Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2020 Bimcell Mayıs Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
7 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,43
blankLoading...

19.05.2020
630
2020 Bimcell Mayıs Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

2020 Bimcell Mayıs Ayı Bedava İnternet Kampanyaları ile Bimcell müşterilerimiz ayrıcalıklı tarifeleri kullanmanın dışında kendilerine sağlana Bedava İnternet kampanyalarından da faydalanabilirler. Bimcell avantajlı tarifelerinin yanında müşterilerine onlarca GB Bedava İnternet kullanım hakkı da sunmaktadır. Üstelik yapmanız gereken sadece birkaç işlem ya da hiçbir işlem yapmadan hattınıza direkt olarak yüklenebilmektedir. Bimcell tarifelerinin hangilerinde ne kadar Bedava GB İnternet kullanım hakkı sunulmaktadır gelin hep birlikte göz atalım.

Bimcell her zaman her koşulda müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir. Bimcell 2020 yılı Ramazan Ayının gelmesi ile de Ramazan ayında da müşterilerine destek olmaya devam etmektedir. Bimcell tarafından Ramazan ayına özel hazırlanan ve sunulan Bedava İnternet Kampanyalarına yazımızın devamında göz gezdirerek sizde kazanmaya ve anında kullanmaya başlayabilrisiniz. Bimcell olarak artık Üniveriste öğrencilerinin be yanında yer alamya devam ediyoruz. Bimcell tarafından Üniversite öğrencilerine aylık Bedava İnternet kampanyasını sunmaktayız.

Bimcell Sahur Kampanyası Bedava 10 GB İnternet 

Bimcell Sahur Kampanyası Bedava 10 GB İnternet ile Ramazan Ayı içerisinde sahurda da internetsiz kimse kalmayacak. Bimcell hem Ramazan ayında Bedava İnternet kazandırıyor hem de Ramazanda Sahurda kullanmak için Bedava 10 GB İnternet kazandırmaktadır. Bimcell olarak tüm müşterilerimiz Bimcell Sahur Kampanyası Bedava 10 GB İnternet kazanmak için tek yapması gereken ise kampanya kaydından 48 saat öncesi ya da kampanya kaydı sonrasında tek seferde 25TL ve üstü yükleme yapmak ve kazanmak olacaktır. Bimcell Sahur Kampanyası Bedava 10 GB İnternet için katılım süresi ise 23.04.2020 tarihinde başlayacak olup, 23.05.2020 tarihinde saat 01:30’ da sona erecektir.

Bimcell Ramzan Kampanyası Bedava 1 GB İnternet

Bimcell Ramzan Kampanyası Bedava 1 GB İnternet ile tüm müşterilerimiz herhangi bir tahhüt ya da uygulamaya gerek kalmaksızın tüm Bimcell müşterilerimizin kullanabileceği Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı bulunmaktadır. Bimcell müşterilerimizin kampanyadan faydalanbilmek için yapması gereken sadece telefonlarının mesaj bölümüne “HEDIYE1GB” yazıp 5555’e SMS göndererek kampanyaya katılım sağlamak ve anında Bedava 1 GB İnternetin tadını şıkarmak olacaktır. Bedava 1 GB İnternet Ramazan Ayı boyunca geçerli olmaktadır.

Bimcell Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

Bimcell Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyası ile bir kez daha eğitimin ve öğrencinin yanında olduğumuzu göstermiş bulunmaktayız. Bimcell Yükseköğretim Kurulu’nun uzaktan eğitim sürecine destek olmak amacıyla YÖK Dersleri Platformunda yer alan üniversitelere ait içeriklere yönelik kullanımlara öğrencilere Bedava 6 GB İnternet kullanımı sunmaktadır. Üstelik belirtilen kampanya 3 ay boyunca, her ay otomatik olarak öğrencilerin sistemine tanımlanacaktır. Kampanya kapsamında YÖK Dersleri Platformunda https://yokdersleri.yok.gov.tr yönüne kullanım için her ay aylık yurt içi 6 GB Bedava İnternet kullanım hakkı 30 Haziran 2020 tarihine kadar sunulacaktır.

Bimcell EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

Bimcell EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyası ile öğrencilerimiz uzaktan eğitim kapsamında internetsiz kalmayacak. Diğer operatörlerde olduğu gibi Bmcell’de kampanya kapsamında geçerli olmak üzere tüm öğrencilerimize EBA’da geçerli Bedava 8 GB İnternet kullanım hakkı sunmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı’nın uzaktan eğitim sürecine destek olmak amacıyla, EBA, Eğitim Bilişim Ağı kapsamınca online eğitim uygulaması ve eba.gov.tr kullanımlarına mobil 8 GB Bedava İnternet öğrencilerimizi beklemektedir.

Bimcell Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Bimcell Bedava 5 GB İnternet Kampanyası ile Bimcell müşterileri hatlarına TL yükledikçe Bedava GB İnternet kazanmaktadırlar. Bimcell hatlarına 40TL ve üzeri her yükleme işlemine Bedava 5 GB İnternet ve ayrıca 500 SMS anında kazanım sağlayabilirler. Üstelik sadece tek seferlik bir kampanya olmamakla birlikte her 40TL ve üzeri yükleme işlemine Bedava 5 GB İnternet ve 500 SMS kullanım hakkı kazanabilirsiniz.

Bimcell Yeni Müşterileri İçin 6 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bimcell Yeni Müşterileri İçin 6 GB Bedava İnternet Kampanyası ile yeni müşterilerimizde Bedava İnternet kazanmaktadır. Bimcell’e yeni gelen ve Bimcell kalitesi ile tanışarak aramıza katılan müşterilerimizi de unutmadık. Bimcell hattı alarak Bimcell ailesine yeni gelen müşterilerimiz Bedava 6 GB İnternet kazanıyor. Ayrıca Bimcell’e yeni gelen müşterilerimiz her yöne 250 SMS ve her yöne 250 Dakika da bedava hattınıza tanımlanmaktadır.

Bimcell Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

Bimcell Bedava 30 GB İnternet Kampanyası ile Bimcell müşterilerimiz Bedava İnternet kazanmaya devam ediyor. Bimcell SIM kartınızı 4.5 G uyumlu yeni SIM kartı ile değiştiren tüm müşterilerimiz kayıtsız şartsız Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı kazanmaktadır. Üstelik yeni 4.5 G uyumlu SIM kartınızı da hiçbir ücret ödemeden değiştirebilirsiniz. Değişim işlemi sonunda Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece 4.5 G uyumlu yeni SIM kart ile eski SIM kartınızı değiştirmek olacaktır. Anında Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı sizin olacaktır.

Bimcell Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Bimcell Bedava 1 GB İnternet Kampanyası ile Bimcell müşterilerimiz hız kaybetmeden Bedava İnternet kazanmaya devam etmektedir. Üstelik Bedava İnternet kazanmak için yapmaları gereken çok fazla işlem bulunmamaktadır. Bimcell müşterileri tarifelerine her 25TL ve üzeri yüklemelerine Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı kazanmaktadırlar. Ayrıca Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkına ilave olarak da 500 SMS hakkı da otomatik olarak hattınıza tanımlanmaktadır. Bedava İnternet ve SMS kazanmak için yapmanız gereken tek işlem Bimcell hattınıza TL yüklemek olmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.