Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2021 Vodafone Mart Ayı Bedava İnternet Kampanyaları


03.03.2021
2.165
2021 Vodafone Mart Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

2021 Vodafone Mart Ayı Bedava İnternet Kampanyaları, 2021 yılı için Vodafone Bedava İnternet kampanyaları yeni yılın gelmesi ile birlikte başlamış ve son sürat devam etmektedir. 2021 yılı Mart ayı içerisinde Vodafone Faturalı – Faturasız tarifeleri üzerinden birkaç işlem uygulaması yaparak kazanabileceğiniz onlarca Bedava GB İnternet bulunmaktadır. Vodafone tarifelerine gelen abonelerimiz için yıllık olarak tarifelerine ek toplam kazanabilecekleri onlarca GB Bedava İnternet kampanyalarımız mevcut olmaktadır. Belirtilen kampanyaların yanında Vodafone yeni gelene toplam 30 GB Bedava İnternet kazanabileceğiniz kampanya da mevcuttur.

Ayrıca Vodafone Yanımda uygulamasını telefonuna indiren müşterilerimize Hoş Geldin hediyesi olarak Bedava 10 GB ya da 20 GB İnternet daha hediyemiz olmaktadır. Vodafone’nu tercih eden kazanıyor. Vodafone olarak Dünya genelinde zor günler geçirdiğimiz şu günlerde öğrencilerimize destek adına uzaktan eğitimde kullanabilecekleri onlarca Bedava GB İnternet kullanım hakkı sunulmaktadır. Yukarıdaki kampanyalarımız ve daha fazlası için yazımızın detaylarını inceleyebilir ve onlarca GB Bedava İnternet kullanım hakkı kazanabilirsiniz.

2021 Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et Bedava 15 GB İnternet Kazan

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et Bedava 15 GB İnternet Kazan, Vodafone’dan süper bir kampanya daha siz değerli müşterilerimizi bekliyor. Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden arkadaşını Vodafone’a davet eden Bedava İnternet kazanıyor. Arkadaşınızı yanımda üzerinden Vodafone’a davet edin hem siz, hem de arkadaşınız 3 ay geçerli 15 GB Bedava İnternet kazanın. Hemen arkadaşınızı davet etmek için dilediğiniz sosyal medya üzerinden tıklamalara başlayın sizde Bedava 15 GB İnternet kazanın. Kazandığınız interneti saat sınırlaması olmadan 3 ay içinde kullanmanız gerekir. 3 ay sonunda kullanmadığınız internet hediyesi otomatik olarak silinecektir.

2021 Vodafone BTK Akademi Portalı Bedava İnternet Kampanyası

2021 Vodafone BTK Akademi Portalı Bedava İnternet Kampanyası, kapsamında bireysel Faturalı ya da Faturasız Vodafone müşterileri için BTK Akademi Portalı yönünde kullanmak üzere Mayıs 2020 tarihi itibarı ile Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı sunulmaktadır. Kampanyada belirtilen Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı Faturalı ya da Fatırasız tüm Vodafone aboneleri için BTK Akademi Portalı yönünde kullanmaları için otomatik olarak tanımlanmış bulunmaktadır. Abonelerin BTK Akademi Portalı yönünde kullanım için herhangi bir işlem yapma ya da talepte bulunmalarına gerek olmamaktadır. 

2021 Vodafone Online’a Özel Başvurulara % 15 İndirim Kampanyası

2021 Vodafone Online’a Özel Başvurulara % 15 İndirim Kampanyası ile online işlemler yolu ile nurmasını taşıyan ya da yeni hat alarak Vodafone’lu olan tüm yeni müşterilerimizin faydalanabileceği oldukça kazanç sağlayan kampanya olmaktadır. Vodafone’nun dijital kanalları aracılığı ile yaptığınız birçok tarifeye özel olarak ilk 3 ay için % 15 indirim hakkı kazanabilirsiniz. Vodafone abonesi olmak için hemen tıklamaya başlayın tarafınıza sunulan avantajlardan faydalanın.

2021 Vodafone Red’e Hoşgeldin Bedava 20 GB İnternet Kampanyası

2021 Vodafone Red’e Hoşgeldin Bedava 20 GB İnternet Kampanyası ile Vodafone tarife tercihini Red tarifelerinden kullanan müşteirlerimize özel Hoşgeldin Bedava 20 GB İnternet kullanım hakkı sunmaktayız. Kampanyaya katılım için Son 30 gün içinde, Vodafone mağazalarından, numara taşıma, yeni tesis ya da faturasızdan faturalıya geçiş ile Red ve Redli Genç tarifelerine gelenler 1 aylık Bedava 20 GB İnternet verilecektir. Vodafone Red Paket tercihinizin ardından, Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden Bedava 20 GB İnternet hakkınızı alabilirsiniz.

Vodafone Dijital Kadın Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

2021 Vodafone Uyumlu Tarifelerine Hoşgeldin Bedava 10 GB İnternet Kampanyası

2021 Vodafone Uyumlu Tarifelerine Hoşgeldin Bedava 10 GB İnternet Kampanyası ile Vodafone müşterilerine Bedava İnternet kullanım hakkı kazandırmaya devam ediyor. Vodafone Uyumlu tarifelerine Hoşgeldin kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerimiz, yalnızca yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde gelen faturalı Vodafone müşterileri ya da son 30 gün içerisinde Vodafone faturasızdan Vodafone Faturalı aboneliğine geçen müşteriler faydalanabilmektedirler. Vodafone Uyumlu tarifenizin tercihini gerçekleştirdikten sonra Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden Bedava 10 GB İnternet hakkınızı alabilirsiniz.

2021 Vodafone FreeZone’lu Olana Bedava 4 GB İnternet

2020 Vodafone FreeZone’lu Olana Bedava 4 GB İnternet, Vodafone’da Freezone’lu olmak her zaman kazandırıyor. Freezone tarifelerinden birine yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen herkese ilk ayında tam 4 GB internet hediye. 26 yaşın altında ve Vodafonelu’ysan ama hattın anne ya da babanın üzerine ise sen de FreeZonelu olabilirsin, haydi gel kendini kullanıcı olarak tanımla ve FreeZone dünyasına katıl hoş geldin hediyesi olarak 1 gün geçerli 4 GB hediyeyi kap!

2021  Vodafone TV Yönüne Geçerli Taahhütünüz Boyunca Aylık Bedava 2 GB İnternet

2021 Vodafone TV Yönüne Geçerli Taahhütünüz Boyunca Aylık Bedava 2 GB İnternet, Vodafone müşterisi olmak her zaman ayrıcalık içermektedir. Bu kapsamda Vodafone Faturalı müşterilerimiz, Vodafone TV yönüne geçerli olarak her ay 2 GB Bedava İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Vodafone TV’de geçerli Bedava Aylık 2 GB İnternet taahhüt süresince tüm müşterilerimize otomatik olarak hatlarına tanımlanacaktır. Vodafone TV Eğlence veya Red Paketi abonesi iseniz her ay Vodafone TV yönüne geçerli 2 GB internet paketi hattınıza tanımlanır. Ancak servis içindeki sosyal medya paylaşımı butonları üzerinden yapacağınız erişimler internet paketinizin kotasından düşebilir veya tarifeniz üzerinden ücretlendirilebilir.

2021 Vodafone Supernet 4.5G Kullan Bedava 10 GB İnternet Kazan Kampanyası

2021 Vodafone Supernet 4.5G Kullan Bedava 10 GB İnternet Kazan Kampanyası ile Supernet kullanan Bedava 10 GB İnternet kazanıyor. kampanya kapsamında Supernet 4.5G kullanan kazanmaya devam ediyor. 4.5G uyumlu SIM kartı ve 4.5G uyumlu cep telefonuna sahip tüm müşterilerimiz Bedava İnternet kazanmaya ne dersiniz. Yapmanız gereken sadece 4.5G Supernet kullanmak ve anında Bedava 10 GB‘a varan İnternet kazanmak.

2021 Vodafone dMags Dergi Uygulaması ile Sınırsız İnternet Kullanım Kampanyası

2021 Vodafone dMags Dergi Uygulaması ile Sınırsız İnternet Kullanım Kampanyası, Vodafone hazırlamış olduğu dergi kampanyası ile müşterilerimize bir çok dergiye ücretsiz olarak erişme imkanı tanınmaktadır. Hediye Vodafone dMags Dergi Paketi, uygulamayı ücretsiz olarak cihazına indiren müşterilerimize uygulamada geçerli sınırsız internet kullanımı hediye edilmektedir. Vodafone okumayı seven aboneleri için özel bir dergi uygulaması hazırlayan ve bu uygulamayı indirerek kullanmaya başlayan abonelerine sınırsız internet hediye ediyor.

2021 Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet Kampanyası

2021 Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet Kampanyası  kapsamında Bedava İnternet kazanabilecek bir diğer seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden Bana Ne Var çarkını çevirerek, çark üzerinde yer alan Bedava İnternet hediye haklarından çarkı çevirme sonucu çıkacak olanı kullanım hakkına sahip olacaksınız. Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinde Bana Ne Var Çarkında her zaman için Bedava İnternet kullanım hediyesi bulunmamakla birlikte günün anlam ve önemine bağlı hediyeler de hazırlanmaktadır. Sizde Vodafone Yanımda Uygulamasında bulunan Bana Ne Var Çarkını çevirerek hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

2021 Vodafone Kaçmaz Kırmızı Fırsatlar 20 GB Bedava İnternet Kampanyası

2021 Vodafone Kaçmaz Kırmızı Fırsatlar 20 GB Bedava İnternet Kampanyası ile birlikte Bedava GB İnternet kazanmaya devam edebilirsiniz. Vodafone’lular dijitale özel teklifler, avantajlı fiyatlar, cihaz kampanyaları ve sürpriz ödüllü yarışmalar için Kaçma Kırmızı’da buluşuyor. Bir sonraki Kaçmaz Kırmızı’da bize katılmak için, Vodafone Yanımda uygulamasını hemen indirebilir aramıza katılarak Bedava İnternet kazanmaya başlayabilirsiniz. Kampanya dahilinde Vodafone Yanımda’ya girerek Hediye Çarkı’nı çevirin, her hafta size özel hediyeler kazanın! 20 GB’a varan internet, internetinizden yemeyen Sosyal, Video, İletişim Pass paketleri ve sürprizler Hediye Çarkı’nda sizi bekliyor. Hediye Çarkı’nı her hafta çevirin, bol bol kazanın! Vodafone Yanımda Uygulaması’na girerek sizde 20 GB’a varan Bedava İnternet kullanım hakkı kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken Vodafone Yanımda Uygulamasını telefonunuza indirerek, her hafta Hediye Çarkını çevirip kazanmaya başlamak.

2021 Vodafone EBA Üzerinden Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

2021 Vodafone EBA Üzerinden Bedava 6 GB İnternet Kampanyası ile tüm öğrencilerimiz uzaktan eğitimden faydalanabileceklerdir. Vodafone ile bireysel faturalı ve faturasız tüm Vodafone müşterileri, Milli Eğitim Bakanlığına ait eba.gov.tr ve EBA uygulaması üzerinden hizmet sunan eğitim portalına her ay 3 GB’a kadar ücretsiz erişim sağlayabileceklerdir. Ayrıca tüm Vodafone TV aboneleri, TRT EBA TV İlkokul, Ortaokul ve Lise kanallarını mobil internetlerinden yemeden izleyebilirler. Vodafone, MEB tarafından okulların tatil edilmesi ve uzaktan eğitim kararı üzerine verilen 3 GB internet desteğine 3 GB daha ekleyerek toplamda 6 GB internet Milli Eğitim Bakanlığına ait eba.gov.tr ve EBA uygulaması’nda kullanılmak üzere tüm Vodafoneluların hatlarına otomatik olarak tanımlamış bulunmaktadır.

Vodafone Bedava Onlarca GB İnternet Kampanyası!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.