Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2020 Vodafone EBA Bedava 6 GB İnternet Kampanyası


07.11.2020
914
2020 Vodafone EBA Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

2020 Vodafone EBA Bedava 6 GB İnternet Kampanyası ile tüm öğrenciler derslerden uzak kalmayacak. Vodafone ve Milli Eğitim Bakanlığı iş birliği sonucunda ülke genelinde korona virüs önlemlerinde öğrencilerimiz için düzenlenmiş olan 2020 Vodafone EBA Bedava 6 GB İnternet Kampanyasından faydalanabileceklerdir. 2020 Vodafone EBA Bedava 6 GB İnternet Kampanyasında amaç öğrencilerimizin derslerinden geri kalmaması için düzenlenen uzaktan eğitim programından ders konularını işleyebileceklerdir.

Vodafone’nun Faturalı ya da Faturasız tüm müşterilerine sunduğu kampanya neticesinde EBA üzerinden Bedava 6 GB İnternet hakkından tüm abonelerimiz faydalanabileceklerdir. 2020 Vodafone’nun EBA Bedava 6 GB İnternet Kampanyası ile öğrencilerimiz için düzenlenmiş olan uzaktan eğitimde sanal sınıf ortamlarında ders almaları ve eğitimlerinden geri kalmamaları amaçlanmaktadır. EBA üzerinden yapılacak olan sanal eğitim, öğrencilerimize akademisyenler tarafından verilecektir. Öğrencilerin derslere etkin bir şekilde katılımı için gerekli olan sadece internet olmaktadır. İnternet ortamının sağlandığı tüm alanlarda EBA üzerinden derslere katılmak mümkün olmaktadır.

2020 Vodafone EBA Bedava 6 GB İnternet Nasıl Yapılır?

2020 Vodafone EBA Bedava 6 GB İnternet Nasıl Yapılır? Türkiye ve hatta dünya genelinde alınan korona virüs tedbirlerinin en önemli olanı öğrencilerimiz için yapılmış olanı eğitime 2019 – 2020 döneminde ara verilmiş olmasıdır. Daha sonra da 2020 – 2021 eğitim ve öğretim döneminde de öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin korunması, rahatsızlığı olanların da iyileşmesi için okullarda eğitim dönüşümlü olarak grup grup verilmektedir. Öğrencilerimize verilen canlı ders kapsamında, derslerinden geri kalmamaları adına dersler uzaktan eğitim şeklinde verilmeye devam edilecektir. Öğrencilerin canlı derslere katılım sağlamaları EBA üzerinden gerçekleştirilecektir. Derslere EBA üzerinden katılmaları için gerekli olan sadece internet olan bir ortam olmaktadır.

2020 Vodafone EBA Bedava 6 GB İnternet Nasıl Yapılır? Sorusuna bakıldığı zaman ise öğrencilerin bu kampanyadan faydalanabilmek için bir iki adım işlem yapmaları gerekmektedir. Öğrencilerimizin yapması gerekli olan işlemleri Vodafone kendileri için otomatik olarak yapmış bulunmaktadır. 2020 Vodafone EBA Bedava 6 GB İnternet Nasıl Yapılıra istinaden, Vodafoen operatörü için, Vodafone abonelerinin EBA’da geçerli olan aylık 6 GB İnternet faydalanabilmesi için gereken tanımlamalar operatör üzerinden otomatik bir şekilde sağlanmış bulunmaktadır.

Vodafone, MEB tarafından okulların tatil edilmesi ve uzaktan eğitim kararı üzerine verilen 3GB internet desteğine 3GB daha ekleyerek toplamda 6 GB interneti 31.12.2020 yıl sonuna kadar, Milli Eğitim Bakanlığına ait eba.gov.tr ve EBA uygulaması’nda kullanılmak üzere tüm Vodafoneluların hatlarına otomatik olarak tanımlamıştır. Otomatik olarak tanımlaması yapılan bu kullanım haklarına istinaden, müşterilerimizin farklı herhangi bir talepte bulunmasına ya da işlem yapmasına gerek yoktur.

2020 Vodafone EBA Bedava 6 GB İnternet Nasıl Yapılır? Kampanya kapsamında sunulan EBA üzerinden Bedava 6 GB İnternet ülke genelinde korona virüs nedeni ile sunulmaktadır. Bedava 6 GB İnternet, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrencilere ücretsiz sunulan bir hak olmaktadır. Bu kapsamda düzenlenen EBA üzerinden Bedava 6 GB İnternet kampanyasının hangi tarihte sonlandırılacağı konusunda herhangi bir bilgilendirme mevcut olmamaktadır.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Kampanyadan 31.12.2020 tarihine kadar tüm bireysel Vodafone aboneleri faydalanabilirler.
  • Kampanya, 31.12.2020 tarihine kadar her ay tekrarlanmak üzere tüm Kurumsal ve bireysel faturalı ve faturasız abonelere ücretsiz olarak tanımlanmıştır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.