1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,00

(Turkcell) Her Yöne 300DK + 1GB İnternet 25 TLAlternatifleri arasında en kaliteli hizmeti sunan Turkcell’den gençlere özel Aşk Meşk Paketi!

Turkcell Aşk Meşk paketi ile her yöne 300 dakika konuşma ve 1 GB cepten internete ayda 25 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Ayrıca pakete tanımlayacağınız faturasız bir numara ile ek olarak 300 dakika bedava konuşma kazanabilirsiniz.

Aşk Meşk paketine sahip olabilmek için hattınız faturasız olmalı ve yaşınız 25’in üzerinde olmamalıdır. Paket dahilinde hattınıza tanımlanan dakikalar ve internet yurt içi kullanımlarda geçerlidir, Kıbrıs ve yurt dışı kullanımlarınızda farklı tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Kayıt İşlemi

  • Aşk Meşk Paketi yeni abone alımına kapatılmıştır.

Diğer Turkcell Faturasız Paketleri Gör

İptal İşlemi

  • IPTAL ASKMESK yaz 2222’ye gönder

Kalan Sorgulama İşlemi

  • KALAN yaz 2222’ye gönder

Koşullar ve Şartlar

  • Bu kampanya Faturasız Turkcell kullanıcıları için geçerlidir.
  • AşkMeşk Paketi’nden Hazır Kart gençTarife ve GençPlus tarifelerindeysen ya da Çiftçi, Konuşkazan, Tarife Saniye, Bireysel BirFiyat, Bizbize, Bizbize Canımın 3ü, Standart Tarife, Süper Tarife, Bizbize Kamu tarifeleri hariç diğer bireysel ön ödemeli tarifelerde olup 25 yaşından küçükmüşteriler faydalanabilir.
  • AşkMeşk Paketi kampanyası, ön ödemeli bireysel Çiftçi, Konuşkazan, Tarife Saniye, Bireysel BirFiyat, Bizbize, Bizbize Canımın 3ü, Standart Tarife, Süper Tarife, Bizbize Kamu tarifelerine kapatıldı. Bu tarifeler dışında paketi alabilen aboneler, herhangi bir tarifede yer alan aboneye hediye 300 dakika faydasını gönderebilecekler.
  • Tek numara ile görüşülebilecek 300 dakikalık paket tek bir Hazır Kart numarasına hediye edilebilir. Aynı aboneye birden çok defa ya da birden çok kişi tarafından tanımlanamaz.


“(Turkcell) Her Yöne 300DK + 1GB İnternet 25 TL” üzerine 1 yorum

  1. Işıl Çevik dedi ki:

    Daha uygun paketler istiyoruz turkcell. 25 tl ye 300 dakika ve 1 gb internet çok çok az.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir