Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2020 Pttcell Mayıs Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
6 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
blankLoading...

19.05.2020
491
2020 Pttcell Mayıs Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

2020 Pttcell Mayıs Ayı Bedava İnternet Kampanyaları ile Pttcell müşterilerimiz de Bedava İnternet kullanım hakkına sahip olabilmektedirler. Pttcell Bedava İnternet kampanyalarından faydalanarak kazandıkları Bedava GB’ları diledikleri gibi kullanabilmektedirler.  Pttcell müşterilerimiz yapacakları birkaç adım işlem ile birlikte onlarca GB Bedava İnternet kullanın hakkı kazanabilirler. Öğrencilerimiz adına düzenlenmekte olan EBA kapsamında derslrinden geri kalmalarını önlemek adına Bedava İnternet kampanyası dahi mevcut olmaktadır. Pttcell müşterilerine uygun fiyatlı üçü bir yerde tarifelerinin yanında kazanım sağlayabilecekleri onlarca GB Bedava İnternet hakkı sunmaktadır.

Diğer yandan Ramazan Ayı içerisinde olduğumuz şu günlerde de Ramzan Ayı’na özel müşterilerimize Pttcell olarak onlarca GB Bedava İnternet ekstra olarak da sunmaya devam ediyoruz. Pttcell olarak hangi işlem sonucunda Bedava GB İnternet Mayıs 2020 ayı içerisinde nasıl kazanabilirsiniz diye yazımızda tüm detaylara değinmiş bulunmaktayız. Mayıs ayı içerisinde kazanabileceğiniz Bedava İnternet kampanyaları aşağıda sizler için derlenmiş durumdadır.

Pttcell Ramazan Sahur Kampanyası Bedava 10 GB İnternet

Pttcell Ramazan Sahur Kampanyası Bedava 10 GB İnternet, 2020 yılı Razaman Ayı’nın geldiği şu günlerde Pttcell burada da müşterilerine destek olarak Ramazan Ayı içerisinde geçerli olan Bedava 10 GB İnternet kullanım hakkı vermektedir. Üstelik Bedava 10 GB İnternet kullanımı için yapmanız gereken sadece cep telefonunuzun mesaj bölümünden ‘’SAHUR2020’’ yazıp 5555’ e  SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunmak olmaktadır. Bu işlemin hemen ardından Pttcell Faturalı – Faturasız tüm müşterilerimiz Ramazan boyunca kullanabilecekleri Bedava 10 GB İnternet kazanacaklardır.

Pttcell Ramazan Kampanyası Bedava 1 GB İnternet

Pttcell Ramazan Kampanyası Bedava 1 GB İnternet ile tüm Faturalı ve Faturasız müşterilerimizin Ramazan Ayı boyunca kullanabileceği ekstra Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı olacaktır. Pttcell müşterilerimiz Ramazan Ayı boyunca sevdikleri ile rahatlıkla doya doya görşsün ve mesajlaşsın diye müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Kampanyaya katılım ise sadece tek bir kısa SMS ile olmaktadır. Bu işlemin hemen ardından Bedava 1 GB İnternet kampanyasından faydalanabileceklerdir. Kampanyaya katılım için “HEDIYE1GB” yazıp 5555’e SMS göndererek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Pttcell EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

Pttcell EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyası ile ülke olarak zor zamanlar geçirdiğimiz günler için öğrencilerimize destek kampanyası kapsamında öğrencilerimizin yanındayız. Öğrencilerimizin evlerinden uzaktan eğitim kapsmaında derslerini takip edebilmek için EBA yönüne Bedava 8 GB İnternet kullanımı sunulmaktadır. Pttcell olarak Faturalı ya da Faturasız tüm müşterşlerimizin faydalanabileceği kampnayadan EBA yönüne Bedava 8 GB İnternet kullanım hakkı verilmektedir. Kampanya kapsamında EBA online eğitim uygulamasında ve eba.gov.tr’de kullanılması için her ay aylık yurt içi 8 GB ücretsiz internet hakkı sunulacaktır.

Pttcell Bonus Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

Pttcell Bonus Bedava 8 GB İnternet Kampanyası dahilinde Pttcell’e gelen müşterilerimiz daha ilk günden kazanmaya devam ediyor. Pttcell’e gelmek için yeni faturasız Pttcell SIM kartı alan müşterilerimiz açılış işlemlerinin ardından hemen Bedava 8 GB İnternet kullanım hakkı kazanmaktadır Ayrıca açılışta sadece Bedava 8 GB İnternet değil ekstra olarak yurt içi her yöne 750 dakika ve yurt içi her yöne 750 SMS kullanım hakkı kazanacaktır. Pttcell Bonus Kampanyası’ndan kampanya geçerlilik süresi içerisinde Pttcell faturasız tarifelerinden birine yeni hat tesisi yoluyla gelen müşterilerimiz faydalanabilecektir. Üstelik hattınıza tanımlanan Bedava 8 GB İnternet ve diğer haklar 30 gün boyunca geçerli olacaktır.

Pttcell Faturalı 4.5G’li SIM Kartı Değiştirene Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

Pttcell Faturalı 4.5G’li SIM Kartı Değiştirene Bedava 30 GB İnternet Kampanyası ile SIM kartı 4.5G ile uyumlu olmayan müşterilerimiz, SIM kartlarını 4.5G uyumlu SIM kartı ile değiştirebilirler. Faturalı SIM kartlarını 4.5G uyumlu SIM kartı ile değiştirmek için en yakın Pttcell şubelerine gelerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik faturalı 4.5G’li SIM kartı değişikliği işleminin ardından Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece 4.5G uyumlu Pttcell SIM karta geçiş yapmak olacaktır. En yakın Ptt merkezine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pttcell / Faturasız 4.5G’li SIM Kartı Değiştirene Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

Pttcell Faturasız 4.5G’li SIM Kartı Değiştirene Bedava 30 GB İnternet Kampanyası ile 4.5G uyumlu olmayan faturasız SIM kartı değişikliği yapan müşterilerimiz de SIM kartlarını 4.5G uyumlu SIM kart ile ücretsiz olarak değiştirebilir ve Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı kazanabilirler. Faturasız SIM kartı değişikliği için en yakın Ptt şubelerine gelerek 4.5G uyumlu yeni SIM kartlarını hiçbir ücret ödemeden alabilirler. Birde faturasız 4.5G’li SIM kartı değişikliği işleminin sonucunda hemen Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır. Yapmanız gereken en yakın Ptt şubelerine gelerek 4.5G ile uyumlu olmayan SIM kartınızı, 4.5G ile uyumlu olan SIM kart ile değiştirmek olacaktır. Size en yakın Ptt merkezine gelerek işleminizi hiçbir ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.