Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2020 League of Legends Dünya Şampiyonası Çin’de Yapılacak!


03.08.2020
360
2020 League of Legends Dünya Şampiyonası Çin’de Yapılacak!

2020 League of Legends Dünya Şampiyonası Çin’de Yapılacak! Riot Games CEO’su tarafından yapılan açıklamaya göre 2020 League of Legends Dünya Şampiyonası Eylül ayında Çin sınırlaerı içerisinde Şangay kentinde gerçekleştirilecek. Riot Games CEO’su olan Nicolo Laurent, 2020 yılı Eylül ayı içerisinde yapılacak olan Dünya Şampiyonasının herkesin sağlığı ve güvenliği için her aşamasını Şangay kentinde düzenleme kararı aldıklarını açıklamış bulunuyor. Dünyanın dört bir yanındaki bölgesel liglerin en iyi takımları, 25 Eylül 2020 tarihinde start verecek ve 31 Ekim 2020 tarihinde sona erecektir. Dünya Şampiyonası LoL Espor turnuvasında karşı karşıya gelecektir.

Riot Games CEO’su olan Nicolo Laurent yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer vermiş bulunmaktadır. Düzenlenecek olan Dünya Şampiyonası etkinliğini tek bir şehirde gerçekleştirerek, turnuva boyunca yapılacak olan seyahatleri en aza indirgeyerek daha kontrollü bir etkinlik geçirilmesi hedeflenmektedir. Belirtilen süreç içerisinde oyuncuların, taraftarların ve 2020 Dünya Şampiyonası esnasında bizlerle birlikte olacak olan tüm ekosistemin güvenliğini sağlayabilmek adına, küresel düzeyde farklı sağlık örgütleri ile işbirliği içerisinde çalışmaktayız dedi.

2020 League of Legends Dünya Şampiyonası Final Maçı Pudong Stadyumu’nda Yapılacak!

2020 League of Legends Dünya Şampiyonası Final Maçı Pudong Stadyumu’nda Yapılacak!  Worlds 2020’nin yenilenen Pudong Stadyumunda gerçekleştirilecek olması oldukça büyük önem taşımaktadır. Kategorisinde önde gelen örnek oluşturan stadyumlardan biri olan Shanghai SIPG F.C.’nin yeni evinin olmasının yanında, oldukça önemli bir sağlık merkezi ve dinlenme ve eğlence merkezi olarak tasarlanmış bulunmaktadır. Diğer yandan Pudong Stadyumu 2023 yılında düzenlenecek olan 2023 AFC Asya Kupası’na ev sahipliği yapacaktır.

Riot Games Worlds 2020 etkinliği ile ilgili olarak yapılan açıklamalar ise şu yönde olmaktadır. Düzenlenen Turnuvanın ilk aşamalarında özellikle dijital izleyici deneyimlerine odaklanılarak bu aşamaların fiziksel izleyici kitlesi önünde oynanmayacaktır. Düzenlenecek olan gösteri için yapılan planlar ise şu an için kısmen de olsa gizlenerek etkinlik boyunca özel ve heyecanlı bir e-spor deneyimini dijital dünyasında sunulacağı belirtilmektedir. Worlds 2021 yılında Çin’de gerçekleştirilecek, ardından da 2022 yılında turnuvaya Kuzey Amerika’nın ev sahipliği yapması planlanmaktadır.

 Facebook Günlük Kullanıcı Sayısı 1,8 Milyarı Buldu!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.