Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2021 Turkcell Mart Ayı Bedava İnternet Kampanyaları!


11.03.2021
1.827
2021 Turkcell Mart Ayı Bedava İnternet Kampanyaları!

2021 Turkcell Mart Ayı Bedava İnternet Kampanyaları! Turkcell 2021 yılı Mart ayı içerisinde düzenlenen Bedava İnternet kampanyaları ile hangi uygulama ile ne kadar GB Bedava İnternet kazanabilirsiniz hepsi ve daha fazlasına yazımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz. Turkcell 2021 yılı içerisinde de ister Faturalı Turkcell müşterileri olsun, ister Faturasız Turkcell müşterilerimiz olsun bulundukları tarifelerde yapacakları uygulamaların ardından Mart 2021 ayı içerisinde kazanabilecekleri onlarca Bedava GB İnternet bulunmaktadır. Turkcell olarak her koşulda abonelerimizin desteklemeye devam ediyoruz.2021 Turkcell Mart ayı içerisinde hangi kampanya çerçevesinde ne kadar Bedava GB İnternet kazanabilirsiniz hep birlikte göz atalım.

Turkcell Rahat Haydi Gel Bedava 3 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Rahat Haydi Gel Bedava 3 GB İnternet Kampanyası ile Turkcell Rahat tarifelerinden dilediğini seçerek, Turkcell’e gelen müşterilerimiz için 12 ay boyunca geçerli aylık Bedava 3 GB İnternet kullanım hakkı hediye edilecektir. Üstelik sunulan Bedava 3 GB İnternet kullanımı tarifelerine ek olarak verilmektedir. Hemen Turkcell Rahat avantajlı paketlerimizden birini seçin ve 12 ay boyunca Bedava 3 GB İnternet hediyeniz hemen başlatılsın. Turkcell Rahat Haydi Gel Bedava 3 GB kampanyası 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli olmaktadır.

Turkcell Rahat Paycell Ödeme Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Rahat Paycell Ödeme Bedava 1 GB İnternet Kampanyası, Turkcell Rahat tarifelerinden birine geçiş yapan ve aynı zamanda fatura ödeme işlemini Paycell kart kullanarak gerçekleştiren müşterilerimiz için Bedava 1 GB İnternet kullanımı hediye edilecektir. Üstelik sunulan Bedava 1 GB İnternet tüm Rahat müşterilerimiz için tarifelerine ek olarak sunulmaktadır. Düzenlenen kampanyadan Turkcell Rahat Tarife’ye kaydolan ve üzerinde aktif bir “Rahat Paket” bulunan bireysel müşteriler faydalanabilir. Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli olmaktadır.

Turkcell Tribün Cepte Kampanyası

Turkcell Tribün Cepte Kampanyası ile takımınızın tüm maçlarının yanında olun kazançlı çıkın. Sizi arayan herkese takımınızın marşını dinletin aynı zamanda internet kazanın. Takımınız her kazandığında Tribün cepte Bip kanalından hediye internet çarkını çevirmeyi unutmayın! Tribün Cepte servisine abone olan kullanıcılar takımlarını seçtikleri sürece takımlarının her maçında kendilerini arayanlara gün boyu takım marşlarını dinletirler ve marş tanımlaması gün sonunda otomatik olarak kaldırılır.

Turkcell Pasajda 150TL Bonus Fırsat Kampanyası Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Rahat Otomatik Ödeme Talimatına Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Rahat Otomatik Ödeme Talimatına Bedava 1 GB İnternet Kampanyası, Turkcell Rahat kampanyalarında bulunan ve bulunduğu tarife için otomatik ödeme veren müşterilerimiz için Bedava 1 GB İnternet kullanımı hediye edilecektir. Turkcell Rahat tarifesinde olan ve Otomatik ödeme talimatı veren Turkcell Rahat müşterileri paketlerine ek 1 GB Bedava İnternet kazanıyor. ampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli olmaktadır.

Turkcell fizy Dinledikçe Bedava GB İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell fizy Dinledikçe Bedava GB İnternet Kazan Kampanyası ile Turkcell müşterilerimiz Bedava GB İnternet kazanmaya devam ediyor. Turkcell müşterilerimiz fizy Premium üyeliklerinden herhangi birine sahip olan premium kullanıcıları, müzik dinlerken Bedava GB İnternet kazanıyor.

Turkcell E-Faturaya Geçene Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell E-Faturaya Geçene Bedava 2 GB İnternet Kampanyası ile müşterilerimiz hem çevremizi korumaya yardımcı olurken kazanmaya devam ediyor. Turkcell faturalarında E fatura uygulamasına geçen müşterilerimiz Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı kazanıyorlar. Turkcell E-Faturaya ya da sms faturaya geçen; Ses ve data  hattı müşterilerimize haftalık 2 GB internet Bedava olarak sunulacaktır. Kampanyadan müşterilerimiz hatları özelinde bir kez faydalanabilir.

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası kapsamında, Turkcell GNÇ abonelerine yönelik olarak düzenlenmiş bir kampanya olmaktadır. Kampanya kapsamında Her Pazartesi günü GNÇ abonelerine yönelik özel sürpriz hediyeler, sürpriz saatinde Bastı Kaptı ile sizleri beklemektedir. Düzenlenen kampanya 26 yaş ve altı gençlere istineden hazırlanmış olmaktadır. Düzenlenen kampanyadan tüm Turkcell GNÇ aboneleri fayda sağlayabilirler. Turkcell aboneleri uygulama içerisinde yer alan Bastı Kaptı adı verilen bölüme giriş yaparak faydalanabilirler. Düzenlenen kampanyadan aboneler onlarca GB Bedava İnternet kullanım hakkı kazanabilirler.

Turkcell Salla Kazan BİP İnternet Kampanyası

Turkcell Salla Kazan BİP İnternet Kampanyası ile her hafta Bedava GB İnternet kazanmaya devam edebilirsiniz. Turkcell Salla Kazan ile her hafta sürpriz hediyeler sahiplerini bekliyor. Turkcell Salla Kazan Kampanyasından Salla Kazan ikinci ekrandan tıklayarak BiP indiren ve BiP Salla Kazan kanalına gelen kullanıcıları sürpriz hediyeler bekliyor. Düzenlenen kampanyadan Turkcell bireysel Faturalı ve Hazır Kart aboneleri faydalanabileceklerdir. Turkcell Salla Kazan BİP İnternet Kampanyası 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli lmaktadır.

Turkcell Mobil Ödeme Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Mobil Ödeme Bedava 2 GB İnternet Kampanyası ile fizy, TV+, lifebox, goller cepte veya Dergilik servislerinden herhangi birisini ücretli kullanan Turkcell bireysel kullanıcıları mobil ödeme onayını veriyor, haftalık her yöne geçerli 2 GB Bedava İnternet kazanıyor.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası ile Turkcell’den yeni ön ödemeli hat almak isteyen bireysel müşterilerimize nazaran hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Müşterilerimizin ön ödemeli hat almaları durumunda kullanabilecekleri Her Yöne 750 Dakika, Her Yöne 250 SMS ve 25 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Ayrıca 120 gün boyunca ayda 20 GB Bedava İnternet daha kazanma şansı sizleri beklemektedir. Turkcell abonelerine yönelik her zaman kazandıran kampanyalar düzenlemeye ve bu kampanyalar doğrultusunda müşterilerine kullanabilecekleri hediyeler kazandırmaya devam ediyor.

Turkcell EBA Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

Turkcell EBA Bedava 6 GB İnternet Kampanyası ile ülkemiz ve dünya genelinde yaşanan korona virüsü salgınına karşı tedbir için okulların tatil edilmiş bulunmaktadır. Alınan tatil kararının ardından Milli Eğitim Bakanlığı ve Turkcell iş biliği ile birlikte öğrencilerin derslerinden mağdur olmamaları adına uzaktan eğitim kararı alınmış bulunulmaktadır. Alınan uzaktan eğitim kararı ile dersler EBA üzerinden verilecektir. EBA üzerinden verilecek olan dersler için internet olan her yerden erişim sağlanarak, öğrenciler derslere katılım sağlayabileceklerdir. Bu kapsamda öğrencilerin mağdur olmaması adına Tukcell – Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile her öğrenciye ücretsiz 3 GB Bedava İnterent kullanım hakkı sağlanırken, 3 GB Daha Bedava İnterent Turkcell’den çocuklarımıza tanınarak toplamda 6 GB Bedava İnternet her ay çocuklarımıza sunulacaktır. Turkcell EBA Bedava 6 GB İnternet kampanyası, Bireysel ve Kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip Turkcell’li kullanıcılar, BiP’in Keşfet bölümünder yer alan EBA kanalı üzerinden eba.gov.tr ve EBA uygulamasında geçerli kazandıkları 3 GB internet ikiye katlanarak 6 GB olarak sunulmaktadır.

Turkcell Dijital Yüklemelere Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Dijital Yüklemelere Bedava 2 GB İnternet Kampanyası, Turkcell faturasız müşterilerine özel sunulan kampanyamız ile devam ediyoruz. Kampanya kapsamında tarafınıza belirtilen tarifelerin yüklemelerini, Dijital Operatör uygulamasından veya turkcell.com.tr’den kampanya kapsamında belirtilen paketleri kredi kartı ile yükleyin, 4 hafta boyunca yurt içinde geçerli Bedava 2 GB İnternet kazanabilirsiniz. Bedava 2 GB İnternet için yapmanız gereken sadece tarifeleriniz ödemesini Dijital Operatör uygulaması ya da turkcell resmi web sayfası üzerinden gerçekleştirin sizde Bedava İnternet kazanın.

Turkcell’e Gelen Yeni Müşterilere Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

Turkcell’e Gelen Yeni Müşterilere Bedava 8 GB İnternet Kampanyası, Dijital ortam üzerinden Turkcell müşterisi olmak isteyen ve başvuruda bulunan tüm yeni müşterilerimize Bedava 8 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Numarasını taşıyarak ya da yeni numara alarak Turkcell ailesine katılım sağlayan tüm yeni müşterilerimize kayıtsız şartsız Bedava 8 GB İnternet verilecektir. Turkcell üzerinden Bedava 8 GB İnternet için yapmanız gereken sadece Turkcell online işlemlerden başvuruda bulunmak. Sizde hemen tık diye Turkcell’li olun, 4 ay boyunca ayda 2 GB cepten internet hediyesi sizin olsun.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.