Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2021 Bimcell Mart Ayı Bedava İnternet Kampanyaları


03.03.2021
1.772
2021 Bimcell Mart Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

2021 Bimcell Mart Ayı Bedava İnternet Kampanyaları ile Bimcell müşterilerimiz ayrıcalıklı tarifeleri kullanmanın dışında kendilerine sağlanan Bedava İnternet kampanyalarından da faydalanabilirler. Bimcell avantajlı tarifelerinin yanında müşterilerine onlarca GB Bedava İnternet kullanım hakkı da sunmaktadır. Üstelik yapmanız gereken sadece birkaç işlem ya da hiçbir işlem yapmadan hattınıza direkt olarak yüklenebilmektedir. Bimcell tarifelerinin hangilerinde ne kadar Bedava GB İnternet kullanım hakkı sunulmaktadır gelin hep birlikte göz atalım. Bimcell her zaman her koşulda müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir. Kampanyalarına yazımızın devamında göz gezdirerek sizde kazanmaya ve anında kullanmaya başlayabilrisiniz.

Bimcell EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

Bimcell EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyası ile öğrencilerimiz uzaktan eğitim kapsamında internetsiz kalmayacak. Diğer operatörlerde olduğu gibi Bmcell’de kampanya kapsamında geçerli olmak üzere tüm öğrencilerimize EBA’da geçerli Bedava 8 GB İnternet kullanım hakkı sunmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı’nın uzaktan eğitim sürecine destek olmak amacıyla, EBA, Eğitim Bilişim Ağı kapsamınca online eğitim uygulaması ve eba.gov.tr kullanımlarına mobil 8 GB Bedava İnternet öğrencilerimizi beklemektedir.

Bimcell Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Bimcell Bedava 5 GB İnternet Kampanyası ile Bimcell müşterileri hatlarına TL yükledikçe Bedava GB İnternet kazanmaktadırlar. Bimcell hatlarına 40TL ve üzeri her yükleme işlemine Bedava 5 GB İnternet ve ayrıca 500 SMS anında kazanım sağlayabilirler. Üstelik sadece tek seferlik bir kampanya olmamakla birlikte her 40TL ve üzeri yükleme işlemine Bedava 5 GB İnternet ve 500 SMS kullanım hakkı kazanabilirsiniz.

Bimcell Güncel Tarifeleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bimcell Yeni Müşterileri İçin 9 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bimcell Yeni Müşterileri İçin 9 GB Bedava İnternet Kampanyası ile yeni müşterilerimizde Bedava İnternet kazanmaktadır. Bimcell’e yeni gelen ve Bimcell kalitesi ile tanışarak aramıza katılan müşterilerimizi de unutmadık. Bimcell hattı alarak Bimcell ailesine yeni gelen müşterilerimiz Bedava 9 GB İnternet kazanıyor. Ayrıca Bimcell’e yeni gelen müşterilerimiz her yöne 300 SMS ve her yöne 300 Dakika da bedava hattınıza tanımlanmaktadır.

Bimcell Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

Bimcell Bedava 30 GB İnternet Kampanyası ile Bimcell müşterilerimiz Bedava İnternet kazanmaya devam ediyor. Bimcell SIM kartınızı 4.5 G uyumlu yeni SIM kartı ile değiştiren tüm müşterilerimiz kayıtsız şartsız Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı kazanmaktadır. Üstelik yeni 4.5 G uyumlu SIM kartınızı da hiçbir ücret ödemeden değiştirebilirsiniz. Değişim işlemi sonunda Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece 4.5 G uyumlu yeni SIM kart ile eski SIM kartınızı değiştirmek olacaktır. Anında Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı sizin olacaktır.

Bimcell Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Bimcell Bedava 1 GB İnternet Kampanyası ile Bimcell müşterilerimiz hız kaybetmeden Bedava İnternet kazanmaya devam etmektedir. Üstelik Bedava İnternet kazanmak için yapmaları gereken çok fazla işlem bulunmamaktadır. Bimcell müşterileri tarifelerine her 25TL ve üzeri yüklemelerine Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı kazanmaktadırlar. Ayrıca Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkına ilave olarak da 500 SMS hakkı da otomatik olarak hattınıza tanımlanmaktadır. Bedava İnternet ve SMS kazanmak için yapmanız gereken tek işlem Bimcell hattınıza TL yüklemek olmaktadır.

Bimcell TL Yükleme

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Levent dedi ki:

  Bimsellll cok avantajli bir oporotor herkese tavsiyemdir cok memnun kalacaksiniz

  1. Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   İyi günlerde kullanın.

 2. Hatice dedi ki:

  Cok memnunum bimcell kesinlikle çok avantajlı herkese tereddütsüz tavsiye ediyorum

  1. Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Güzel günlerde kullanmanızı dileriz!