Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2020 Vodafone Mayıs Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
9 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,67
blankLoading...

19.05.2020
896
2020 Vodafone Mayıs Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

2020 Vodafone Mayıs Ayı Bedava İnternet Kampanyaları, 2020 yılı için Vodafone Bedava İnternet kampanyaları başlamış ve son sürat devam etmektedir. 2020 yılı Mayıs ayı içerisinde Vodafone Faturalı – Faturasız tarifeleri üzerinden birkaç işlem uygulaması yaparak kazanabileceğiniz onlarca Bedava GB İnternet bulunmaktadır. Vodafone tarifelerine gelen müşterilerimiz için yıllık olarak toplam da kazanabilecekleri 60 GB Bedava İnternet kampanyalarımız mevcut olmaktadır. Belirtilen kampanyaların yanında Vodafone yeni gelene toplam 30 GB Bedava İnternet kazanabileceğiniz kampanyamızda mevcuttur.

Ayrıca Vodafone Yanımda uygulamasını telefonuna indiren müşterilerimize Hoş Geldin hediyesi olarak Bedava 5 GB İnternet daha hediyemiz olmaktadır. Vodafone’nu tercih eden kazanıyor. Belirtilen kampanyalar dışında Vodafone tarafından Ramazan Ayına girmiş olduğumuz şu günlerde Ramazana özel Bedava İnternet kullanım hakkı da mevcut olamktadır. Ayrıca Dünya genelinde zot günler geçirdiğimiz şu günlerde öğrencilerimize destek adına uzaktan eğitimde kullanabilecekleri onlarca Bedava GB İnternet kullanım hakkı sunulmaktadır. Yukarıdaki kampanyalarımız ve daha fazlası için yazımızın detaylarını inceleyebilir ve onlarca GB Bedava İnternet kullanım hakkı kazanabilirsiniz.

2020 Vodafone Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

2020 Vodafone Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyası dahilinde öğrencilerimize tam destek sunmaya devam ediyoruz. Üniversite öğrencilerimize uzaktan eğitim kapsamında destek sağlamak için tüm Faturalı ve Faturasız müşterilerimizin faydalanabileceği bir kampanya olmaktadır. Yükseköğretim Kurulu’na bağlı üniversitelerin websitelerinde 3 ay boyunca her ay kullanabilecekleri 6GB Bedava İnternet verilmektedir. Üniversite paketi ücretsiz olup bütün faturalı ve faturazı aboneleri faydanalanabilir. Paket içerisinde üniversitelerin web adreslerinde geçerli aylık Bedava 6 GB internet mevcutt bulunmaktadır.

2020 Vodafone Ramazan Ayı Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

2020 Vodafone Ramazan Ayı Bedava 1 GB İnternet Kampanyası tüm Vodafone Faturalı ve Faturasız müşterilerimize sunulmaktadır. Vodafone Ramazan ayına özel olarak sunduğu Bedava 1 GB İnternet kampanyası kamsamında internet kullanım hakkınızı Vodafone Yanımda ve vodafone.com.tr üzerinden alabilirsiniz. Vodafone tüm müşterilerini Ramazan ayında da sevindirmeye Bedava 1 GB İnternet dağıtmaya devam etmektedir.

2020 Vodafone Red’e Hoşgeldin Bedava 20 GB İnternet Kampanyası

2020 Vodafone Red’e Hoşgeldin Bedava 20 GB İnternet Kampanyası ile Vodafone tarife tercihini Red tarifelerinden kullanan müşteirlerimize özel Hoşgeldin Bedava 20 GB İnternet kullanım hakkı sunmaktayız. Kampanyaya katılım için Son 30 gün içinde, Vodafone mağazalarından, numara taşıma, yeni tesis ya da faturasızdan faturalıya geçiş ile Red ve Redli Genç tarifelerine gelenler 1 aylık Bedava 20 GB İnternet verilecektir. Vodafone Red Paket tercihinizin ardından, Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden Bedava 20 GB İnternet hakkınızı alabilirsiniz.

2020 Vodafone Uyumlu Tarifelerine Hoşgeldin Bedava 10 GB İnternet Kampanyası

2020 Vodafone Uyumlu Tarifelerine Hoşgeldin Bedava 10 GB İnternet Kampanyası ile Vodafone müşterilerine Bedava İnternet kullanım hakkı kazandırmaya devam ediyor. Vodafone Uyumlu tarifelerine Hoşgeldin kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerimiz, yalnızca yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde gelen faturalı Vodafone müşterileri ya da son 30 gün içerisinde Vodafone faturasızdan Vodafone Faturalı aboneliğine geçen müşteriler faydalanabilmektedirler. Vodafone Uyumlu tarifenizin tercihini gerçekleştirdikten sonra Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden Bedava 10 GB İnternet hakkınızı alabilirsiniz.

2020 Vodafone Yeni Gelenlere Aylık 5 GB Toplam 60 GB Bedava İnternet Kampanyası

2020 Vodafone Yeni Gelenlere Aylık 5 GB Toplam 60 GB Bedava İnternet Kampanyası, Vodafone yepyeni kampanyaları ile müşterilerine onlarca GB Bedava İnternet kazandıran kampanyalar sunmaya devam ediyor. Vodafone Faturalı tarifelerine yeni gelen müşterilerimize özel hazırladığı kampanyası ile aylık 5 GB, 12 ay boyunca toplam 60 GB Bedava İnternet kullanım hakkı sunmaktadır. Vodafone’a gelen her zaman kazançlı çıkmaya devam ediyor. Tarafınıza sunulan Bedava İnternet kullanım hakkını almak için başvurunuzun ardından, Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden, Ek Paketler bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.

2020 Vodafone FreeZone’lu Olana Bedava 4 GB İnternet

2020 Vodafone FreeZone’lu Olana Bedava 4 GB İnternet, Vodafone’da Freezone’lu olmak her zaman kazandırıyor. Freezone tarifelerinden birine yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen herkese ilk ayında tam 4 GB internet hediye. 26 yaşın altında ve Vodafonelu’ysan ama hattın anne ya da babanın üzerine ise sen de FreeZonelu olabilirsin, haydi gel kendini kullanıcı olarak tanımla ve FreeZone dünyasına katıl hoş geldin hediyesi olarak 1 gün geçerli 4 GB hediyeyi kap!

2020  Vodafone TV Yönüne Geçerli Taahhütünüz Boyunca Aylık Bedava 2 GB İnternet

2020 Vodafone TV Yönüne Geçerli Taahhütünüz Boyunca Aylık Bedava 2 GB İnternet, Vodafone müşterisi olmak her zaman ayrıcalık içermektedir. Bu kapsamda Vodafone Faturalı müşterilerimiz, Vodafone TV yönüne geçerli olarak her ay 2 GB Bedava İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Vodafone TV’de geçerli Bedava Aylık 2 GB İnternet taahhüt süresince tüm müşterilerimize otomatik olarak hatlarına tanımlanacaktır. Vodafone TV Eğlence veya Red Paketi abonesi iseniz her ay Vodafone TV yönüne geçerli 2 GB internet paketi hattınıza tanımlanır. Ancak servis içindeki sosyal medya paylaşımı butonları üzerinden yapacağınız erişimler internet paketinizin kotasından düşebilir veya tarifeniz üzerinden ücretlendirilebilir.

2020 Vodafone Supernet 4.5G Kullan Bedava 10 GB İnternet Kazan Kampanyası

2020 Vodafone Supernet 4.5G Kullan Bedava 10 GB İnternet Kazan Kampanyası ile Supernet kullanan Bedava 10 GB İnternet kazanıyor. kampanya kapsamında Supernet 4.5G kullanan kazanmaya devam ediyor. 4.5G uyumlu SIM kartı ve 4.5G uyumlu cep telefonuna sahip tüm müşterilerimiz Bedava İnternet kazanmaya ne dersiniz. Yapmanız gereken sadece 4.5G Supernet kullanmak ve anında Bedava 10 GB’a varan İnternet kazanmak.

2020 Vodafone Kaçmaz Kırmızı Fırsatlar 20 GB Bedava İnternet Kampanyası

2020 Vodafone Kaçmaz Kırmızı Fırsatlar 20 GB Bedava İnternet Kampanyası ile birlikte Bedava GB İnternet kazanmaya devam edebilirsiniz. Vodafone’lular dijitale özel teklifler, avantajlı fiyatlar, cihaz kampanyaları ve sürpriz ödüllü yarışmalar için Kaçma Kırmızı’da buluşuyor. Bir sonraki Kaçmaz Kırmızı’da bize katılmak için, Vodafone Yanımda uygulamasını hemen indirebilir aramıza katılarak Bedava İnternet kazanmaya başlayabilirsiniz. Kampanya dahilinde Vodafone Yanımda’ya girerek Hediye Çarkı’nı çevirin, her hafta size özel hediyeler kazanın! 20 GB’a varan internet, internetinizden yemeyen Sosyal, Video, İletişim Pass paketleri ve sürprizler Hediye Çarkı’nda sizi bekliyor. Hediye Çarkı’nı her hafta çevirin, bol bol kazanın! Vodafone Yanımda Uygulaması’na girerek sizde 20 GB’a varan Bedava İnternet kullanım hakkı kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken Vodafone Yanımda Uygulamasını telefonunuza indirerek, her hafta Hediye Çarkını çevirip kazanmaya başlamak.

2020 Vodafone Mobil Ödeme Kullan Bedava 1 GB İnternet Kazan Kampanyası

2020 Vodafone Mobil Ödeme Kullan Bedava 1 GB İnternet Kazan Kampanyası ile Vodafone Mobil ödeme kullanan ve en az 10TL üzeri işlem yapan müşterilerimiz anında Bedava 1 GB İnternet kazanıyor. Üstelik bu işlem üzerinden kazanmış oldukları Bedava 1 GB İnternet 7 gün boyunca geçerli olmaktadır. 24 Mart – 31 Mayıs tarihleri arasında Apple App Store ve Google Play Store hesabı üzerinden ödeme yöntemi Vodafone Mobil Ödeme olarak tanımlanmış abonelerimize, 10 TL ve üzeri ilk işlemleri sonrasında 1 hafta geçerli 1 GB hediye!

2020 Vodafone EBA Üzerinden Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

2020 Vodafone EBA Üzerinden Bedava 6 GB İnternet Kampanyası ile tüm öğrencilerimiz uzaktan eğitimden faydalanabileceklerdir. Vodafone ile bireysel faturalı ve faturasız tüm Vodafone müşterileri, Milli Eğitim Bakanlığına ait eba.gov.tr ve EBA uygulaması üzerinden hizmet sunan eğitim portalına her ay 3 GB’a kadar ücretsiz erişim sağlayabileceklerdir. Ayrıca tüm Vodafone TV aboneleri, TRT EBA TV İlkokul, Ortaokul ve Lise kanallarını mobil internetlerinden yemeden izleyebilirler. Vodafone, MEB tarafından okulların tatil edilmesi ve uzaktan eğitim kararı üzerine verilen 3 GB internet desteğine 3 GB daha ekleyerek toplamda 6 GB interneti Mayıs ayı sonuna kadar, Milli Eğitim Bakanlığına ait eba.gov.tr ve EBA uygulaması’nda kullanılmak üzere tüm Vodafoneluların hatlarına otomatik olarak tanımlamış bulunmaktadır.

Vodafone Bedava Onlarca GB İnternet Kampanyası!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.