Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Apple Yeni İPhone 11’i Tanıttı!


10.09.2019
511
Apple Yeni İPhone 11’i Tanıttı!

Apple Yeni İPhone 11’i Tanıttı! Teknoloji devi Apple yeni model cihazlarını tanıtmaya devam ediyor. Apple bu yıl içerisinde satışa sunmayı hedeflediği İPhone 11 ve diğer tüm modellerini dünya çapında tanıtmaya devam ediyor. Her yıl Eylül ayı içersinde yaptığı tanıtımlar yine Eylül ayı içerisinde gerçekleştiriyor. Teknoloji gelişimlerini takip eden, teknoloji meraklıları arama motoruna en çok Apple İPhone 11’i sorgulama yapmaya çoktan başladı.

Akıllı telefon dünyasının öncü firmalarından birisi olan Apple, yeni model ürünlerini tanıttı. Apple’ın lansmanı bugün Türkiye saatiyle 20.00’den itibaren başladı. Apple bu etkinlikte iPhone 11’in de aralarında olduğu yeni akıllı telefon modellerini ve diğer cihazların tanıtımını yaptı..

İPhone 11’in Özellikleri

İPhone 11’in Özellikleri, teknoloji devinin en çok konuşulan yeni model cihazın tüm özelliklerini aşağıdaki detaylardan bulabilirsiniz. iPhone 11’in tanıtımına başlandı.

  • Cihazın arka tarafı camdan oluşuyor. iPhone 11 6 farklı renk ile geliyor.
  • iPhone 11’de 2 tane 12 MP değerinde arka kamera bulunacak.
  • Lansmanda sahne alan Apple yetkilisi fotoğraflarda yapay zeka teknolojisi kullanıldığı bilgisi paylaşıldı.
  • iPhone 11, 4K kalitesinde videolar çekebilecek. Face ID’nin hızında ise iyileştirmeler yapıldığı vurgulandı.
  • Geniş açılı bir kamerası olacak. Diğer modellere göre portre özelliği öne çıkarıldı. Stüdyo kalitesinde fotoğraf çekilebilecek.
  • Gece modu, Gece modu otomatik olarak çalışacak.
  • Video
  • Saniyede 60 kare ekleyebilecek.
  • iPhone 11 diğer modellere göre en hızlı işlemciye sahip telefon olacak.
  • iPhone 11’in en son çıkan modele göre 1 saat daha fazla batarya süresi var.

Şirket diğer iPhone modeli iPhone 11 Pro 3 kamera ile gelecek. Cihazın ekranı 5.8 inç ve OLED özelliğine sahip. Bu cihazda da A13 işlemci yer alıyor ve model Dolby Vision ve Dolby Atmos özelliklerine ev sahipliği yapıyor.

Apple İPhone 11’in Fiyatı Dudak Uçuklattı!

Apple İPhone 11’in Fiyatı Dudak Uçuklattı! Tanıtım lansmanı yapılan yeni Apple İPhone 11 modelinin  en çok merak edilen diğer bir konu da fiyatı oldu. iPhone 11 699 dolardan başlayan fiyatlar ile ABD’de satışa sunulacak. Türkiye’de cihazın 10 bin dolar üzeri fiyatla satışa sunulması bekleniyor.

Apple Watch 5 Tanıtımı Gerçekleştirildi!

Apple Watch 5 Tanıtımı Gerçekleştirildi! Apple yeni Apple Watch modelinin özelliklerini açıkladı. Apple Watch 5 aynı iPhone’da da olduğu gibi pusulaya ev sahipliği yapacak. 150 ülkede acil durumlarda saat acil servislere yardım çağrısında bulunabilecek. Ürün 399 dolardan karşımıza çıkacak. e-SIM kartlı versiyonun fiyatı ise 499 dolar. Ancak bu özelliğin ülkemizde kullanılamadığımızı belirtmekte fayda var.

İPhone Bazı Model Telefonlarının Fişini Çekecek!

Instagram’da TBT Nedir? Neden Kullanılır?

Arayan Kim Numara Sorgulama Nasıl Yapılır?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.