1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
6 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,67

(Türk Telekom) Her Yöne 750DK + 5000SMS + 3GB = 28 TLTürk Telekom Süper Fırsat kampanyası ile özellikle yeni müşterilerine müthiş fırsat sunuyor.

Süper Fırsat 3 GB paketi ile her yöne geçerli 750 dakika konuşma, her yöne geçerli 5000 SMS ve 3 GB cepten internete ayda 28 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Paket ücreti numarasını Türk Telekom faturasıza taşıyıp veya yeni bir faturasız hat alıp 30 günü geçmemiş kişiler için yukarıda belirttiğimiz gibi 28 TL’dir, mevcut Türk Telekom müşterileri için paket ücreti 33 TL’dir.

Ayrıca bu pakete kayıtlı Woops’lu müşteriler, istedikleri zaman Woops’tan Bol İnternetli Geceler Kampanyası’na da katılabilir ve her gece 00:00-06:00 arasında geçerli 3 GB bedava internet kazanabilirler.

Kayıt İşlemi

  • SUPER3GB yaz 4545’e gönder

İptal İşlemi

  • IPTAL SUPER3GB yaz 4545’e gönder

Kalan Sorgulama İşlemi

  • KALAN SUPER3GB yaz 4545’e gönder

Süper Fırsat 4 GB Paketini Gör

Diğer Türk Telekom Faturasız Paketleri Gör

Koşullar ve Şartlar

  • Bu kampanya Faturasız Türk Telekom kullanıcıları için geçerlidir.
  • Paketteki yurt içi dakikalar, SMS’ler ve internet avantajı 30 gün boyunca geçerli. 30 gün içinde dakikalarını, SMSlerini ve internetini tüketmen lazım. Paketindeki dakikaların, SMSlerin ve internetin bittiğinde, başka hediye dakikan, SMSin ve internetin yoksa tarifen üzerinden ücretlenirsin.
  • Bakiyendeki tutar pakete kayıt olmak için yetersizse, 29 gün içinde hattına en az paket tutarı kadar bakiye yüklediğinde paketin otomatik olarak tanımlanır. Otomatik tanımlamayı iptal etmek için paket iptali işlemini gerçekleştirmen yeterli.
  • Paketi iptal etmediğin sürece bakiyende yeterli TL varsa 30 günün sonunda paketin yenilenir, pakete tekrar kayıt olmak için uğraşmazsın.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir