1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,25
Loading...

Türk Telekom (Selfy Mor Large) 750DK 5000SMS 6GB – 27 TL

Açıklama

Türk Telekom’dan gençlere özel bol içerikli kaçırılmayacak Selfy Mor Large Paketi! İnternette fazla vakit geçiriyorsan bu paket tam sana göre!

30 gün boyunca her yöne geçerli 750 dakika, 5000 SMS, 6 GB paket dahilinde olmak üzere toplamda 7 GB’a kadar internet, Türk Telekom Müzik Premium üyeliği, Tivibu Go Sinema paketi ve Playstore’dan 10 TL indirime, Selfy Mor Large Paketi’ni satın alarak sahip olabilirsin.

Yeni Türk Telekom abonesiysen yani son 30 gün içerisinde numaranı taşıyarak veya yeni numara tahsis ederek Türk Telekom’lu olursan pakete 27 TL ödersin, 30 günden uzun süredir Türk Telekom abonesiysen pakete 30 TL ödersin.

Selfy Mor Large Paketi’ni satın aldığında paket dahilinde 6 GB internet hattına tanımlanır, 21.00-09.00 saatleri arasında geçerli ek 1 GB daha internete sahip olmak için MOR HEDIYE yazıp 4545’e SMS göndererek kayıt olmalı ve tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmalısın.

Selfy Mor Large Paketi genç abonelere özel olduğu için bu paketi satın alabilmen için 7-25 yaş arasında olmalısın. Eğer hattın yaşı tutmayan bir yakının üzerine kayıtlıysa TC Kimlik Numara tanımlaması yaparak paketi satın alabilirsin.

Kampanya adı

Selfy Mor Large

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız
İçerikler

Her yöne 750 DK
Her yöne 5000 SMS
Cepten 6 GB
Yeni aboneler için;

27 

Mevcut aboneler için;

30 


Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

 • Kalan Sorgulama

KALAN MOR L yaz 4545‘e gönder

 • Paket İptali

IPTAL MOR L yaz 4545‘e gönder

Kampanya Detaylarını Gör

 

“Türk Telekom (Selfy Mor Large) 750DK 5000SMS 6GB – 27 TL” üzerine 2 yorum

 1. Hüseyin Gedikogllu dedi ki:

  1 ay içinde kaç defa Selfy Mor Large Paketi alabilirim?
  Yani paket bitince süre beklemeden tekrar paket alabilir miyim?

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Hüseyin bey, Selfy Mor Large Paketi‘nin kampanya şartlarında üst limit belirtilmeden ay içerisinde birden çok kez satın alınabildiği yer alıyor. Paketinizin süresi bitmeden yenilemek için iptal işlemi gerçekleştirmeyin, yeterli bakiyeniz olduğundan emin olarak tekrardan kayıt SMS’i gönderin paketiniz tekrar alım yaptığınız tarihten itibaren 30 gün boyunca kullanabileceğiniz şekilde hattınıza tanımlanacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir