Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Akbank FAV Vodafone Otomatik Ödeme Talimatına Bedava 4 GB İnternet Kampanyası


25.10.2020
345
Akbank FAV Vodafone Otomatik Ödeme Talimatına Bedava 4 GB İnternet Kampanyası

Akbank FAV Vodafone Otomatik Ödeme Talimatına Bedava 4 GB İnternet Kampanyası kapsamında belirtilen tarihlerde otomatik ödeme talimatı veren herkese Bedava 4 GB İnternet kullanma hakkı verilecektir. Vodafone aboneleri için hazırlamış olduğu en son bu kampanyasında Akbank ile birlikte çalışmış bulunuyor. Vodafone abonelerinden Akbank ile çalışanlara yepyeni bir sürpriz kampanyası bulunmaktadır. Vodafone abonelerinden Akbank ile çalışan ve Vodafone faturasına otomatik ödeme talimatı veren tüm abonelere Bedava 4 GB İnternet hediye edecektir. Vodafone abonelerine yönelik hazırlamış olduğu kampanyalarına bir yenisini daha eklemiş bulunmaktadır. Öyle ki Vodafone tarafından en son hazırlanan kampanya Vodafone ve Akbank Fav ile birlikte hazırlanmış ve Vodafone abonelerinin fatura ödemelerini Akbank Fav tarafından otomatik ödeme şeklinde gerçekleştirilmesi ile sağlanacaktır. Gerçekleştirilecek olan bu otomatik ödeme işlemini sağlayan tüm abonelere yönelik Bedava 4 GB İnternet kullanım hakkı verilecek ve verilen Bedava 4 GB İnternet 30 gün geçerli olacaktır.

Akbank FAV Vodafone Otomatik Ödeme Talimatına Bedava 4 GB İnternet Kampanyası kapsamında, Akbank müşterisi olan Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Bu kampanya kapsamında Akbank FAV ile Vodafone faturasını otomatik ödeme veren tüm aboneler için Bedava 4 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir. Akbank FAV Vodafone Otomatik Ödeme Talimatına Bedava 4 GB İnternet Kampanyasından 18 – 26 yaş arasında olan öğrenci ve Akbank FAV sistemine dahil olan kimseler faydalanabileceklerdir. Düzenlenen kampanyadan Bedava 4 GB İnternet kullanım hakkı kazanmak için Akbank Mobil üzerinden belirtilen programa dahil olmanız gerekmektedir.

Akbank FAV Vodafone Otomatik Ödeme Talimatı Bedava 4 GB İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Akbank FAV Vodafone Otomatik Ödeme Talimatı Bedava 4 GB İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Düzenlenen kampanyadan faydalanabilmek için ilk olarak Akbank FAV kullanmanız gerekmektedir. Bu kapsamda Vodafone aboneleri, Akbank üzerinden Vodafone Faturalı cep telefon hatları için otomatik ödeme talimat vermeleri gerekmektedir. Verilen otomatik ödeme talimatına abonelere 30 gün geçerli olan Bedava 4 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir. Verilen Bedava 4GB İnternet hediyesini abonelerin ilk olarak tanımlaması ve SMS gönderim işlemlerinin ardından Vodafone tarafından hattınıza yüklenmesi gerçekleştirilecektir.

2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Akbank FAV Vodafone Otomatik Ödeme Talimat Bedava 4 GB İnternet Kampanya Detayları

  • Akbank FAV Vodafone Otomatik Ödeme Talimat Bedava 4 GB İnternet Kampanyası, Tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanya olmaktadır.
  • Akbank FAV Vodafone Otomatik Ödeme Talimat Bedava 4 GB İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen Vodafone abonelerinin Akbank FAV kullanıyor olmaları gerekmektedir.
  • Akbank FAV Vodafone Otomatik Ödeme Talimat Bedava 4 GB İnternet Kampanyası Vodafone abonesi olan ve 26 yaşa kadar öğrencilere ve Akbank FAV kullanıcıları için hazırlanmış bulunmaktadır.
  • Akbank FAV Vodafone Otomatik Ödeme Talimat Bedava 4 GB İnternet Kampanyasında verilen Bedava 4 GB İnternet hediyesi 30 gün boyunca geçerli olmaktadır.
  • Akbank FAV Vodafone Otomatik Ödeme Talimat Bedava 4 GB İnternet Kampanyasında verilen Bedava 4 GB İnternet hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
  • Akbank FAV Vodafone Otomatik Ödeme Talimat Bedava 4 GB İnternet Kampanyasında kazanılan Bedava 4 GB İnternet hakkının dolması ile birlikte abonelere SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • Akbank FAV Vodafone Otomatik Ödeme Talimat Bedava 4 GB İnternet Kampanyasından her abone yalnızca 1 kere faydalana bilmektedir.
  • Akbank FAV Vodafone Otomatik Ödeme Talimat Bedava 4 GB İnternet Kampanyasında Vodafone her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahip olmaktadır.

Vodafone / Faturasız Ek İnternet Paketleri Nelerdir?

Vodafone / Faturalı Ek İnternet Paketleri Nelerdir ?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.