Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Apple, Covid-19 Savaşı İçin Destekte Bulundu!


27.03.2020
477
Apple, Covid-19 Savaşı İçin Destekte Bulundu!

Apple, Covid-19 Savaşı İçin Destekte Bulundu! Apple Korona virüsüne karşı savaş için destekte bulunarak, 3.200TL değerinde olan Final Cut Pro ve Logic Pro X programlarını ücretsiz olarak kullanıcılara sundu. Apple korona virüsü için kullanıcılarına oldukça büyük bir sürprizde bulundu. Apple, Mac için App Store uygulama mağazasında bulunmakta olan Final Cut Pro X ve Logic Pro X gibi iki adet önemli programını korona virüsü için ücretsiz olarak kullanıcılara sundu. Final Cut Pro X ve Logic Pro X programlarının fiyatlarının toplamı da oldukça maliyetli olmaktadır. Programların temin etme maliyeti ise 3.200TL’yi bulmaktadır.

Korona virüsü nedeni ile yapılan evde kal çağrısına uyum göstererek, birçok çalışan evden çalışma moduna geçmiş bulunmaktadır. Alınan evde kal çağrısı oldukça hızlı verilen bir karar olmasından ötürü, çalışanlar evlerinde çalışmak için kendilerine gerekli olan iş yerlerinde bulunan ama evlerinde olmayan bazı programlara ulaşamadı ve bu programlar da oldukça maliyetli olmaktadır. Belirtilen bu iki uygulamanın maliyeti ise toplamda 3.200TL tutarını bulmaktadır. Belirtilen iki program, MacOS tabanlı Final Cut Pro X ve Logic Pro X olmaktadır. Apple belirtilen bu iki uygulamayı kullanmak zorunda kalanlar için oldukça sevindirici bir sürpriz hazırlayarak bu uygulamaları ücretsiz olarak yayınladı.

Apple İki Uygulamayı Ücretsiz Sundu!

Apple İki Uygulamayı Ücretsiz Sundu! Apple tarafından gerçekleştirilen açıklamaya göre, Final Cut Pro X ve Logic Pro X artık ücretsiz olmaktadır. Apple tarafından yapılan duyuruya göre video düzenleme programı olan Final Cut Pro X ve müzik düzenleme programı Logic Pro X artık ücretsiz olduğunu açıklamış bulunmaktadır. Apple tarafından gerçekleştirilen açıklama neticesine göre bu iki program 90 gün boyunca ücretsiz olacak. Ayrıca Apple Final Cut Pro X 30 günlük deneme sürümünü kullananlar için mağduriyet yaşanmaması için sürümü başlatmış olan kullanıcılara 90 günlük hak tanınmış bulunmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.