Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2021 Türk Telekom EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyası


14.02.2021
713
2021 Türk Telekom EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

2021 Türk Telekom EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyası ile tüm öğrenciler derslerden uzak kalmayacak. Türk Telekom ve Milli Eğitim Bakanlığı iş birliği sonucunda ülke genelinde korona virüs önlemlerinde öğrencilerimiz için düzenlenmiş olan 2021 Türk Telekom EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyasından faydalanabileceklerdir. 2021 Türk Telekom EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyasında amaç öğrencilerimizin derslerinden geri kalmaması için düzenlenen uzaktan eğitim programından ders konularını işleyebileceklerdir.

Türk Telekom’un faturalı ya da Faturasız tüm müşterilerine sunduğu kampanya neticesinde EBA üzerinden Bedava 8 GB İnternet hakkından tüm abonelerimiz faydalanabileceklerdir. 2021 Türk Telekom’un EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyası ile öğrencilerimiz için düzenlenmiş olan uzaktan eğitimde sanal sınıf ortamlarında ders almaları ve eğitimlerinden geri kalmamaları amaçlanmaktadır. EBA üzerinden yapılacak olan sanal eğitim, öğrencilerimize akademisyenler tarafından verilecektir. Öğrencilerin derslere etkin bir şekilde katılımı için gerekli olan sadece internet olmaktadır. İnternet ortamının sağlandığı tüm alanlarda EBA üzerinden derslere katılmak mümkün olmaktadır.

Türk Telekom 1 Hafta Geçerli Bedava 30 GB İnternet Kampanyası, Hakkında bilgi alabilirsiniz.

2021 Türk Telekom EBA Bedava 8 GB İnternet Nasıl Yapılır?

2021 Türk Telekom EBA Bedava 8 GB İnternet Nasıl Yapılır? Türkiye ve hatta dünya genelinde alınan korona virüs tedbirlerinin en önemli olanı öğrencilerimiz için yapılmış olanı eğitime ara verilmiş olmasıdır. Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin korunması, rahatsızlığı olanların da iyileşmesi için okullar tatil edilmiş bulunulmaktadır. Öğrencilerimize verilen tatil dönemi kapsamında, derslerinden geri kalmamaları adına dersler uzaktan eğitim şeklinde yapılacaktır. Öğrencilerin derslere katılım sağlamaları EBA üzerinden gerçekleştirilecektir. Derslere EBA üzerinden katılmaları için gerekli olan sadece internet olan bir ortam olmaktadır.

2021 Türk Telekom EBA Bedava 8 GB İnternet Nasıl Yapılır? Sorusuna bakıldığı zaman ise öğrencilerin bu kampanyadan faydalanabilmek için bir iki adım işlem yapmaları gerekmektedir. Öğrencilerimizin yapması gerekli olan işlemler ise sadece Türk Telekom üzerinden SMS göndererek kayıt sağlamış olacaktır. 2021 Türk Telekom EBA Bedava 8 GB İnternet Nasıl Yapılıra istinaden SMS başvurusunda bulunmak için telefonunuzun mesaj bölümüne “EBA “ yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. EBA uygulamasında kullanabileceğiniz 3GB internet desteğine 5GB daha ekledik! EBA uygulamasında geçerli 8 GB internetiniz tanımlandığında bilgilendirileceksiniz.​

2021 Türk Telekom EBA Bedava 8 GB İnternet Nasıl Yapılır? Kampanya kapsamında sunulan EBA üzerinden Bedava 8 GB İnternet ülke genelinde korona virüs nedeni ile sunulmaktadır. Bedava 8 GB İnternet, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrencilere ücretsiz sunulan bir hak olmaktadır. Bu kapsamda düzenlenen EBA üzerinden Bedava 8 GB İnternet kampanyasının hangi tarihte sonlandırılacağı konusunda herhangi bir bilgilendirme mevcut olmamaktadır.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Kampanya kapsamında 1 yıl boyunca EBA eğitim platformu yönüne kullanılması için her ay aylık 3 GB ücretsiz internet hakkı sunulacaktır.
  • Bimcell, Pttcell, Teknosacell, Kontrolü Seç Tarifeleri, Data Tarifeleri ve Kurumsal Aboneler Kampanya’dan yararlanamaz.
  • Kampanya aboneliği, kayıt tarihinden itibaren her ay tekrarlanmak üzere 1 yıl boyunca ücretsizdir. Bir yıllık ücretsiz kullanım süresi sonrasında, kampanya aboneliği otomatik olarak iptal olacaktır.
  • Kampanya kapsamında Faturalı abonelerin EBA yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız abonelerin EBA yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN EBA yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu servis 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.
  • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmeyecektir.
  • İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.
  • Kampanya kapsamındaki fayda başka bir hatta transfer edilemez, 3. şahıslara devredilemez ve başka bir fayda ile değiştirilemez. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde başka bir GSM operatörüne geçiş yapılması, hattın herhangi bir nedenle kapatılması ya da iptal edilmesi halinde kampanyadan yararlanma hakkı sona erer.
  • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından, abonenin yararlandığı internet paketi yoksa faturalı aboneler için mevcut tarifesi üzerinden, faturasız aboneler için 2 KR/ 100 KB üzerinden ücretlendirilir.
  • Kampanya kapsamında sunulan eba.gov.tr yönüne ücretsiz kullanım hizmeti sadece yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Türk Telekom Selfy’den 15 Ay Boyunca Ayda 2 GB Bereketli Bedava İnternet Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.