Cepyo | Tarifeler ve Paketler

ASUS Zenfone 7 Pro Model Telefon Tanıtıldı!


24.09.2020
381
ASUS Zenfone 7 Pro Model Telefon Tanıtıldı!

ASUS Zenfone 7 Pro Model Telefon Tanıtıldı! Teknoloji devleri arasında yer alan ASUS, oldukça farklı tasarıma sahip yepyeni akıllı telefonu olan Asus Zenfone 7 Pro model cihazı tanıtmış bulunmaktadır. ASUS Zenfone 7 Pro model cihazda oldukça farklı bir kamera tasarımı kullanılmış durumda, ASUS Zenfone 7 Pro model cihazın kamera tasarımı çentik, delk ya da pop-up tasarımlarını pek sevmeyenler için öne ve arkaya dönebilen tasarım ile kamerası ile karşımıza çıkmaktadır. ROG Phone 3 model akıllı telefondan sonra, ASUS markasının tanıtımını gerçekleştirdiği ikinci akıllı telefon modeli ASUS Zenfone 7 Pro model cihazın özellikleri çok dikkat çekici bulunmaktadır.

ASUS Zenfone 7 Pro Akıllı Telefonun Özellikleri

ASUS Zenfone 7 Pro Akıllı Telefonun Özellikleri, Tanıtımı gerçekleştirilen ASUS Zenfone 7 Pro akıllı cihaz ilginç tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumda. Cihazın ön tarafında selfie kamerası ya da çentik ve ekrana gömülü bir şekilde kamera yer almaması dikkatlerin çekilmesindeki en büyük etken olmaktadır. Telefonun dikkatleri çekmeyi başarmasının en büyük etkeninin sahip olduğu kamera tasarımı olduğunu söyleyebiliriz. Zenfone 7 Pro üzerinde yer alan arka kamera, cihazın ön kamerası olarak da kullanılabilmektedir. Cihazın oldukça sağlam tasarımı olduğu ve bunu da bu mekanizması ile gerçekleştirdiği belirtiliyor. ASUS Zenfone 7 Pro tasarımcıları cihazın üzerinden kullanılan kamera teknolojisinin 5 yıl boyunca her gün en az günde 100 defa kamera sürekli çevrilse dahi, kameranın bu özelliğini kaybetmeyeceği iddia ediliyor.

ASUS Zenfone 7 Pro akıllı model cihazda, 6.67 inç 2400*1080 piksel çözünürlüğe sahip 90Hz AMOLED ekran tasarımına sahip bulunuyor. ASUS Zenfone 7 Pro model telefonun bataryası ise 30W hızlı şarj destekli ve 5000 mAh büyüklüğe sahip bir bataryadan oluşmaktadır. ASUS Zenfone 7 Pro model akıllı cihaz, Snapdragon 865 Plus işlemcisinden gücünü almaktadır. ASUS cihazın tasarımında 8 GB RAM ve 128 GB ve 256 GB’a kadar UFS 3.1 depolama alanı sunuyor. ASUS Zenfone 7 Pro model akıllı cihazın kamera siteminde ise 64 MP ve 12 MP iki kameralı bir kuruluma sahip olduğu görülmektedir. ASUS Zenfone 7 Pro model cihazın satış fiyatı ise 950 dolar olmaktadır.

 Oppo Ace 2 Tüm Özellikleri ve Fiyatı

Sevdiği Kadını Kendine Bağlamak için Hangi Dualar Okunmalıdır?

Samsung Ekran Altı Kameralı Telefonu Tanıtmaya Hazırlanıyor!

LG Yeni Akıllı Telefonu Wing Tanıtımı Gerçekleşti!

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.