Cepyo | Tarifeler ve Paketler

65 Yaş ve Üzeri Vatandaşlara WhatsApp Eğitimi Verilecek!


23.03.2020
469
65 Yaş ve Üzeri Vatandaşlara WhatsApp Eğitimi Verilecek!

65 Yaş ve Üzeri Vatandaşlara WhatsApp Eğitimi Verilecek! Dünya genelinde ve ülkemiz genelinde de oldukça tehlikeli olarak ilerleyen ve can kaybına neden olan korona virüsüne karşı 65 yaş ve üstü vatandaşlarımıza getirilmiş olan sokağa çıkma yasağı doğrultusunda kendilerine WhatsApp eğitimi verileceği açıklanmış bulunmaktadır. Korona virüsünden korunmak ve daha az kayıp için alınan tedbirler doğrultusunda 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımıza evden çıkmama kararı alınmış bulunmaktadır. Bu kapsamda da torunları ve çocukları ile görüşemeyen 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımıza WhatApp eğitimi verileceği açıklanmış bulunmaktadır.

Tüm dünya genelindeki insanları etkisi altına almış bulunan korona virüsüne karşı her geçen gün alınan tedbirler artırılmaya devam ediyor. Bu kapsamda en büyük etkilenen yaş sınıfı olan 65 yaş ve üstü vatandaşlarımıza evden çıkma yasağı getirilmiş bulunmaktadır. Yetkililerin 65 yaş ve üstü vatandaşlar için yaptığı evden çıkma yasağı vatandaşlarımızın bu dönem sürecinde yaşadıkları iletişim sıkıntıları oldukça ön plana çıkmış bulunmaktadır. 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımıza evde kalma çağrısı ve evde kalma süresince çocukları ve torunları ile sorunsuz bir şekilde görüşmeleri için telefon markasına bakılmaksızın, WhatsApp yazılımının kullanımı ile ilgili eğitim ve bilgi desteği verilecektir.

65 Yaş ve Üzeri Vatandaşlarımız WhatsApp Eğitimini Nasıl Alacak?

65 Yaş ve Üzeri Vatandaşlarımız WhatsApp Eğitimini Nasıl Alacak? Korona virüsü kapsamında 65 yaş ve üstü vatandaşlarımıza verilmesi planlanan eğitimin, Nisan sonuna kadar 65 yaş ve üzeri vatandaşlar realme’nin 0850 4338588 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak destek alabileceklerdir. Realme’nin 0850 4338588 numarayı arayarak 65 yaş ve üstü vatandaşlarımız, telefon markasından bağımsız olarak kullanmak istedikleri WhatsApp ile ilgili olarak WhatsApp nasıl indirilir, WhatsApp nasıl kullanılır gibi konularda destek alabileceklerdir.

Realme’nin destek hattını aramalı sonucunda WhatApp ile ilgili olarak, görüntülü ve sesli aramanın da nasıl yapıldığının bilgisini alabileceklerdir. Bu şekilde 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın evde kaldıkları süre zarfında çocukları ve torunları ile daha yakın bir süreç geçirmeleri sağlanacaktır. Verilecek olan hizmet doğrultusunda evinde internet bulunmayan vatandaşlarımıza da data hizmetinin açtırılması ve kullanımı gibi konularda da destek verilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.