Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Algida Classics 2020 Çekiliş Kampanyası


07.09.2020
660
Algida Classics 2020 Çekiliş Kampanyası

Algida Classics 2020 Çekiliş Kampanyası, Türkiye’nin en çok tüketilen dondurma markası olan Algida süper bir kampanya! Algida 2020 yılı için düzenlemiş olduğu kampanyasında, çekiliş ile müşterileri için çeşitli hediyeler sunmaktadır. Türkiye’nin en çok satan dondurma markası Algida Classics’ten onlarca hediye kazanabiliyorsunuz. 2020 yılı için düzenlenen Algida Classics kampanyası 1 Mayıs 2020 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerli olmaktadır. Düzenlenen kampanya doğrultusunda aldığınız her Algida Classics için çubuklarda bulunan şifreyi ad, soyad, ve adres bilgileriniz doğrultusunda kelime aralarına boşluk bırakarak tüm cep telefonu operatörlerinden kısam mesaj ile birlikte 3256’ya gönderebilirsiniz. Her Algida Classics çubuğunda bulunan şifre için kısa SMS göndererek katılım sağladığınız gibi internet adresi üzerinden classhareket.com adresinden de katılım sağlayabilirsiniz.

Algida tarafından düzenlenen kampanya doğrultusunda, 2020 Algida Classics çekiliş kampanyasına katılarak kazanılacak olan hediyeler aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

 • 10 Adet IPhone 11,
 • 10 Adet Playsation 4,
 • 10 Adet Monster Abre Notebook,
 • 10 Adet Xiaomi Mijia Scooter,

Algida Classics 2020 Çekilişine Nasıl Katılım Sağlanır?

Algida Classics 2020 Çekilişine Nasıl Katılım Sağlanır? Düzenlenen Algida Classics kampanyasına katılım için aldığınız her Classics ile çubuğunda yer alan şifreyi belirtilen tarihlerde, katılım şifresini, ad, soyad ve adres bilgilerinizi aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden SMS ile 3256’ya kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Belirtilen şekilde dondurma çubuğundaki şifreyi SMS ile 3256’ya göndermeniz durumunda çekiliş kampanyasına katılmış bulunursunuz. SMS dışında kampanyaya katılım için başvurulacak diğer yöntem ise www.classhareket.com adresi üzerinden ücretsiz olarak katılım sağlayabilirsiniz. Belirtilen internet adresi üzerinden katılım sağlamak için web sayfası üzerinde yer alan ilgili bölüme gsm no, ad, soyad, adresiniz ve katılım şifrenizi girerek katılım sağlayabilirsiniz. Bu şekilde belirtilen katılımlar her katılım için bir çekiliş hakkı kazanacaklardır.

Algida Classics kampanyasına düzenlenen katılım işlemleri SMS ya da web sayfası üzerinden aynı şifre ile mükerrer katılımları engellenecektir. Bu durum için ilk gönderilen şifre katılım kabul edilecektir. Kısa mesaj ya da internet üzerinden katılımlarda istenilen bilgilerden herhangi birinin eksik olması durumunda çekilişe katılmalarına izin verilmeyecektir. Algida tarafından düzenlenen Algida Classics çekiliş kampanyasında katılımcının beyan ettiği bilgiler, katılımcı tarafından doğruluğu ispatlanmak zorundadır. Düzenlenen kampanya kapsamında, Algida Classics çekilişi 09.10.2020 tarihinde saat: 11.00’de U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. tarafından, Sütlüce Mh. Bayrak Sk. No:4 Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecek.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Algida Classics 2020 Kampanyası Katılım Şartları

Algida Classics 2020 Kampanyası Katılım Şartları, 2020 yılı için düzenlenen Algida Classics çekiliş kampanyasına katılım için Turkcell, Türk Telekom Mobil ve Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri çekilişe katılım yapabilirler. Kısa mesaj ile kampanyaya katılım gerçekleştirilen, ya da hatalı olarak gerçekleştiren ve gerçekleştiremeyen tüm katılımlar, ÖTV ve KDV dahil Turkcell ve Türk Telekom için 1.00TL, Vodafone aboneleri için de 0,65TL olarak ücretlendirilecektir. Operatörler katılım ücretlerinde değişiklik yapma hakkına sahip olmaktadırlar.

 • Kısa SMS göndererek katılım sağlayan ve bilgilerden herhangi birinin eksik olması durumunda katılım geçersiz sayılacaktır.
 • Kazanan talihliler 15.10.2020 tarihli Hürriyet Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Kazanan talihliler arasında, asil talihliler kazandıkları hediyeyi almak için başvurularını en geç 30.10.2020, yedek talihliler ise en geç olarak 14.11.2020 tarihine kadar kimlik fotokopileri ile birlikte, ikramiye kazandıkları okunabilir durumda olan şifreli çubukları ve iletişim bilgileri doğrultusunda belirtilen adrese şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
 • Başvuru esnasında kendilerinden istenen belgeleri eksiksiz olarak ibraz etmek zorundadırlar. İstenen belge ve evrakları eksiksiz bir şekilde teslim etmeleri durumunda kazandıkları hediyeyi almaya hak kazanacaklardır.
 • Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek olan ikramiyeler arasında renk ve özellikleri farklılık gösterebilmektedir.
 • Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılıp ödül kazansalar dahi kazandıkları hediye kendilerine verilmez.

Çerezos, Cipso Bedava Aylık 4 GB İnternet Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. blank Ahmet dedi ki:

  İnşallah telefon kazanirim

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Bol şanslar dileriz.