1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

Türk Telekom (O Ses Türkiye) 1000DK 1000SMS 4GB – 30 TL

Açıklama

Türk Telekom, aboneleri için yepyeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Hem yeni hemde mevcut Türk Telekom faturasız aboneleri için düzenlenen O Ses Türkiye paketi, içeriği ve fiyatı ile oldukça cazip.

O Ses Türkiye paketini satın aldığın taktirde,  her yöne 1000 dakika,  her yöne 1000 SMS ve cepten kullanabileceğin 4 GB internet senin olur.

Pakette bulunan dakika, SMS ve internet içeriğinin yanı sıra O Ses Türkiye paketi’ni satın alırsan, O Ses Türkiye yarışması için kullanabileceğin aylık 5 adet ücretsiz oy hakkı,  ücretsiz Türk Telekom müzik premium ve ücretsiz Tivibu Go giriş paketi senin oluyor.

Son 30 gün içerisinde numaranı taşıyarak veya yeni bir numara alarak Türk Telekom faturasız abonesi olursan, O Ses Türkiye paketi senin için aylık 30 TL, 30 günden uzun süredir yani mevcut Türk Telekom abonesiyim diyorsan, paket senin için aylık 35 TL’dir.

O Ses Türkiye paketini satın almak istiyorsan yeni veya mevcut abone olman farketmeksizin öncelikle Türk Telekom Faturasız O Ses Türkiye tarifesine geçiş yapmalısın. Tarifeye geçiş esnasında her hangi bir ücret ödemezsin. Tarifeye geçiş yaptıktan sonra O Ses Türkiye Paketi’ni satın alabilirsin.

Kampanya adı

O Ses Türkiye

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız
İçerikler

Her yöne 1000 DK
Her yöne 1000 SMS
Cepten 4 GB
Yeni aboneler için;

30 TL

Mevcut aboneler için;

35 TL


Aktivasyon ve detaylar

  • Pakete Kayıt

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

  • Kalan Sorgulama

KALAN O SES yaz 4545‘e gönder

  • Paket İptali

IPTAL O SES yaz 4545‘e gönder

Kampanya Detaylarını Gör

Kafana takılan bir şey varsa bize SOR!

Bildir
avatar