1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
23 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,70

(Türk Telekom) Her Yöne 750DK + 5000SMS + 2GB = 23 TLTürk Telekom Süper fırsat paketleri ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Süper Fırsat 2 GB paketi ile 30 gün geçerli her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 5000 SMS ve cepten 2 GB internet sadece 23 TL.

Süper Fırsat 2 GB paketi sadece hattını Türk Telekom faturasıza taşıyan ve yeni faturasız hat alıp 30 günü geçmemiş müşteriler için 23 TL, mevcut Türk Telekom müşterileri için aylık 28 TL olarak ücretlendiriliyor.

Ayrıca bu pakete kayıtlı Woops’lu müşteriler, istedikleri zaman Woops’tan Bol İnternetli Geceler Kampanyası’na da katılabilir ve her gece 00:00-06:00 arasında geçerli 3 GB bedava internet kazanabilirler.

Kayıt İşlemi

 • SUPER2GB yaz 4545’e gönder

İptal İşlemi

 • IPTAL SUPER2GB yaz 4545’e gönder

Kalan Sorgulama İşlemi

 • KALAN SUPER2GB yaz 4545’e gönder

Süper Fırsat 3 GB Paketini Gör

Diğer Türk Telekom Faturasız Paketleri Gör

Koşullar ve Şartlar

 • Bu kampanya Faturasız Türk Telekom kullanıcıları için geçerlidir.
 • Paketteki yurt içi dakikalar, SMS’ler ve internet avantajı 30 gün boyunca geçerli. 30 gün içinde dakikalarını, SMSlerini ve internetini tüketmen lazım. Paketindeki dakikaların, SMSlerin ve internetin bittiğinde, başka hediye dakikan, SMSin ve internetin yoksa tarifen üzerinden ücretlenirsin.
 • Bakiyendeki tutar pakete kayıt olmak için yetersizse, 29 gün içinde hattına en az paket tutarı kadar bakiye yüklediğinde paketin otomatik olarak tanımlanır. Otomatik tanımlamayı iptal etmek için paket iptali işlemini gerçekleştirmen yeterli.
 • Paketi iptal etmediğin sürece bakiyende yeterli TL varsa 30 günün sonunda paketin yenilenir, pakete tekrar kayıt olmak için uğraşmazsın.“(Türk Telekom) Her Yöne 750DK + 5000SMS + 2GB = 23 TL” üzerine 14 yorum

 1. Neslihan certel dedi ki:

  Super firsat 2 gb paketini yanlislikla iptal ettim geri yapamiyorum

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Neslihan hanım, Süper Fırsat 2 GB paketini ay içerisinde 1 defa satın alabilirsiniz. İptal etmiş olduğunuz paketin süresi yani aktif olduğu günden itibaren 30 gün geçtikten sonra paketi tekrardan satın alabilirsiniz. Sürenin bitmesini beklemek istemiyorsanız Bol ve Hızlı 3 GB paketini incelemenizi öneririm.

   Bol ve Hızlı 3 GB paketini görmek için tıklayın

 2. Gülben Sonkurt dedi ki:

  Ben daha önce hiç telefon ve hat kullnmadım.yeni alıcam ve kontörlü hat almk istiyorum uper fırsat 2GB paketni kullanabilrmiyim ve kullanbiliyorsam herhangi bi telefon bayisindedee yaptırablme olanagım var mı?

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Gülben hanım, faturasız hat aldıktan sonra paket için yeterli bakiyeyi yükleyerek Süper Fırsat 2 GB paketini satın alabilirsiniz. Paket alım işlemini ister siz, isterseniz her hangi bir Türk Telekom bayisine yaptırabilirsiniz.

 3. Numan özbey dedi ki:

  Ben farkli bi operatordeyim ve hattimi tasimak istiyorum bu tarife avea ile mi ilgili. . ayrica gecis yaptığım da her hangi bi taahhüt vermem gerekiyomu. ve bu 750 dk saniye uzerinden mi hesaplaniyo. mesela 30 sn gorusme yapiyosun 1 dk olarak mi kesiliyo. .bu paketim de saniye hesabi ve yetiyo dk kesilirse yetmez

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Numan bey, öncelikle Türk Telekom, Avea’dır. Süper Fırsat 2 GB Paketi faturasız aboneler için geçerlidir ve taaddüt gerektirmez. Pakette bulunan dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. 30 saniye dahi konuşsanız 1 dk olarak kesilir.
   Başka sorunuz varsa sorabilirsiniz, yardımcı olmak isterim.

 4. Dilan dedi ki:

  Merhaba birşey sormak istiyorum. Benim paketimde super fırsat 2 gb paketi ve 30 günlük sürem dolmadan dakikam ve internettim bitti. Paket süresinin bitmesine 6-7 gün var ben lira yükletip tekrar devam etmesini istiyorum ne yapabilirim. Burda iptal filan diyorda şimdi iptal derim komple tarifem iptal olur diyede yapmıyorum bilgilendirirseniz sevinirim 🙂

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Dilan hanım, sizi anlıyorum, hattınızda yeterli bakiye bulunuyorsa iptal işlemi uygulamadan tekrardan paketi satın almayı deneyin, böylece paket süresinin bitmesini beklemeden paketi yenilemiş olursunuz.

 5. Emin dedi ki:

  Peki gece verilen bu 3 GB interneti nasil aktif edecez yani bi yere SMS atmamiz gerekiyor mu bi bilginiz var mı

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Emin bey, Woops’tan Bol İnternetli Geceler Kampanyası yeni müşteri alımına kapatılmıştır, yani sonlandırılmıştır.

 6. Recep Akcan dedi ki:

  Merhabalar ben şuan 25 TL yükledim ama 23 TL olan paketler yüklenmiyor. Neden olabilir ? Teşekkürler.

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Recep bey, Süper Fırsat 2 GB Paketi yeni aboneler için 23 TL mevcut aboneler için 28 TL’dir. Hattınızda 25 TL bakiye bulunduğunu söylüyorsunuz, eğer mevcut aboneyseniz paket sizin için 28 TL olacağı için malesef bakiyeniz yetersiz kalacaktır.

 7. Pervin dedi ki:

  Merhaba ben önceden başka bir operatördeydim fakat numaramı bir sene önce Avea’ya taşıdım o zaman benim 25tl mi yoksa 30 tl mi yükleme yapmam Lazım. Teşekkürler.

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Pervin hanım, 30 günden uzun süredir Türk Telekom abonesi olduğunuz için Süper Fırsat 2 GB Paketi‘ni mevcut abone olarak satın alabiliyorsunuz. Yani Süper Fırsat 2 GB Paketi’ne 28 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir