1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

(Türk Telekom) Woops’ta Sınırsız Dakika + SMS Bedava

Açıklama

Türk Telekom’dan Woops’lu müşterilerine diğer operatörlerde olmayan, kaçırılmaz bir fırsat!

Woops’lu Geceler Kampanyası ile 21:00 – 09:00 saatleri arasında Türk Telekom’lular ile sınırsız konuşma ve mesajlaşma bedava.

Kampanyadan faydalanabilmek için Woops’lu olmanız gerekiyor, Woops’lu olabilmek için ise 7-25 yaş arasında olmanız yeterli. Kampanyanın diğer bir şartı ise, son 48 saat içerisinde en az 30 TL yükleme yapmış olmalısınız. Yani 30 TL ve üzeri yükleme yaptıktan sonra, en geç 48 saat içerisinde Woops’lu Geceler Kampanyasına kayıt olabilirsiniz.

Kampanyaya katılarak 30 gün boyunca geceleri geçerli dakika ve SMS’lerden faydalanırsınız. 30 günün sonunda tekrardan 30 TL ve üzeri yükleme yaptığınız taktirde tekrardan kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya adı

 Woops’lu Geceler

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız
İçerikler

Her yöne Sınırsız DK
Her yöne Sınırsız SMS
Yeni aboneler için;

Ücretsiz

Mevcut aboneler için;

Ücretsiz


Aktivasyon ve detaylar

  • Pakete Kayıt

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Kampanya Detaylarını Gör

“(Türk Telekom) Woops’ta Sınırsız Dakika + SMS Bedava” üzerine 2 yorum

  1. Seher dedi ki:

    Benim Bahar Fırsatı 3 GB Paketi’m 15 şubatta yenilenir mi? Yeterli bakiyem var ve şuana kadar sürekli bu paketi kullanıyordum.

    1. Admin dedi ki:

      Merhaba Seher hanım, sorunuzu sitemizde bulunan Bahar Fırsatı 3 GB Paketi konusunun altında sormanız gerekiyordu, başka bir kampanyanın konusuna farklı bir kampanya ile alakalı gelen sorunları genelde yanıtlamıyoruz ancak size yardımcı olacağım. Öncelikle Bahar Fırsat 3 GB Paketi için yeni abone alımı kapalıdır, siz alım kapatılmadan önce paketi satın aldığınız için iptal etmediğiniz ve yeterli bakiye yüklediğiniz sürece yanılmıyorsam 12 ay boyunca paketiniz otomatik olarak yenilenmektedir. Sanırım sizin paketinizin süresi ayın 15’inde sona erecek. Eğer paketi kullanalı 12 ayı geçmediyse (12 ay olduğundan emin değilim) ve hattınızda yeterli bakiye bulunuyorsa paketinizin süresi sona erdiğinde otomatik olarak yenilenecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir