1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,00
Loading...

(Vodafone) Her Yöne 750DK + 1000SMS + 1GB = 25 TL

Açıklama

Vodafone’un faturalı müşterileri için sunmuş olduğu akıl küpü tarifeleri oldukça ilgi görüyor. Akıl küpü tarifeleri yeni Vodafone müşterileri için daha uygun fiyata sahip.

Akıl Küpü M tarifesi ile her yöne geçerli 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve cepten 1 GB internete sahip olursunuz. Akıl Küpü M tarifesinin diğer tarifelere göre en güzel yanı ise ay içerisinde kullanmadığınız içerikler bir sonraki aya devreder.

Ayrıca tarifede bulunan durma özelliği sayesinde içerikleriniz bittiğinde limit aşımı olmaz, böylelikle faturanız farklı rakamlarda gelmez. Ancak Akıl Küpü M tarifesini durma özelliği ile kullanmak isteyenler için tarife fiyatında ufak bir farklılık bulunmaktadır.

Akıl Küpü M tarifesinden, kalan içerikleri bir sonraki aya devir edecek şekilde faydalanmak için yeni müşteriler aylık 25 TL, mevcut müşteriler ise 30 TL öder. Durma özelliği ile limit aşımı olmamasını istiyorsanız yeni müşteriler aylık 28 TL, mevcut müşteriler ise aylık 33 TL  öder. Fiyatlar Akıl Küpü Tarifeler’de 12’şer aylık iki dönem kalma sözünüze geçerlidir.  Üstelik, Akıllı Tarife Değişikliği sayesinde tarifenizi diğer Akıl Küpü tarifeleriyle kontratınız olsa dahi değiştirebilirsiniz.

Kampanya adı

 Akıl Küpü M

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı
İçerikler

Her yöne 750 DK
Her yöne 1000 SMS
Cepten 1 GB
Yeni aboneler için;

25 TL

Mevcut aboneler için;

25 TL


Aktivasyon ve detaylar

  • Tarifeye Kayıt

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

  • Kalan Sorgulama

OZET yaz 7000‘e gönder

  • Tarife İptali

542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunmalısınız

Kampanya Detaylarını Gör

Kafana takılan bir şey varsa bize SOR!

Bildir
avatar