Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Apple’dan WWDC20 Program Detayları!


14.06.2020
346
Apple’dan WWDC20 Program Detayları!

Apple’dan WWDC20 Program Detayları! Apple bu güne kadar gerçekleştirilen en büyük Dünya Geliştiriciler Konferansı’nın programını açıklamış bulunuyor. WWDC20 programında keynote etkinliği, Platforms State of the Union oturumu, 100’den fazla mühendislik oturumu, yepyeni Geliştirici Forumları, 1000’den fazla mühendisin katılım sağladığı birebir laboratuarlar ve daha fazlası yer almaktadır.

31. yılına ulaşmış olan WWDC0, 23 milyondan fazla üyesi olan küresel Apple geliştirici topluluğunu, 22 – 26 Haziran 2020 tarihlerinde daha önce görülmemiş olacak şekilde sanal yolla bir araya getirerek bugüne kadar gerçekleştirilen en büyük WWDC20 olacaktır. Apple tarafından açıklanan WWDC20 programında, keynote etkinliğinin ve Platforms State of the Union oturumunun saatleri ve geliştiricilerin İOS, İPadOS, macOS, tvOS ve whatchOS’in geleceği hakkında bilgi edinebilecekleri ve Apple mühendisleri ile nasıl bağlantı kuracakları hakkında bilgiler içermektedir.

22 Haziran Pazartesi 2020 Saat: 10.00 PDT Özel Etkinlik Sunumu

22 Haziran Pazartesi 2020 Saat: 10.00 PDT Özel Etkinlik Sunumu, gerçekleştirilecek olan sunumda bu yıl içerisinde Apple platformlarına gelecek olan heyecan verici yeni inovasyonları ve güncellemeleri keşfedebilirsiniz. Keynote etkinliği apple.com, Apple Developer uygulaması, Apple Developer web sitesi, Apple TV uygulaması ve YouTube aracılığı ile direkt Apple Park’ta yayınlanarak, yayının sona ermesinin ardından isteğe bağlı olarak yeniden oynatılabilecektir. Çin’de bulunan izleyicileri için, sunum Tencent, İQIYI, Bilibili ve Youku tarafından yayınlanacaktır.

22 Haziran Pazartesi 2020 Saat: 14.00 PDT Platforms State Of The Union

22 Haziran Pazartesi 2020 Saat: 14.00 PDT Platforms State Of The Union, İOS, İPadOS, macOS, tvOS ve watchOS’te bulunan en yeni gelişmeleri derinlemesine ele alan Apple mühendisleri direkt dinlenebilecek. State of the Union oturumu istek üzerine Apple Developer uygulaması ve Apple Developer web sitesinden izlenebilecektir. Çin’de bulunan izleyiciler ise Tencent, İQIYI, Bilibili ve YouKu tarafından tekrar izleyebileceklerdir.

23 – 26 Haziran 2020 Tarihlerinde 100 Adet Üzerinde Mühendislik Oturumu!

23 – 26 Haziran 2020 Tarihlerinde 100 Adet Üzerinde Mühendislik Oturumu! 23 Haziran 2020 tarihinden itibaren geliştiriciler, Apple mühendisleri tarafından yönetilen teknik ve tasarım odaklı 100 ve üzeri oturumda yani nesil uygulamaları nasıl geliştirebileceklerini öğrenebileceklerdir. Yayınlanacak olan videolar her gün (PDT) 10:00’da yüklenecektir. İPhone, İPad ve Apple Developer uygulamasında ve Apple Developer sitesi üzerindne izlenebilecektir.

18 Haziran 2020 Yepyeni Apple Geliştirici Forumları

18 Haziran 2020 Yepyeni Apple Geliştirici Forumları, yepyeni Apple Geliştirici Forumları, geliştirici topluluğunun sorularının yanıtlarını alabilecekleri ve 1000 adet ve üzeri Apple mühendisleri ile bağlantı geçmelerine imkan tanınacaktır. WWDC’nin formunda ilk günden itibaren herkes tarafından forumda arama yapılabilecektir. Forum üzerinden tartışmaları izleyebilecek ve Apple Geliştirici Programı üyeleri sorularını göndererek, Apple uzmanlarından yanıt alabileceklerdir.

23 – 26 Haziran Bire Bir Geliştirici Laboratuvarları

23 – 26 Haziran Bire Bir Geliştirici Laboratuvarları, Geliştiriciler Apple laboratuarlarında yer alan en yeni gelişmelere katkıda bulunmuş Apple mühendislerinden randevu talebinde bulunabileceklerdir. Belirtilen laboratuarlarda bire bir teknik rehberlik ve yeni özellikler hakkında derinlemesine bilgi aktarımı yapabileceklerdir. Geliştirici Laboratuarları yer olması koşulu ile Apple Geliştirici Program üyelerine açık olacaktır.

Apple 16 Haziran 2020 tarihinde her yaşta bulunan öğrencilere kod yazma aşklarını kendi Swift oyun alanlarını oluşturarak gösterme fırsatını sunan Swift Student Challenge‘ın finalistlerini duyurarak tüm dünyadaki öğrenci geliştiricilerini kutlayacaktır. Bu kapsamda Geliştiriciler için 22 Haziran öncesinde WWDC20 ile ilgili ek bilgilerin de paylaşılacağı Apple Developer uygulamasını indirmelerini tavsiye ediyoruz.

Xiaomi Redmi Note 9 Türkiye’de Satışa Sunuldu!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.