Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2020 Türk Telekom Ağustos Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
8 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
blankLoading...

01.08.2020
1.007
2020 Türk Telekom Ağustos Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

2020 Türk Telekom Ağustos Ayı Bedava İnternet Kampanyaları ile müşterilerimiz yapacakları birkaç adım uygulama sonucunda onlarca GB Bedava İnternet kazanacaklar. Yazımızda Türk Telekom’un Mayıs ayı içerisinde kazanım sağlayabileceğiniz Bedava İnternet kampanyalarını sunacağız. Ağustos 2020 içerisinde hangi kampanyadan ne kadar GB Bedava İnternet kazanabilirsiniz konusunda bilgi aktarımı yapılacaktır. Türk Telekom’un sunduğu Bedava İnternet kampanyaları kapsamında tüm faturalı ve faturasız müşterilerimiz faydalanabileceği kampanyalar mevcut olmaktadır.

2020 Türk Telekom Temmuz ayına özel Bedava İnternet kampanyalarımız son sürat devam etmektedir. Türk Telekom ile özel olarak hazırlanan Bedava İnternet Kampanyalarımız siz değerli müşterilerimiz Faturalı ya da Faturasız olarak katılım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom’un uzaktan eğitim alan EBA Öğrencileri için sunduğu Bedava İntenret Kampanyalarıda mevcut olmaktadır.

Türk Telekom İle 4.5G’ye Gelen Bedava 30 GB İnternet Kazanıyor!

Türk Telekom İle 4.5G’ye Gelen Bedava 30 GB İnternet Kazanıyor! Türk Telekom’un Bedava İnternet kazandıran kampanyalarından biri de 4.5G kampanyasıdır. SIM kartı 4.5G ile uyumlu olmayan Türk Telekom müşterilerimiz en yakın Türk Telekom mağazasına gidip SIM kartını ücretsiz olarak değiştirip Bedava 30 GB İnternet kazanıyor. Üstelik kazanılan Bedava 30 GB İnternet Türk Telekom tarifelerinde 30 gün geçerli olmaktadır. Hemen Türk Telekom bayilerine gidip, 4.5G uyumlu sim kartınızı ücretsiz alarak kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz. ​ Kampanya kapsamında bireysel faturalı müşterilerimize özel 30 gün geçerli 30GB hediye cepten internet sunulmaktadır.

Türk Telekom Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Verene Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Verene Bedava 2 GB İnternet Kampanyası ile Türk Telekom müşterileri onlarca GB Bedava İnternet kazanmaya devam ediyor. Türk Telekom Faturalı abonelerinden, fatura için otomatik ödeme talimatı veren müşterilerimiz içi 1 hafta kullanabilecekleri Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Online İşlem Merkezi, Online İşlemler Uygulaması veya banka kanallarından biri aracılığı ile otomatik fatura ödeme talimatı veren bireysel mobil faturalı müşterilere tek seferlik 1 hafta geçerli Bedava 2 GB mobil internet kullanımı kazanın.

Türk Telekom BTK Akademi Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom BTK Akademi Bedava 6 GB İnternet Kampanyası ile Türk Telekom Faturalı – Faturasız tüm müşterilerimiz BTK üzerinde Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkından faydalanabilmektedirler. Ülke genelinde yazılımcı yetiştirmek kapsamında düzenlenen uygulama kapsamında Türk Telekom tüm Faturalı ve Faturasız olan müşterilerimiz için desteğini esirgemiyor. Türk Telekom ülkemizde daha çok yazılımcı yetişmesine destek olmak amacıyla, BTK Akademi eğitim portalına yönelik kullanımlar için aylık Bedava 6 GB cepten internet kullanım hakkı sunuyor.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava 30 GB İnternet Kazan Kampanyası

Türk Telekom Sil Süpür Bedava 30 GB İnternet Kazan Kampanyası ile birlikte değerli müşterilerimiz Bedava 30 GB İnternet kazanmaya devam ediyor. Türk Telekom müşterilerimiz Sil Süpür kampanyası ile birlikte her hafta hediyeleri resmen silip süpürüyor. Türk Telekom’un sunduğu Sil Süpür Hediyelerini kazanmak için yapmanız gereken ise Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek, giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak ve kazanmaktır. Türk Telekom Sil Süpür oyununu oynayarak kazanabileceğiniz hediyeler cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve daha fazlası siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Türk Telekom ile Sil Süpür oyununun ardından kazanılan hediyeler her hafta Çarşamba veya Cuma günü 06:00’a kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden öğrenebilir.

Türk Telekom EBA Kampanyası ile Her Ay Bedava 8 GB İnternet Kazanın

Türk Telekom EBA Kampanyası ile Her Ay Bedava 8 GB İnternet Kazanın, Türk Telekom kampanyası ile Öğrenci ve öğretmenlerin EBA mobil uygulamasıyla ders dışı zamanlarda eğitim materyallerine ulaşabilmesi artık çok daha kolay olmaktadır. Türk Telekom ile birlikte Milli Eğitim Bakanlığı tarafından oluşturulan EBA çevrimiçi sosyal eğitim platformu kullanımlarına 8 GB Bedava İnternet. Kampanyadan yararlanmak için EBA yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Türk Telekom EBA kampanyasından 1 yıl boyunca EBA eğitim platformu yönüne kullanılması için her ay aylık 8 GB Bedava İnternet kullanımı sunulacaktır.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Bedava 1 GB Kampanyası

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Bedava 1 GB Kampanyası ile Türk Telekom müşterilerimiz kazanmaya devam ediyor. Bedava 1 GB İnternet uygulaması kazanmak için yapmanız gereken sadece ArayanıBil Plus servisine abone olmak hem hiçbir aramayı kaçırmıyor hem de anında 1 GB’lık internet paketi kazanmış olacaksınız. ArayanıBil Plus servisine aylık abone olarak Haftalık 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Servise aylık abonelik
gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7065’e SMS gönderebilirsiniz. ArayanıBil Plus servisine 6 aylık abone olarak Aylık 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Servise 6 aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7066’ya SMS gönderebilirsiniz. Belirtilen gönderimlerin sağlanmasının ardından anında Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı kazanacaksınız.

Türk Telekom Hoş Geldin Bedava 15 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Hoş Geldin Bedava 15 GB İnternet Kampanyası siz değerli müşterilerimize Bedava İnternet kazandırmaya devam ediyor. Türk Telekom Hoş Geldin kampanyası kapsamında  yeni gelene Hoş Geldin kampanyası ile bol bol hediye veriyor! Türk Telekom’a yeni gelen müşterilerimize özel İlk ay İlk ay 750 DK 750 SMS 15 GB Bedava kullanım hakkı siz değerli yeni müşterilerimizi beklemektedir. Türk Telekom ile Bedava kullanım hakkınız daha bitmedi, 3 ay boyunca tek seferde 30 TL ve üzeri yüklemelerde toplam 15 GB daha Bedava İnternet kullanım hakkı verilecektir. Türk Telekom’un sunduğu avantajlı kampanyadan yararlanmak için hemen yeni hat alarak Türk Telekom’a gelin sizde kazanmaya başlayın.

Türk Telekom Selfycard Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfycard Bedava 5 GB İnternet Kampanyası ile Türk Telekom Selfy’li müşterilerimizde kazanmaya devam ediyor. Türk Telekom Selfcard kullanan müşterilerimiz Bedava 5 GB İnternet kullanım hakkı kazanıyorlar. Türk Telekom Selfy’lilerin artık kendine ait bir alışveriş kartı var! Selfy’liler bu kart ile istediği kadar bakiye yüklüyor, istediği yerde gönlünce harcıyor! Üstelik kartı aktive eden Selfy’liler haftalık Bedava 5 GB internet kazanıyor. Selfycard, Selfy’lilere özel ön ödemeli bir karttır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.