Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2021 Turkcell EBA Bedava 6 GB İnternet Kampanyası


26.01.2021
812
2021 Turkcell EBA Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

2021 Turkcell EBA Bedava 6 GB İnternet Kampanyası ile tüm öğrenciler derslerden uzak kalmayacak. Turkcell ve Milli Eğitim Bakanlığı iş birliği sonucunda ülke genelinde korona virüs önlemlerinde öğrencilerimiz için düzenlenmiş olan 2021 Turkcell EBA Bedava 6 GB İnternet Kampanyasından faydalanabileceklerdir. 2021 Turkcell EBA Bedava 6 GB İnternet Kampanyasında amaç öğrencilerimizin derslerinden geri kalmaması için düzenlenen uzaktan eğitim programından ders konularını işleyebileceklerdir.

Turkcell’in Faturalı ya da Faturasız tüm müşterilerine sunduğu kampanya neticesinde EBA üzerinden Bedava 6 GB İnternet hakkından tüm abonelerimiz faydalanabileceklerdir. 2021 Turkcell’in EBA Bedava 6 GB İnternet Kampanyası ile öğrencilerimiz için düzenlenmiş olan uzaktan eğitimde sanal sınıf ortamlarında ders almaları ve eğitimlerinden geri kalmamaları amaçlanmaktadır. EBA üzerinden yapılacak olan sanal eğitim, öğrencilerimize akademisyenler tarafından verilecektir. Öğrencilerin derslere etkin bir şekilde katılımı için gerekli olan sadece internet olmaktadır. İnternet ortamının sağlandığı tüm alanlarda EBA üzerinden derslere katılmak mümkün olmaktadır.

Bireysel ve Kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip Turkcell’li kullanıcılar, BiP’in Keşfet bölümünder yer alan EBA kanalı üzerinden eba.gov.tr ve EBA uygulamasında geçerli kazandıkları 3 GB internet ikiye katlanarak 6GB olarak sunulmaktadır.

2021 Turkcell EBA Bedava 6 GB İnternet Nasıl Yapılır?

2021 Turkcell EBA Bedava 6 GB İnternet Nasıl Yapılır? Türkiye ve hatta dünya genelinde alınan korona virüs tedbirlerinin en önemli olanı öğrencilerimiz için yapılmış olanı eğitime ara verilmiş olmasıdır. Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin korunması, rahatsızlığı olanların da iyileşmesi için okullar tatil edilmiş bulunulmaktadır. Öğrencilerimize verilen tatil dönemi kapsamında, derslerinden geri kalmamaları adına dersler uzaktan eğitim şeklinde yapılacaktır. Öğrencilerin derslere katılım sağlamaları EBA üzerinden gerçekleştirilecektir. Derslere EBA üzerinden katılmaları için gerekli olan sadece internet olan bir ortam olmaktadır.

2021 Turkcell EBA Bedava 6 GB İnternet Nasıl Yapılır? Sorusuna bakıldığı zaman ise öğrencilerin bu kampanyadan faydalanabilmek için bir iki adım işlem yapmaları gerekmektedir. Öğrencilerimizin yapması gerekli olan işlemleri Turkcell BİP uygulamasının cihazınıza yüklenmesi gerekmektedir. Öğrencilerimizin daha sonra uygulama üzerinden “Keşfet” butonunu tıklayarak, içerisinde yer alan “EBA Kanalını Takip İçin Mesaj Gönder” butonuna tıklanması gerekmektedir. Bu şekilde yeni bir sayfa açılacak, burada bulunan “Hemen Kazan” butonunu tıklamaları gerekmektedir. Öğrencilerimiz bu şekilde kampanyaya katılım sağlamış olacaklardır.

2021 Turkcell EBA Bedava 6 GB İnternet Nasıl Yapılır? Kampanya kapsamında sunulan EBA üzerinden Bedava 6 GB İnternet ülke genelinde korona virüs nedeni ile sunulmaktadır. Bedava 6 GB İnternet, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrencilere ücretsiz sunulan bir hak olmaktadır. Bu kapsamda düzenlenen EBA üzerinden Bedava 6 GB İnternet kampanyasının hangi tarihte sonlandırılacağı konusunda herhangi bir bilgilendirme mevcut olmamaktadır.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Kampanya 13 Mart 2021 tarihine kadar geçerli olmaktadır.
  • EBA BiP kanalına abone olan kullanıcılara sadece eba.gov.tr ve EBA uygulaması içerisinde kullanılmak üzere 3 GB internet tanımlanacaktır. BiP EBA Kanalına gitmek için tıklayın: http://bit.ly/BiPEBA
  • 13.03.2020 tarihi itibariyle internet faydası iki ye katlanarak 6GB olarak tanımlanacaktır.
  • İnternet paket aşım ücreti tarife aşım ücreti üstünden devam edecektir.
  • Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222’ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.
  • Bu internet paketinin kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir, bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
  • Kampanyaya katılım BiP kanalı üzerinden olup, ücretsizdir.
  • Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.
  • Paket hakları ve fayda başkasına devredilemez.
  • EBA 3 GB hediye internet kampanyasından bireysel ve kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip olan kullanıcılar yaralanabilecektir. Data Hatları bu kampanyadan yararlanamaycaktır.

Turkcell Mobil Ödemeye 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell / Faturasız Tarifeye Ek İnternet Paketleri Kampanyası

Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası!

Turkcell 12 Ay Boyunca, Aylık 2 GB İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell / Faturalı Tarifeye Ek İnternet Paketleri Kampanyası

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.