Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Apple Watch Series Panik Atağı Olanları Tespit Edecek!


12.05.2020
406
Apple Watch Series Panik Atağı Olanları Tespit Edecek!

Apple Watch Series Panik Atağı Olanları Tespit Edecek! Apple Whatch serisi panik atak hastalığı tespiti konusunda oldukça fark yaratacağa benzemektedir. Akıllı saat sektöründe diğer rakiplerine göre oldukça önde olan Apple, bu özelliğini korumak adına yeni çalışmalar yapmaya başlamış bulunmaktadır. Apple bu akıllı saat sektörü için çalışmalarına durmadan hızla devam etmektedir. Apple’ın akıllı saatlerini, sağlık cihazına döndüren özellikler ile donatacağı haberi ise henüz gelmiş bulunmaktadır.

Apple akıllı saatlerini, sağlık saatlerine dönüştüreceği bilgisini bu gün itibarı ile paylaşmış bulunmaktadır. Apple akıllı saatleri için tasarladığı özellikleri ne zaman tanıtılacağı dahi belirlenmiş durumdadır. Apple, İphone 12 ile tanıtması planlanan Apple Watch Series 6 modeli için ekleyeceği yeni özellik ise panik atak modu olacağı belirtilmiştir. Apple Watch serisinde panik atak modu olacağını belirten Apple bu modun nasıl kullanılacağı ve ne gibi kolaylıklar sağlayacağını şu şekilde belirtmiş bulunmaktadır.

Apple Watch Serisi Panik Atak Hastalığını Tespit Ediyor Olacak!

Apple Watch Serisi Panik Atak Hastalığını Tespit Ediyor Olacak! Akut anksiyete atağı olarak geçmekte olan panik atak hastalığını, tespit etmekte olan cihaz yüksek hassasiyetli bir sensör Apple’ın yeni akıllı saatlerinin içerisinde yer alacak. Apple akıllı saatlerinin içerisinde yer alan bu sensörler, nefes darlığı, terleme, titreme ve bilinç kaybı gibi belirtileri saptayacağı belirtilmektedir. Cihaz bu tür durumları olan kullanıcısı için önceden belirlenmiş ve tanımlanmış olan kişilere acil durum sinyali göndereceği belirtilmektedir.

EKG yani diğer türlü, elektrokardiyografi çekme özelliğini geçen ay içerisinde Türkiye’de de kullanıma sunan Apple, Series 4 ile düşme ve algılama sensörlerini de ekosistemine dahil etmiş bulunmaktaydı. Sağlık konusunda neredeyse hiç rakibi olmayan Apple Watch, kronik kalp rahatsızlığı olan herkesin sahip olması gerekli olan bir üründür. Apple tasarım konusunda küçükte olsa değişiklikler yapacak. Apple Watch Series 6 model cihazın satış fiyatı Türkiye’de yükselen kurdan dolayı 3.500TL’yi bulacağı belirtilmektedir.

 Klipsch Ürünleri Artık Türkiye’de!

Yeni Samsung Galaxy Fold Lite Geliyor!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.