Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyası


25.01.2021
398
Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyası

Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekilişe katılmak isteyen herkesin Türkiye Ankara ilimizde bulunan Arcadium AVM’de bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde 28 Şubat 2021 tarihine kadar 200TL ve katlarında alış veriş yapmaları gerekmektedir. Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyasına katılmak isteyenlerin Ankara ilimizde yer alan Arcadium AVM içerisinde yer alan mağazalardan 28 Şubat 2021 tarihine kadar aynı gün içerisinde 200TL ve katlarında harcama yapmaları gerekmektedir. Kampanya tarihleri arasında yapılan alışverişlerin ardından yapılacak çekiliş işlemi ile birlikte hediye olarak dağıtılacak olan ürünler aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

 • 1 Adet; City Coco Trike Shansu Cp-3 Scooter
 • 1 Adet; City Coco Family Scooter
 • 1 Adet; City Coco Fat Bike Mini Elektrikli Bisiklet
 • 1 Adet; İnokim Light-2 Scooter
 • 3 Adet; iRobot Robot Süpürge
 • 3 Adet; Dyson V11 Absolute Süpürge
 • 3 Adet; Dji Mavic Mini Fly More Combo Drone
 • 3 Adet; Citymate Gold Elektrikli Scooter
 • 3 Adet; Electroll Smart Balance Hoverboard

Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Kampanya kapsamında belirtilen tarihler arasında Türkiye Ankara ilimizde yer alan Arcadium AVM içerisindeki tüm mağaza ve stantlardan aynı gün içerisinde 200TL ve katlarında alış veriş yapmaları gereklidir. Arcadium AVM City Coco Çekiliş kampanyasına dahil olmayan işlemler ise AVM içinde bulunan ATM’lerden yapılan işlemelere ait makbuzlar, altın, döviz işlem alış verişleri, bilgi fişleri, sevk irsaliyeleri ve tahsilat makbuzları, mobil – sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL – DK yüklemeleri, mağaza kart puan harcamaları, kredi kartı slipleri, para ya da puan yüklü hediye kartları, hediye çeki harcamaları, doğalgaz alım ödemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün mamulleri ve alkollü içecek alımları kampanyaya dahil olmayan işlemlerdir. Kampanya kapsamında Arcadium AVM’den yapılan her 200TL tutarındaki alış verişe 1 çekiliş hakkı sunulacaktır. Arcadium AVM’de yer alan mağazalardan yapılan alışveriş işlemlerinin ardından arcadiumkampanya.com web sayfası üzerinden ad, soyad, doğum tarihi, cep telefonu, adres bilgileri ile üye olunması gerekmektedir. Gerçekleştirilen üyelik işlemlerinin ardından fiş, fatura, e-arşiv faturasının fotoğrafını yükleyen bireysel müşterilere ya da danışma bankosuna giderek gerekli olan evrakları ibraz etmelerinin ardından onaylatan Arcadium Kart sahiplerine sistem içerisinde gerekli kontrollerin yapılmasının ardından onay işlemi ve SMS ile çekilişe katılın numarası verilecektir. Yapılacak olan çekiliş işlemine de bu numara ile katılıp sağlanacaktır.

Migros Loreal Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Arcadium AVM City Coco Çekilişi Kampanya Detayları

 • Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyası, Arcadium Yönetim Danışmanlık ve Kiralama Hiz. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 27.11.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyası, 01.12.2020 – 28.02.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyasına katılmak için Arcadium AVM içerisindeki tüm mağaza ve stantlardan aynı gün içerisinde 200TL ve katlarında alış veriş yapmaları gereklidir.
 • Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyasına dahil olmayan işlemler ise AVM içinde bulunan ATM’lerden yapılan işlemelere ait makbuzlar, altın, döviz işlem alış verişleri, bilgi fişleri, sevk irsaliyeleri ve tahsilat makbuzları, mobil – sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL – DK yüklemeleri, mağaza kart puan harcamaları, kredi kartı slipleri, para ya da puan yüklü hediye kartları, hediye çeki harcamaları, doğalgaz alım ödemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün mamulleri ve alkollü içecek alımları kampanyaya dahil olmayan işlemlerdir.
 • Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyasında Arcadium AVM’den yapılan her 200TL tutarındaki alış verişe 1 çekiliş hakkı sunulacaktır.
 • Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyasına katılmak için yapılan alış veriş işleminin ardından Arcadium AVM’de yer alan mağazalardan yapılan alışveriş işlemlerinin ardından arcadiumkampanya.com web sayfası üzerinden ad, soyad, doğum tarihi, cep telefonu, adres bilgileri ile üye olunması gerekmektedir
 • Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyasında gerçekleştirilen üyelik işlemlerinin ardından fiş, fatura, e-arşiv faturasının fotoğrafını yükleyen bireysel müşterilere ya da danışma bankosuna giderek gerekli olan evrakları ibraz etmelerinin ardından onaylatan Arcadium Kart sahiplerine sistem içerisinde gerekli kontrollerin yapılmasının ardından onay işlemi ve SMS ile çekilişe katılın numarası verilecektir.
 • Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş işlemi 05.03.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminden sonra hediye olarak dağıtılacak olan ürünlerden 1 Kişi City Coco Trike Shansu Cp-3 Scooter kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 16.445TL olmaktadır.
 • Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminden sonra hediye olarak dağıtılacak olan ürünlerden 1 Kişi City Coco Family Scooter kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 14.950TL olmaktadır.
 • Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminden sonra hediye olarak dağıtılacak olan ürünlerden 1 Kişi City Coco Fat Bike Mini Elektrikli Bisiklet kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 12.500TL olmaktadır.
 • Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminden sonra hediye olarak dağıtılacak olan ürünlerden 1 Kişi İnokim Light-2 Scooter kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 9.500TL olmaktadır.
 • Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminden sonra hediye olarak dağıtılacak olan ürünlerden 3 Kişi iRobot Robot Süpürge kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 5.899TL olmaktadır.
 • Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminden sonra hediye olarak dağıtılacak olan ürünlerden 3 Kişi Dyson V11 Absolute Süpürge kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 4.999TL olmaktadır.
 • Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminden sonra hediye olarak dağıtılacak olan ürünlerden 3 Kişi Dji Mavic Mini Fly More Combo Drone kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 3.741TL olmaktadır.
 • Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminden sonra hediye olarak dağıtılacak olan ürünlerden 3 Kişi Citymate Gold Elektrikli Scooter kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 3.250TL olmaktadır.
 • Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminden sonra hediye olarak dağıtılacak olan ürünlerden 3 Kişi Electroll Smart Balance Hoverboard kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 1.899TL olmaktadır.
 • Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 09.03.2021 tarihinde Posta Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp hediye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine verilmez.
 • Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyası

Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyası

Siirt Park AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Akbatı AVM Çekiliş Kampanyası

Migros Calve Çekiliş Kampanyası

Tıkla Gelsin Burger King PlayStation 5 Çekiliş Kampanyası

Teknosa İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Paycell Büyük Yılbaşı Çekiliş Kampanyası

Turkcell Dergilik 2020 Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.