Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Armada AVM Volkswagen T-Roc Çekiliş Kampanyası


13.01.2021
277
Armada AVM Volkswagen T-Roc Çekiliş Kampanyası

Armada AVM Volkswagen T-Roc Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekilişe katılmak için Ankara ilimizde bulunan Armada AVM’de bulunan mağazalardan 23 Nisan 2021 tarihine kadar 200TL ve katlarında alış veriş yapılması gerekmektedir. Armada AVM Volkswagen T-Roc Çekiliş kampanyasına katılmak için 23 Nisan 2021 tarihine kadar Ankara’da bulunan Armada AVM içerisinde yer alan mağazalardan toplamda 200TL ve katlarında alış veriş yapmaları gerekmektedir. Yapılan alışveriş işleminin ardından, gerçekleştirilecek olan çekiliş işlemi ile birlikte verilecek olan hediye ürünler aşağıda belirtilmiş bulunmaktadır.

 • 1 Adet; Volkswagen T-Roc Araba

Armada AVM Volkswagen T-Roc Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Armada AVM Volkswagen T-Roc Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Gerçekleştirilen kampanyada belirtilen tarihler arasında Ankara ilimizde bulunan Armada AVM’de bulunan mağazalardan 200TL ve katları şeklinde alış veriş yapmaları çekilişe katılmak için yeterli olmaktadır. Düzenlenen kampanya kapsamında 23 Nisan 2021 tarihine kadar, Armada AVM’de yer alan mağazalar kampanyaya dahil, AVM içinde yer alan bankamatiklerden yapılan işlemler, işçiliksiz altın, ziynet altın alışverişleri, bilgi fişleri, sevk irsaliyesi, tahsilat makbuzları, mobil – sabit telefon ve internet ödemeleri, fatura ödemeleri, TL – dakika yüklemeleri, taahhütlü telefon alımları, kredi kartı puan harcamaları, mağaza kart puan harcamaları, kredi kartı slipleri, Ticket, Sodexo yemek fişleri, hediye kartları ve hediye çeki harcamaları, ürün değişim fişleri, internet sitelerinden yapılan alış verişler ve şans – talih oyunları, tütün ve tütün mamulleri ve alkollü içecek alış verişleri kampanyaya dahil olmamaktadır. Kampanya kapsamında yapılan her 200TL alışverişe 1 çekiliş hakkı verilecektir. Armada AVM’den alışverişin ardından armada.omegabigdata.com internet adresi üzerinden ad, soyad, doğum tarihi, cep telefonu, adresi bilgileri ile üye olunması gerekmektedir. Yapılan üyelik işleminin ardından fiş, fatura ve e-arşiv faturasının fotoğrafını yükleyen bireysel müşterilere ya da Armada AVM’de yer alan kayıt masasına giderek kişisel bilgiler ile birlikte katılım formunu doldurarak fiş, fatura ve e-arşiv faturalarını ibraz edilmesinin ardından onaylandıktan sonra SMS ile çekilişe katılım numarası verilecektir.

Türk Telekom / Faturasız Mobilist 5 GB Paketi – 39TL Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Armada AVM Volkswagen T-Roc Çekilişi Kampanya Detayları

 • Armada AVM Volkswagen T-Roc Çekiliş Kampanyası, Armada İşletmecilik ve Tic. A.Ş. adına Milli Piayngo İdaresinin 16.11.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Armada AVM Volkswagen T-Roc Çekiliş Kampanyası Ankara ilimizde yer alan Armada Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan mağazalardan 200TL ve katlarında alış veriş yapılması gerekmektedir.
 • Armada AVM Volkswagen T-Roc Çekiliş Kampanyası, 20.11.2020 – 23.04.2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
 • Armada AVM Volkswagen T-Roc Çekiliş Kampanyası, Armada AVM’de yer alan mağazalar kampanyaya dahil, AVM içinde yer alan bankamatiklerden yapılan işlemler, işçiliksiz altın, ziynet altın alışverişleri, bilgi fişleri, sevk irsaliyesi, tahsilat makbuzları, mobil – sabit telefon ve internet ödemeleri, fatura ödemeleri, TL – dakika yüklemeleri, taahhütlü telefon alımları, kredi kartı puan harcamaları, mağaza kart puan harcamaları, kredi kartı slipleri, Ticket, Sodexo yemek fişleri, hediye kartları ve hediye çeki harcamaları, ürün değişim fişleri, internet sitelerinden yapılan alış verişler ve şans – talih oyunları, tütün ve tütün mamulleri ve alkollü içecek alış verişleri kampanyaya dahil olmamaktadır.
 • Armada AVM Volkswagen T-Roc Çekiliş Kampanyasında yapılan her 200TL alışverişe 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Armada AVM Volkswagen T-Roc Çekiliş Kampanyasında, Armada AVM’den alışverişin ardından armada.omegabigdata.com internet adresi üzerinden ad, soyad, doğum tarihi, cep telefonu, adresi bilgileri ile üye olunması gerekmektedir.
 • Armada AVM Volkswagen T-Roc Çekiliş Kampanyasında, Yapılan üyelik işleminin ardından fiş, fatura ve e-arşiv faturasının fotoğrafını yükleyen bireysel müşterilere ya da Armada AVM’de yer alan kayıt masasına giderek kişisel bilgiler ile birlikte katılım formunu doldurarak fiş, fatura ve e-arşiv faturalarını ibraz edilmesinin ardından onaylandıktan sonra SMS ile çekilişe katılım numarası verilecektir.
 • Armada AVM Volkswagen T-Roc Çekiliş Kampanyası kapsamında çekiliş işlemi 03.05.2021 tarihinde yapılacaktır.
 • Armada AVM Volkswagen T-Roc Çekiliş Kampanyasında yapılacak çekişil işleminin ardından hediye olarak verilecek ürünlerden 1 kişi Volkswagen T-Roc Araba kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 387.500TL olmaktadır.
 • Armada AVM Volkswagen T-Roc Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 05.05.2021 tarihinde Sabah Gazetesi Ankara baskısında yayımlanacaktır.
 • Armada AVM Volkswagen T-Roc Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihlilerin bilgilerinin doğruluğunun ispatı katılımcıya ait olmaktadır.
 • Armada AVM Volkswagen T-Roc Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp hediye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Armada AVM Volkswagen T-Roc Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası

Pttcell / Faturasız Cömert 3 GB Paketi – 26TL

Türk Telekom / Faturasız Selfy Mobilist 7 GB Paketi – 39TL

Getir İçecek Çekiliş Kampanyası

Rüyada Bahçe Görmek Ne Anlama Gelir?

Getir Yemek Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası

Rüyada Kazak Görmek Ne Anlama Gelir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.