güvenilir Wİ-Fİ bağlantısı sağlamaktadır. Küçük boyutlara sahip olan ZenWİFİ AX Mini ürün her türlü dekorasyona uyum sağlayan birinci sınıf şık tasarımı ile dikkat çekmektedir.

Wi-Fi 6 destekli ZenWiFİ AX Mini, 1800 Mbps’e kadar, Wi-Fi 5 destekli ZenWİFİ AC Mini ise 1500 Mbps’e kadar ulaşan Wi-Fi hızı sunmaktadırlar. Kullanıcılar ücretsiz olarak sunulan ASUS Router uygulaması ile birlikte cihazlarını üç adımda oldukça basit bir şekilde kurmaktadırlar. Trend Micro destekli ASUS AiProtection ise cihazın kullanım ömrü boyunca ücretsiz ağ güvenliği ve yanında ebeveyn kontrollü özelikler sunmaktadır.

ASUS ZenWİFİ AX Mini ve ZenWİFİ AC Mini Router’lerin Özellikleri Nelerdir?

ASUS ZenWİFİ AX Mini ve ZenWİFİ AC Mini Router’lerin Özellikleri Nelerdir? ZenWİFİ AX Mini ve AC Mini üçlü paketler halinde satılmaktadır. Her paket içerisinde bir adet router ve iki adet genişletme düğümü bulunmaktadır. Avuç içerisine sığabilen ZenWİFi AX Mini 9 cm2 yer kaplamaktadır. Her iki modelde mevcut ZenWİFi router serisinin metal benzeri kaplama ve Zen temalı ikonik dairesel desen gibi tasarım hatlarını taşıyor. Minyatür sistemler her ortamda ve diğer ZenWİFi cihazlarına uyacak şekilde tasarlanmış bulunmaktadır. ZenWİFİ AX Mini klasik beyaz ve siyah renk seçenekleri bulunmaktadır.

ZenWİFİ AX Mini 1800 Mbps’ye, ZenWİFİ AC Mini ise 1500 Mbps’ye kadar bant genişliği sunuyor ve ayrıca teknik bilgisi kısıtlı olan herkes tarafından kolaylıkla kurulum sağlanabiliyor. Ücretsiz olan ASUS Router uygulaması üzerindeki son derece kolay olan üç adımlık kurulum sistemi ile kullanıcılar tüm evi kapsamakta olan Wi-Fi ağını birkaç dakikada hazır hale getirmektedir. Yeni router modelleri AiMesh teknolojisi kullandığından, ek ZenWİFi düğümleri ya da AiMesh özellikli ASUS router ekleyerek ağı daha da genişletmek mümkün hale gelmektedir. Tecrübe sahibi olan kullanıcılar Wi-Fi ağlarının adını diledikleri gibi değiştirebilmektedirler. Kullanıcılar tarafından tüm ağ için tek bir SSID adı seçilebiliyor ya da bir frekans bandına ayrı SSID adları atayabilmektedir. Düğümler arası bağlantı için kablolu Ethernet seçeneği de kullanılmaktadır. ZenWİFİ AX Mini ve AC Mini kullanım ömrü boyunca ücretsiz, Trend Micro destekli AiProtection çözümü sunuluyor. Düzenli bir şekilde güncellenen güvenlik kriterleri ile her zaman koruma sağlanmaktadır. AiProtection ailelerin kişisel verilerini veya evden çalışanların işle ilgili verilerini korumak için ekstra bir güvenlik katmanı oluşturmak mümkün olmaktadır.

 Otomobil Sahipleri İçin Önemli Bu İşlemler Artık e-Devlet Sisteminden Yapılacak!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.