Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2021 Türk Telekom Mart Ayı Bedava İnternet Kampanyaları


11.03.2021
1.854
2021 Türk Telekom Mart Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

2021 Türk Telekom Mart Ayı Bedava İnternet Kampanyaları aboneler için yeni yılın gelmesi ile birlikte onlarca GB Bedava İnternet kazanma şansı devam ediyor. Yazımızda Türk Telekom’un Mart ayı içerisinde kazanım sağlayabileceğiniz onlarca Bedava İnternet kampanyalarına yer vereceğiz. Mart 2021 içerisinde hangi kampanyadan kaç GB Bedava İnternet kazanabilirsiniz konusunda bilgi aktarımı yapılacaktır. Türk Telekom’un sunduğu Bedava İnternet kampanyaları kapsamında tüm faturalı ve faturasız müşterilerimiz faydalanabileceği kampanyalar mevcut olmaktadır.

2021 Türk Telekom Mart ayına özel Bedava İnternet kampanyalarımız son sürat devam etmektedir. Türk Telekom ile özel olarak hazırlanan Bedava İnternet Kampanyalarımız siz değerli abonelerimiz tarafından Faturalı ya da Faturasız olarak katılım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom’un uzaktan eğitim alan EBA Öğrencileri için sunduğu Bedava İntenret Kampanyalarıda mevcut olmaktadır.

Türk Telekom İle 4.5G’ye Gelen Bedava 30 GB İnternet Kazanıyor!

Türk Telekom İle 4.5G’ye Gelen Bedava 30 GB İnternet Kazanıyor! Türk Telekom’un Bedava İnternet kazandıran kampanyalarından biri de 4.5G kampanyasıdır. SIM kartı 4.5G ile uyumlu olmayan Türk Telekom müşterilerimiz en yakın Türk Telekom mağazasına gidip SIM kartını ücretsiz olarak değiştirip Bedava 30 GB İnternet kazanıyor. Üstelik kazanılan Bedava 30 GB İnternet Türk Telekom tarifelerinde 30 gün geçerli olmaktadır. Hemen Türk Telekom bayilerine gidip, 4.5G uyumlu sim kartınızı ücretsiz alarak kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz. ​ Kampanya kapsamında bireysel faturalı müşterilerimize özel 30 gün geçerli 30GB hediye cepten internet sunulmaktadır.

Türk Telekom Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Verene Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Verene Bedava 2 GB İnternet Kampanyası ile Türk Telekom müşterileri onlarca GB Bedava İnternet kazanmaya devam ediyor. Türk Telekom Faturalı abonelerinden, fatura için otomatik ödeme talimatı veren müşterilerimiz içi 1 hafta kullanabilecekleri Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Online İşlem Merkezi, Online İşlemler Uygulaması veya banka kanallarından biri aracılığı ile otomatik fatura ödeme talimatı veren bireysel mobil faturalı müşterilere tek seferlik 1 hafta geçerli Bedava 2 GB mobil internet kullanımı kazanın.

2021 En Avantajlı Türk Telekom Tarifeleri Nelerdir? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava 30 GB İnternet Kazan Kampanyası

Türk Telekom Sil Süpür Bedava 30 GB İnternet Kazan Kampanyası ile birlikte değerli müşterilerimiz Bedava 30 GB İnternet kazanmaya devam ediyor. Türk Telekom müşterilerimiz Sil Süpür kampanyası ile birlikte her hafta hediyeleri resmen silip süpürüyor. Türk Telekom’un sunduğu Sil Süpür Hediyelerini kazanmak için yapmanız gereken ise Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek, giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak ve kazanmaktır. Türk Telekom Sil Süpür oyununu oynayarak kazanabileceğiniz hediyeler cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve daha fazlası siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Türk Telekom ile Sil Süpür oyununun ardından kazanılan hediyeler her hafta Çarşamba veya Cuma günü 06:00’a kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden öğrenebilir.

Türk Telekom BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası 

Türk Telekom BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası ile ülke genelinde daha çok mühendis yetiştirebilmek adına destek olmak için BTK Akademi eğitim portalı yönüne kullanımlarda aylık Bedava 6 GB Ceptet internet kullanımı hediye edilmektedir. BTK Online eğitim portalından faydalanmak oldukça kolay ve kazançlı olmaktadır. Düzenlenen kampanyadan hemen faydalanmak için cep telefonunuzun mesaj bölümne BKT Akademi yazarak kısa mesaj ile 5555’e göndermeniz yeterli olmaktadır. Düzenlenen kampanyadan data hatları hariç, tüm faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında sunulan faydadan yararlanabilmek için, kampanyaya belirtilen kanallar aracılığıyla kayıt olunması gerekmektedir.

Türk Telekom EBA Kampanyası ile Her Ay Bedava 8 GB İnternet Kazanın

Türk Telekom EBA Kampanyası ile Her Ay Bedava 8 GB İnternet Kazanın, Türk Telekom kampanyası ile Öğrenci ve öğretmenlerin EBA mobil uygulamasıyla ders dışı zamanlarda eğitim materyallerine ulaşabilmesi artık çok daha kolay olmaktadır. Türk Telekom ile birlikte Milli Eğitim Bakanlığı tarafından oluşturulan EBA çevrimiçi sosyal eğitim platformu kullanımlarına 8 GB Bedava İnternet. Kampanyadan yararlanmak için EBA yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Türk Telekom EBA kampanyasından 1 yıl boyunca EBA eğitim platformu yönüne kullanılması için her ay aylık 8 GB Bedava İnternet kullanımı sunulacaktır.

Türk Telekom İlinize Özel İlkay Bedava 10 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom İlinize Özel İlkay Bedava 10 GB İnternet Kampanyası ile Türk Telekom’a gelen her zaman karlı çıkmaya devam ediyor. Türk Telekom ile 30 gün boyunca geçerli Bedava 10 GB İnternet kampanyası kapsamında Balıkkesir ve Çanakkale illerinden Efsane tarifelerine gelene 10 GB internet kullanımı hediye edilecektir. Türk Telekom Efsane tarifelerine numara taşıma ya da yeni hat alarak geçiş yapan müşterilerimize tarifelerine ek ilk ay Bedava 10 GB İnternet sunulacaktır. İşlemlerinizi gerçekleştirmek ve Türk Telekom’lu olmak için mağazalarımıza bekliyoruz.

Türk Telekom Kredi ya da Banka Kartını Kaydet Hediye 2 GB İnternet Kazan

Türk Telekom Kredi ya da Banka Kartını Kaydet Hediye 2 GB İnternet Kazan kampanyası kapsamında, uygulama üzerinde kartlarından herhangi bir tanesini kaydeden herkese anında Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir. Gerçekleştirilen kampanyadan Türk Telekom Onlile İşlemler üzerinden kredi kartını ya da banka kartını ilk kez kaydeden, Türk Telekom bireysel faturasız aboneler faydalanabileceklerdir. İlk defa kredi kartını ya da banka kartını Online İşlemler sistemi üzerine kaydeden herkese Bedava Haftalık 2 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir.

Türk Telekom Hoş Geldin Bedava 25 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Hoş Geldin Bedava 25 GB İnternet Kampanyası siz değerli müşterilerimize Bedava İnternet kazandırmaya devam ediyor. Türk Telekom Hoş Geldin kampanyası kapsamında  yeni gelene Hoş Geldin kampanyası ile bol bol hediye veriyor! Türk Telekom’a yeni gelen müşterilerimize özel İlk ay İlk ay 750 DK 750 SMS 25 GB Bedava kullanım hakkı siz değerli yeni müşterilerimizi beklemektedir. Türk Telekom ile Bedava kullanım hakkınız daha bitmedi, 3 ay boyunca tek seferde 30 TL ve üzeri yüklemelerde toplam 25 GB daha Bedava İnternet kullanım hakkı verilecektir. Türk Telekom’un sunduğu avantajlı kampanyadan yararlanmak için hemen yeni hat alarak Türk Telekom’a gelin sizde kazanmaya başlayın.

Türk Telekom Faturasız Gel Dene 10 GB Hediye Kampanyası

Türk Telekom Faturasız Gel Dene 10 GB Hediye Kampanyası ile Türk Telekom’a numarasını taşıyarak gelenlere 30 gün rahatlıkla internette sörf yapabilecekleri 10 GB İnternet kullanım hakkı tanımlanacaktır. Kampanyadan sadece Türk Telekom faturasıza numara taşıma yolu ile gelenler faydalanabilecektir. Hemen numaranızı Türk Telekom’a taşıyın kaliteden uygun fiyata faydalanırken hemde sunulan haklardan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası

Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası kapsamında, Kontrollü Sosyal Hayat’a geçiş sağlayabilmek için T.C Sağlık Bakanlığı tarafından sunulan, Hayat Eve Sığar mobil uygulamasına erişim artık tüm mobil müşterilerimiz için ücretsiz sunulacaktır. Düzenlenen kampanya için herhangi bir kayıt ya da SMS gönderimi gerekmemektedir. Düzenlenen kampanyadan tüm Türk Telekom Faturalı ve Faturasız aboneler faydalanabilecektir. Abonelerimize yönelik olarak Hayat Eve Sığar mobil uygulaması yönüne yapılacak kullanımlar için internet erişimi cep telefonlarına otomatik olarak tanımlanacaktır.

blank

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.