Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Apple İPhone 11 Pro Max 64 GB Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


12.04.2020
407
Apple İPhone 11 Pro Max 64 GB Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Apple İPhone 11 Pro Max 64 GB Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, akıllı cihazlar hayatımıza girdiği günden beri her açıdan hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Ekran görüntüsü alma işlemi günümüzde artık akıllı cihazların neredeyse tamamında bulunan özellikler arasındadır. Ekran görüntüsü almak için her marka kendisine göre düzenlemeler geliştirmiş ve kendisine göre tuş ya da hareket sensör yardımı ile ekran görüntüsünü rahatlıkla alınabilmesini sağlamaktadırlar.

Her markada kendine özgü ekran görüntüsü alma işlemi bulunmaktadır. Markalar arasında en çok kullanılan ekran görüntüsü alma işlemi de tuş kombinasyonları olmaktadır. Gelelim ekran görüntüsü alma işleminde Apple İphone 11 Pro Max 64 GB modelinde nasıl yapılabildiğine ve kaç çeşit ekran görüntüsü alma işlemi olduğuna bakalım. Yazımızda Apple İphone 11 Pro Max 64 GB model cihaz için ekran görüntüsü nasıl alınacağı ile ilgili tüm detaylara ulaşım sağlayabileceksiniz.

Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Apple İphone 11 Pro Max 64 GB model cihazın en çok kullanılan ekran görüntüsü alma işlemi tuş kombinasyonları ile sağladıkları şekli olmaktadır. Cihazda ekran görüntüsü almak için Ses Açma ve Yan Düğme yani uyku ve uyanma düğmesine aynı anda birkaç saniye bastığınızda istediğiniz ekranın görüntüsünü rahatlıkla alabilirsiniz.

Yaptığınız işlem yani tuşlara aynı anda bastıktan sonra fotoğraf çekme sesi gelecektir. Bu sizin ekran görüntüsü işlemini başarılı bir şekilde aldığınızı göstermektedir. Aldığınız ekran görüntüsü ön izlemenin alt kısmında yer alacak, üzerinde dokunduğunuzda aldığınız ekran görüntüsüne istediğiniz eklemeleri yaparak paylaşımdan önce hazır hale getirebilirsiniz. İsterseniz hiçbir işlem yapmadan da direkt olarak paylaşım yapabilirsiniz. Direkt olarak paylaşmak için ön izleme tuşuna uzun bir süre basılı tutmanız gerekmektedir. İsterseniz ekran görüntüsünü ön izlemeye de kapatmanız mümkündür. Bu şekilde aldığınız ekran görüntüsü direkt olarak Ekran Görüntüsü albümüne eklenmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.