1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
10 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,00

(Türk Telekom) Her Yöne 750DK + 1000SMS + 5GB = 35 TLTürk Telekom‘un müşterilerine sunmuş olduğu paket ve tarifeler diğer operatörlere göre çok daha cazip. Yeni Bol ve Hızlı kampanyası hem yeni hemde mevcut Türk Telekom müşterileri için kaçmaz fırsat!

Bol ve Hızlı 5 GB paketi ile her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS ve cepten 5 GB internete ayda sadece 35 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Paketin ücreti yeni Türk Telekom müşterilerine olduğu gibi mevcut müşteriler için de 35 TL’dir.

Ayrıca, Türk Telekom Bol ve Hızlı kampanyası ile bir yenilik getirdi. Bol ve Hızlı paketlerinde, paketiniz ay dolmadan biterse, yenilemek için beklemenize gerek yok, bakiyeniz olduğu taktirde anında yenileyebilirsiniz. Kısacası Bol ve Hızlı paketleri ay içerisinde birden çok kez satın alabilirsiniz.

Kayıt İşlemi

 • BOLHIZLI5GB yaz 5555’e gönder

İptal İşlemi

 • IPTAL BOLHIZLI5GB yaz 5555’e gönder

Kalan Sorgulama İşlemi

 • KALAN BOLHIZLI5GB yaz 5555’e gönder

Bol ve Hızlı 7 GB Paketini Gör

Diğer Türk Telekom Faturasız Paketleri Gör

Koşullar ve Şartlar

 • Bu kampanya Faturasız Türk Telekom kullanıcıları için geçerlidir.
 • Bol ve Hızlı 5GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler ve mevcut müşteriler için aylık 35 TL’dir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.“(Türk Telekom) Her Yöne 750DK + 1000SMS + 5GB = 35 TL” üzerine 2 yorum

 1. İsa dedi ki:

  Hangi tarifede olmam gerek bu paketi alabilmek için

  1. Admin dedi ki:

   İyi günler İsa bey, Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart ve Faturasız Jet tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil haricindeki Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir. BİMcell, POCELL, Pttcell tarifelerinde bulunan müşteriler yararlanamazlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir