Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2020 Pttcell Ağustos Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
8 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
blankLoading...

01.08.2020
601
2020 Pttcell Ağustos Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

2020 Pttcell Ağustos Ayı Bedava İnternet Kampanyaları ile Pttcell müşterilerimiz de Bedava İnternet kullanım hakkına sahip olabilmektedirler. Pttcell Bedava İnternet kampanyalarından faydalanarak kazandıkları Bedava GB’ları diledikleri gibi kullanabilmektedirler.  Pttcell müşterilerimiz yapacakları birkaç adım işlem ile birlikte onlarca GB Bedava İnternet kullanın hakkı kazanabilirler. Öğrencilerimiz adına düzenlenmekte olan EBA kapsamında derslrinden geri kalmalarını önlemek adına Bedava İnternet kampanyası dahi mevcut olmaktadır. Pttcell müşterilerine uygun fiyatlı üçü bir yerde tarifelerinin yanında kazanım sağlayabilecekleri onlarca GB Bedava İnternet hakkı sunmaktadır.

Pttcell olarak hangi işlem sonucunda Bedava GB İnternet Ağustos 2020 ayı içerisinde nasıl kazanabilirsiniz diye yazımızda tüm detaylara değinmiş bulunmaktayız. Ağustos ayı içerisinde kazanabileceğiniz Bedava İnternet kampanyaları aşağıda sizler için derlenmiş durumdadır.

Pttcell BTK Akademi Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

Pttcell BTK Akademi Bedava 6 GB İnternet Kampanyası ile Pttcell müşterilerine destek sağlamaya devam ediyor. Gelişen bir ülke olarak, ülke genelinde daha çok yazılımcı yetişmesi adına destek sağlamak amacı ile BTK Akademi eğitim portalına yönelik kullanımlar için aylık Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Bu şekilde BTK eğitim portalında kullanabileceğiniz aylık Bedava 6 GB İnternet hakkınız bulunmaktadır. BTK Akademi sisteminde Bedava 6 GB İnternet hakkından faydalanabilmek için BTK Akademi yazıp 5555’e SMS göndererek veya Müşteri Hizmetleri, Online İşlemler Merkezi ve Mobil Online İşlemler Merkezi aracılığıyla kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Pttcell EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

Pttcell EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyası ile ülke olarak zor zamanlar geçirdiğimiz günler için öğrencilerimize destek kampanyası kapsamında öğrencilerimizin yanındayız. Öğrencilerimizin evlerinden uzaktan eğitim kapsmaında derslerini takip edebilmek için EBA yönüne Bedava 8 GB İnternet kullanımı sunulmaktadır. Pttcell olarak Faturalı ya da Faturasız tüm müşterşlerimizin faydalanabileceği kampnayadan EBA yönüne Bedava 8 GB İnternet kullanım hakkı verilmektedir. Kampanya kapsamında EBA online eğitim uygulamasında ve eba.gov.tr’de kullanılması için her ay aylık yurt içi 8 GB ücretsiz internet hakkı sunulacaktır.

Pttcell Bonus Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

Pttcell Bonus Bedava 8 GB İnternet Kampanyası dahilinde Pttcell’e gelen müşterilerimiz daha ilk günden kazanmaya devam ediyor. Pttcell’e gelmek için yeni faturasız Pttcell SIM kartı alan müşterilerimiz açılış işlemlerinin ardından hemen Bedava 8 GB İnternet kullanım hakkı kazanmaktadır Ayrıca açılışta sadece Bedava 8 GB İnternet değil ekstra olarak yurt içi her yöne 750 dakika ve yurt içi her yöne 750 SMS kullanım hakkı kazanacaktır. Pttcell Bonus Kampanyası’ndan kampanya geçerlilik süresi içerisinde Pttcell faturasız tarifelerinden birine yeni hat tesisi yoluyla gelen müşterilerimiz faydalanabilecektir. Üstelik hattınıza tanımlanan Bedava 8 GB İnternet ve diğer haklar 30 gün boyunca geçerli olacaktır.

Pttcell Faturalı 4.5G’li SIM Kartı Değiştirene Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

Pttcell Faturalı 4.5G’li SIM Kartı Değiştirene Bedava 30 GB İnternet Kampanyası ile SIM kartı 4.5G ile uyumlu olmayan müşterilerimiz, SIM kartlarını 4.5G uyumlu SIM kartı ile değiştirebilirler. Faturalı SIM kartlarını 4.5G uyumlu SIM kartı ile değiştirmek için en yakın Pttcell şubelerine gelerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik faturalı 4.5G’li SIM kartı değişikliği işleminin ardından Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece 4.5G uyumlu Pttcell SIM karta geçiş yapmak olacaktır. En yakın Ptt merkezine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pttcell / Faturasız 4.5G’li SIM Kartı Değiştirene Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

Pttcell Faturasız 4.5G’li SIM Kartı Değiştirene Bedava 30 GB İnternet Kampanyası ile 4.5G uyumlu olmayan faturasız SIM kartı değişikliği yapan müşterilerimiz de SIM kartlarını 4.5G uyumlu SIM kart ile ücretsiz olarak değiştirebilir ve Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı kazanabilirler. Faturasız SIM kartı değişikliği için en yakın Ptt şubelerine gelerek 4.5G uyumlu yeni SIM kartlarını hiçbir ücret ödemeden alabilirler. Birde faturasız 4.5G’li SIM kartı değişikliği işleminin sonucunda hemen Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır. Yapmanız gereken en yakın Ptt şubelerine gelerek 4.5G ile uyumlu olmayan SIM kartınızı, 4.5G ile uyumlu olan SIM kart ile değiştirmek olacaktır. Size en yakın Ptt merkezine gelerek işleminizi hiçbir ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.