Cepyo | Tarifeler ve Paketler

AirPods Yeni Modellerinde Hangi Özellikler Bulunuyor?


27.05.2020
385
AirPods Yeni Modellerinde Hangi Özellikler Bulunuyor?

AirPods Yeni Modellerinde Hangi Özellikler Bulunuyor? Apple kablosuz kulaklık serisinin AirPods, en son olarak AirPods Pro serisi ile kullanıcılarının karşısına çıkmış bulunmaktadır. Şirket şuan için yeni bir AirPods modeli üzerinde çalışmalarına başlamış ve bu yönde çalışmalarına devam etmektedir.

Apple markası ile ilk sürümden başlayarak bu güne kadar birbirinden farklı üç AirPods modeli ile tanışmış bulunmaktayız. AirPods Pro ile aktif gürültü engelleme teknolojisini kullanmaya başlamıştır. Oldukça önemli denecek oranda tasarımında değişikliğe gidilen AirPods Pro modelinde şirketin bu seriye ait son ürün olma özelliğini taşımaktadır.

AirPods Yeni Modell Özellikleri Nelerdir?

AirPods Yeni Modell Özellikleri Nelerdir? AirPods gelecek olan yeni modellerinde ortam ışık sensörü yer alacak. ALS adı ile anılmakta olan bu sensör, görev alanı pek bilinmese de şirket kaynaklarından sızan bilgi doğrultusunda kullanıcıların sağlık açısından bazı ölçümlerinin yapılmasına imkan tanıyacaktır.

Tayvan’da faaliyet göstermekte olan ASE Technology tarafından geliştirilmesi beklenen sensör, kulaklar aracılığı ile kişilerin nabız ölçümü ve adım sayma gibi pek çok özelliği kullanıcıların hizmetine sunacak. AirPods yeni modellerinde daha çok yöneldikleri alan sağlık tarafı olduğu gözlemlenmektedir. Apple Watch ile birlikte sağlık timi olarak kullanıcılarına hizmet vereceğine bakabiliriz. 

Koronavirüsü Aşısında Avustralya’da Önemli Gelişme Yaşandı!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.