Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2020 Turkcell Mayıs Ayı Bedava İnternet Kampanyaları!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
7 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,43
blankLoading...

19.05.2020
759
2020 Turkcell Mayıs Ayı Bedava İnternet Kampanyaları!

2020 Turkcell Mayıs Ayı Bedava İnternet Kampanyaları! Turkcell 2020 yılı Mayıs ayı içerisinde düzenlenen Bedava İnternet kampanyaları ile hangi uygulama ile kaç GB Bedava İnternet kazanabilirsiniz hepsi ve daha fazlasına yazımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz. Turkcell 2020 yılı içerisinde de ister Faturalı Turkcell müşterileri olsun, ister Faturasız Turkcell müşterilerimiz olsun bulundukları tarifelerde yapacakları uygulamaların ardından Mayıs 2020 ayı içerisinde kazanabilecekleri onlarca Bedava GB İnternet bulunmaktadır.

Turkcell olarak her koşulda müşterilerimizi desteklemeye devam ediyoruz. Zor zamanlar geçirdiğimiz şu günler içerisinde, Turkcell uzaktam eğitim kapsamında öğrencilerimize destek amaçlı Badava İnternet kullanım hakkı sunmaya devam ediyor. Ayrıca Ramazan Ayı kapsamında da müşterilerimize desteğini sonuna kadar sağlamaya devam ediyor. Ramazan Ayına özel Bedava İnternet kullanım hakkı sunmaya, Ramazan ayında da devam ediyoruz.2020 Turkcell Mayıs ayı içerisinde hangi kampanya çerçevesinde ne kadar Bedava GB İnternet kazanabilirsiniz hep birlikte göz atalım.

Turkcell Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyası kapsamında, uzaktan eğitim almaya devam eden öğrencilerimize bir destek te bizden olsun istedik. Bu kapsamda uzaktan eğitim seferberliği çerçevesinde 3 Ay boyunca, Aylık Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı verilmektedir. Üniveriste öğrencilerimiz için Bedava 6 GB İnternet hakkı, Kampüs Evimde BiP kanalına abone olan kullanıcılara YÖK Dersleri Platformları’nda yer alan linklerde geçerli olacak aylık Bedava 6 GB İnternet hakkı tanımlanacaktır.

Kampanya Detayları

 • Kampüs Evimde BiP kanalına abone olan kullanıcılara YÖK Dersleri Platformları’nda yer alan linklerde geçerli olacak aylık 6GB tanımlanacaktır.
 • İnternet paket aşım ücreti tarife aşım ücreti üstünden devam edecektir.
 • Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222’ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.
 • Bu internet paketinin kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir, bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
 • Kampanyaya katılım BiP kanalı üzerinden olup, ücretsizdir.

Turkcell Ramazan Ayı Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Ramazan Ayı Bedava 1 GB İnternet Kampanyası ile Faturalı ve Faturasız tüm müşterilerimize özel olarak Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı sunulmaktadır. Üstelik Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı için yapmanız gereken kampanya sayfası üzerindan Al Butonunu tıklamak olmaktadır. Turkcell Ramazan Ayı Bedava 1 GB İnternet Kampanyasında bu işlemin ardınan hemen Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkınızdan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan yararlanmak için “Hemen Al” butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Ramazan 1GB Hediye kampanyasından bireysel ve kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip olan kullanıcılar yaralanabilecektir. Data Hatları bu kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • Kampanya 24.04.2020-23.05.2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Tanımlanan 1GB internet faydasının son kullanım tarihi 23.05.2020’dir.
 • Kampanyadan yalnızca bir kez yararlanılabilir.
 • Paket sadece yurt içinde geçerlidir, yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilir.

Turkcell Kart Kayıt Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Kart Kayıt Bedava 2 GB İnternet Kampanyası ile bedava internet kampanyalarımız son sürat devam ediyor. Turkcell Kart Kayıt Bedava 2 GB İnternet kampanyası kapsamı çerçevesinde, Turkcell sistemi üzerinde kayıtlı kredi kartı veya banka kartıyla Dijital Operatör veya turkcell.com.tr üzerinden yapılan TL ve paket yüklemelerine haftalık 2 GB Bedava İnternet kullanım hakkı sunulmaktadır.

Kampanya Detayları

 • Kart Kayıt Kampanyası kapsamında yurt içinde 7 gün geçerli 2GB cepten internet sunulmaktadır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için önce kredi kartı veya banka kartının kaydedilmesi, ardından kayıtlı kartla Dijital Operatör veya turkcell.com.tr’den TL veya paket yüklemesi yapılmalıdır. Yüklemeyle birlikte kampanya faydası da otomatik tanımlanır.
 • Her müşteri kampanya faydasından 1 defa faydalanabilir.
 • Kampanyaya kayıt gerekmemektedir. Koşulları sağlayan müşterilere hediye otomatik tanımlanır.
 • Hediye 2 GB geçerlilik süresi 7 gündür. Paket 7 günün sonunda yenilenmez ve sunulan faydalar sonlanır.
 • Kampanyadan bireysel ön ödemeli Turkcell aboneleri faydalanabilirler.

Turkcell Senyap Diye Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Senyap Diye Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası kapsamında, Turkcell abonesi müşterilerimiz kampanya tarihleri arasında BiP indirip #senyapdiye kanalını takip ederek, Salla Kazan GB Şansı butonuna basanlar ayda 1 kez olmak üzere Dijital Operatör’de yer alan Salla Kazan’dan hediye internet içeren ek sallama hakkı kazanacaktır. Turkcell müşterilerimiz, BiP #senyapdiye kanalına gelen kullanıcılar, ayda 1 kez olmak üzere Salla Kazan’dan hediye internet garantili ek sallama hakkı kazanmaktadır.

Kampanya Detayları ve Geçerlilik Tarihleri

 • Kampanya 31 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya tarihleri arasında BiP indirip #senyapdiye kanalını takip ederek, Salla Kazan GB Şansı butonuna basanlar ayda 1 kez olmak üzere Dijital Operatör’de yer alan Salla Kazan’dan hediye internet içeren ek sallama hakkı kazanacaktır.
 • Kampanya kapsamında, koşulları sağlayan katılımcılara verilen hediye faydalar yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir, transfer ve sonraki döneme devredilemez.
 • Hediye paketinin kullanım süresi biten müşterilerin kullanımları kendi tarifelerinden ücretlendirilecektir.
 • Hediyenin müşterinin hattında aktif ve geçerli olduğu süre içinde paket aşımlarında müşterinin internet kullanımları, ek paketi olanlar için sahip olduğu paket üzerinden, başka bir internet paketi olmayanlar için ise tarifesinin aşım bedelinden ücretlendirilir.
 • Bir müşteri kampanya süresi boyunca ayda bir kez ek sallama şansına sahiptir.
 • Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında kampanyaya katılan ve kampanyadaki koşulları yerine getiren bireysel, kurumsal tüm mobil ses hatları yararlanabilecektir.

Turkcell fizy Dinledikçe Bedava GB İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell fizy Dinledikçe Bedava GB İnternet Kazan Kampanyası ile Turkcell müşterilerimiz Bedava GB İnternet kazanmaya devam ediyor. Turkcell müşterilerimiz fizy Premium üyeliklerinden herhangi birine sahip olan premium kullanıcıları, müzik dinlerken Bedava GB İnternet kazanıyor.

Kampanya Detayları

 • Kampanya süresi 1 Şubat 2020 – 31 Aralık 2021 arasıdır.
 • Kampanya kapsamında bireysel veya kurumsal Turkcell müşterisi olup fizy premium üyesi olan kullanıcılar bir takvim ayı içerisinde 250 şarkı dinlediklerinde haftalık 1GB, 500 şarkı dinlediklerinde ise haftalık 1GB daha olmak üzere toplamda haftalık 2GB kazanır. Kampanyadan yalnızca fizy premium üyeleri yararlanabilir. Kampanyadan ayda yalnızca bir defa olmak üzere toplamda 2GB kazanılabilir, hediyeler her ay yenilenir. Kullanıcılar premium oldukları süre boyunca her ay kampanyadan yararlanabilir.

Turkcell E-faturaya Geçene Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell E-faturaya Geçene Bedava 2 GB İnternet Kampanyası ile müşterilerimiz hem çevremizi korumaya yardımcı olurken kazanmaya devam ediyor. Turkcell faturalarında E fatura uygulamasına geçen müşterilerimiz Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı kazanıyorlar. Turkcell E-Faturaya ya da sms faturaya geçen; Ses ve data  hattı müşterilerimize haftalık 2 GB internet  hediye! Kampanyadan müşterilerimiz hatları özelinde bir kez faydalanabilir.

Kampanya Detayları

 • Konuşma /data  hatlarının faturasını SMS Fatura veya E-fatura ile almaya başlayan müşterilerimize haftalık 2 GB  BEDAVA İNTERNET avantajından yararlanacaktır.
 • Bu kampanya, bireysel faturalı hatlar için geçerlidir.
 • 2 GB internet avantajı, E-fatura veya SMS Fatura geçişinin ardından otomatik olarak başlayacaktır. Kampanyadan kazanılan 2GB BEDAVA internet paketi müşterinin sahip olduğu diğer internet paketlerine göre öncelikli kullanılır..
 • Kampanyaya katılım ve iptal için gönderdiğiniz kısa mesajlar ücretsizdir.

Turkcell 4.5G Salla Kazan İle Bedava GB İnternet Kampanyası

Turkcell 4.5G Salla Kazan İle Bedava GB İnternet Kampanyası ile her hafta Bedava GB İnternet kazanmaya devam edebilirsiniz. Turkcell Salla Kazan ile her hafta sürpriz hediyeler sahiplerini bekliyor. Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyasından Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses ve data aboneleri yararlanabilir. Bu kitlede olup, hali hazırda 4.5G abonesi olmayan aboneler 4.5G Salla Kazan Kampanyası’na katılıp hediyelerini aldıklarında 4.5G aboneliğine kayıt edilir.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 19 Mayıs 2017 – 3 Ocak 2021 tarihlerinde geçerlidir.
 • Kampanyadan Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses ve data aboneleri yararlanabilir. Bu kitlede olup, hali hazırda 4.5G abonesi olmayan aboneler 4.5G Salla Kazan Kampanyası’na katılıp hediyelerini aldıklarında 4.5G aboneliğine kayıt edilir.
 • Turkcell’e yeni katılan aboneler bir sonraki Cuma’dan itibaren kampanyaya katılabilirler.
 • Hediye alma hakkı her Cuma yenilenir ve Perşembe 23.50’ye kadar geçerli olur.
 • Kampanya kapsamında verilen faydalardan kalan miktarın sorgusu Dijital Operatör üzerinden ve SMS ile yapılabilir.
 • Dijital Operatör kalan kullanımlarınızı kontrol edebileceğiniz, fatura detaylarınıza bakıp ödeme yapabileceğiniz, TL yükleme, hat ayarı yapma, paket satın alma gibi işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz Turkcell uygulamasıdır.

Turkcell Mobil Ödeme Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Mobil Ödeme Bedava 2 GB İnternet Kampanyası ile fizy, TV+, lifebox, goller cepte veya Dergilik servislerinden herhangi birisini ücretli kullanan Turkcell bireysel kullanıcıları mobil ödeme onayını veriyor, haftalık her yöne geçerli 2 GB Bedava İnternet kazanıyor.

Kampanya Detayları

 • TÖHAŞ Mobil Ödeme 2GB Kampanyası 20 Şubat 2020 tarihinde abone alımına açılacak ve 31 Aralık 2020 tarihine kadar kullanıcılar tarafından yararlanılabilecektir.
 • Kampanya kapsamında kullanıcılara bir defaya mahsus olmak üzere haftalık 2GB her yöne geçerli internet hediyesi verilecektir.
 • Kampanyadan yararlanmak için aşağıdaki koşullara kullanıcıların uyması gerekmektedir, aksi halde kampanya kapsamında verilecek hediyelerden yararlanamazlar.

Turkcell EBA Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

Turkcell EBA Bedava 6 GB İnternet Kampanyası ile ülkemiz ve dünya genelinde yaşanan korona virüsü salgınına karşı tedbir için okulların tatil edilmiş bulunmaktadır. Alınan tatil kararının ardından Milli Eğitim Bakanlığı ve Turkcell iş biliği ile birlikte öğrencilerin derslerinden mağdur olmamaları adına uzaktan eğitim kararı alınmış bulunulmaktadır. Alınan uzaktan eğitim kararı ile dersler EBA üzerinden verilecektir. EBA üzerinden verilecek olan dersler için internet olan her yerden erişim sağlanarak, öğrenciler derslere katılım sağlayabileceklerdir. Bu kapsamda öğrencilerin mağdur olmaması adına Tukcell – Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile her öğrenciye ücretsiz 3 GB Bedava İnterent kullanım hakkı sağlanırken, 3 GB Daha Bedava İnterent Turkcell’den çocuklarımıza tanınarak toplamda 6 GB Bedava İnternet her ay çocuklarımıza sunulacaktır.

Turkcell EBA Bedava 6 GB İnternet kampanyası, Bireysel ve Kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip Turkcell’li kullanıcılar, BiP’in Keşfet bölümünder yer alan EBA kanalı üzerinden eba.gov.tr ve EBA uygulamasında geçerli kazandıkları 3GB internet ikiye katlanarak 6GB olarak sunulmaktadır.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • EBA BiP kanalına abone olan kullanıcılara sadece eba.gov.tr ve EBA uygulaması içerisinde kullanılmak üzere 3 GB internet tanımlanacaktır. BiP EBA Kanalına gitmek için tıklayın: http://bit.ly/BiPEBA
 • 13.03.2020 tarihi itibariyle internet faydası iki ye katlanarak 6 GB olarak tanımlanacaktır.
 • Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.
 • İnternet paket aşım ücreti tarife aşım ücreti üstünden devam edecektir.
 • Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222’ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Turkcell Dijital Yüklemelere Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Dijital Yüklemelere Bedava 2 GB İnternet Kampanyası, Turkcell faturasız müşterilerine özel sunulan kampanyamız ile devam ediyoruz. Kampanya kapsamında tarafınıza belirtilen tarifelerin yüklemelerini, Dijital Operatör uygulamasından veya turkcell.com.tr’den kampanya kapsamında belirtilen paketleri kredi kartı ile yükleyin, 4 hafta boyunca yurt içinde geçerli Bedava 2 GB İnternet kazanabilirsiniz. Bedava 2 GB İnternet için yapmanız gereken sadece tarifeleriniz ödemesini Dijital Operatör uygulaması ya da turkcell resmi web sayfası üzerinden gerçekleştirin sizde Bedava İnternet kazanın.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 20 Şubat 2021 tarihine kadar geçerli.
 • Kampanya kapsamında olan paketler: Uçuran 6 GB Paketi, Uçuran 6 GB Plus Paketi, Uçuran 8 GB Paketi, Uçuran 10 GB Paketi, Uçuran 10 GB Plus Paketi, Uçuran 14 GB Paketi, Uçuran 14 GB Plus Paketi, GNÇ Süper 6GB Paketi, GNÇ Süper 8GB Paketi, GNÇ Süper 10GB Paketi, GNÇ Süper 12GB Paketi, GNÇ Süper 14GB Paketi, Özel Üçlü 3 GB Paketi, Süper Avantaj 5 GB Paketi, Süper Avantaj 6 GB Paketi, Süper Avantaj 8 GB Paketi, Süper Avantaj 10 GB Paketi, Süper Avantaj 11 GB Paketi, Süper Avantaj 12 GB Paketi, Süper Avantaj 14 GB Paketi, Süper Avantaj 16 GB Paketi.
 • Dijital 2 GB Kampanyası kapsamında, belirtilen paketleri turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden kredi kartı ile satın alan müşterilerimize, 4 hafta boyunca yurt içinde geçerli 2 GB cepten internet hediye edilecektir.

Turkcell’e Gelen Yeni Müşterilere Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

Turkcell’e Gelen Yeni Müşterilere Bedava 8 GB İnternet Kampanyası, Dijital ortam üzerinden Turkcell müşterisi olmak isteyen ve başvuruda bulunan tüm yeni müşterilerimize Bedava 8 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Numarasını taşıyarak ya da yeni numara alarak Turkcell ailesine katılım sağlayan tüm yeni müşterilerimize kayıtsız şartsız Bedava 8 GB İnternet verilecektir. Turkcell üzerinden Bedava 8 GB İnternet için yapmanız gereken sadece Turkcell online işlemlerden başvuruda bulunmak. Sizde hemen tık diye Turkcell’li olun, 4 ay boyunca ayda 2 GB cepten internet hediyesi sizin olsun.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli.
 • Kampanya kapsamında, turkcell.com.tr üzerinden talebini yaparak numarası başarılı bir şekilde Turkcell’e taşınan ya da yeni hat alan aboneler, 4 ay boyunca geçerli aylık 2 GB hediye internet kazanacaklardır. 2 GB hediyenin kazanılabilmesi için, numara taşıma ya da yeni hat alma talebinin turkcell.com.tr üzerinden adrese teslim süreci ile yapılmış olması gerekmektedir.
 • Bir GSM numarası kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilecektir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.