Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası


28.03.2021
574
Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası

Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekilişe katılmak için Ankamall AVM’den 18 Nisan 2021 tarihine kadar 300TL ve katları şeklinde alışveriş yapmanız gerekmektedir. Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyasına katılmak isteyenlerin belirtilen tarihler arasında Ankara ilimizde yer alan Ankamall AVM içerisinde yer alan mağazalardan 300TL ve katları şeklinde alışveriş yapması gerekmektedir. Ankamall AVM’den yapılan 300TL ve katları şeklindeki alışveriş sonrasında fiş, fatura ve e-Arşiv faturasının fotoğrafını çekmek ve Ankamall uygulamasından göndermek, yapılacak olan çekilişe katılmak için yeterli olmaktadır. Ankamall uygulamasından gönderilen her 300TL tutarındaki alışverişe 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş sonrasında hediye olarak verilecek ürün aşağıda belirtilmiş bulunmaktadır.

 • 1 Adet; BMW 216d Gran Coupe Sport Line Araba

Ankamall AVM, BMW Araba Çekilişine Nasıl Katılabilirim?

Ankamall AVM, BMW Araba Çekilişine Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanya kapsamında belirtilen tarihler arasında Ankara ilimizde bulunan Ankamall AVM içerisinde yer alam mağazalardan 300TL ve katları şeklinde alış veriş yapılması gerekmektedir. Ankamall AVM’den yapılacak olan her 300TL’ye 1 çekiliş hakkı verilecektir. Çekilişe katılmak isteyenlerin yaptıkları alışverişin ardından İOS ya da Android işletim sistemi bulunan akıllı telefonlarına ücretsiz bir şekilde indirecekleri Ankamall Uygulamasına giriş yapmaları gerekmektedir. Ankamall uygulamasına yapılan girişin ardından da kayıt için ad, soyad, adres, gsm no ve e-mail bilgileri ile birlikte üye olunması gerekmektedir. Gerçekleştirilen üyelik işleminin ardından da yapılan alışverişin fiş, faturası ya da e-Arşiv faturasının fotoğrafını çekerek uygulamaya yüklemesi gerekmektedir. Yapılan yüklemenin ardından bireysel müşteriler için kayıt kontrolünün ardından onay verilmesi durumunda çekiliş hakkı verilecektir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Türkiye Hayat ve Emeklilik Honda Activa Scooter Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ankamall AVM, BMW Araba Çekilişi Kampanya Detayları

 • Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası, Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 28.09.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası 21.10.2020 – 18.04.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası belirtilen tarihler arasında Ankara ilimizde yer alan Ankamall AVM’de bulunan mağazalardan 300TL ve katları şeklindeki alışverişlerde geçerli olmaktadır.
 • Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyasında Ankara ilimizde yer alan Ankamall AVM’de belirtilen mağazaların dışında yapılan alışveriş ve ödemeler de çekiliş hakkı verilmemektedir.
 • Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyasında yapılan tek seferde 300TL alışverişe 1 çekiliş hakkı verilmektedir.
 • Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyasına katılmak için yapılan alışverişin ardından İOS ya da Android işletim sistemi bulunan akıllı telefonlarına ücretsiz bir şekilde indirecekleri Ankamall Uygulamasına giriş yapmaları gerekmektedir.
 • Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası için Ankamall uygulamasına yapılan girişin ardından da kayıt için ad, soyad, adres, gsm no ve e-mail bilgileri ile birlikte üye olunması gerekmektedir.
 • Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası kapsamında gerçekleştirilen üyelik işleminin ardından da yapılan alışverişin fiş, faturası ya da e-Arşiv faturasının fotoğrafını çekerek uygulamaya yüklemesi gerekmektedir. Yapılan yüklemenin ardından bireysel müşteriler için kayıt kontrolünün ardından onay verilmesi durumunda çekiliş hakkı verilecektir.
 • Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılacak olan çekiliş 30.04.2021 tarihinde yapılacaktır.
 • Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekilişin ardından 1 kişi BMW 216d Gran Cupe Sport Line Araba kazanacaktır. Araç perakende satış bedeli ise 437.100TL olmaktadır.
 • Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyasında gerçekleştirilen çekiliş işleminin ardından hediye kazanan talihlilerin listesi 06.05.2021 tarihinde Takvim Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyasında hediye ürün kazanılması durumunda, kazanan kişinin katılım esnasında sunduğu fiş, fatura ya da e-Arşiv faturasını ibraz etmesi gerekmektedir.
 • Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler karılamaz, katılıp hediye kazansalar dahi ürünler kendisine verilmez.
 • Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası kapsamında çekilişe katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

FuzulEv Devre Mülk Çekiliş Kampanyası

İstanbul Cevahir AVM 50.000TL Param Kart Çekiliş Kampanyası

Albaraka Türk 1.000TL Değerinde World Puan Çekiliş Kampanyası

Migros Henkel Opel Corsa Çekiliş Kampanyası

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.