1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 2,50
Loading...

(Türk Telekom) Her Yöne 750DK + 1000SMS + 4GB = 25 TL

Açıklama

Türk Telekom’un yeni ve mevcut müşteriler için düzenlemiş olduğu Bahar Fırsatı kampanyası, içeriği ve uygun fiyatı ile ilgi görüyor.

Bahar  Fırsatı 4GB paketi ile, 30 gün boyunca geçerli her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS ve cepten 4 GB internet sadece 25 TL.

Paketin ücreti, hattını Türk Telekom’a taşıyarak gelen veya yeni hat alarak Türk Telekom’lu olanlar için yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi 25 TL’dir, mevcut Türk Telekom müşterileri için ise 29 TL’dir.

Bahar Fırsatı kampanyasının fiyatının yanında diğer avantajı ise 30 gün içerisinde mevcut faydaları bitirdiğiniz taktirde dilerseniz 30 günün dolmasını beklemeden paketi tekrardan satın alabilirsiniz.

Kampanya adı

 Bahar  Fırsatı 4 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız
İçerikler

Her yöne 750 DK
Her yöne 1000 SMS
Cepten 4 GB
Yeni aboneler için;

25 

Mevcut aboneler için;

29 


Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

 • Kalan Sorgulama

KALAN BAHAR4GB yaz 5555‘e gönder

 • Paket İptali

IPTAL BAHAR4GB yaz 5555‘e gönder

Kampanya Detaylarını Gör

“(Türk Telekom) Her Yöne 750DK + 1000SMS + 4GB = 25 TL” üzerine 20 yorum

 1. Nazlı Özbek dedi ki:

  Hemen hemen 2 hafta önce numaramı Turk Telekom a taşıdım ve bol ve hızlı 2 gb paketini satın aldım. Paketteki internet bitti zaten 2 gb bana az. Şimdi o paketi iptal edip bu paketi alsam yeni müşteri mi sayılıcam? 25 TL ye alabilir miyim?

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Nazlı hanım, numaranızı taşıyalı 30 günü geçmediği için yeni müşteri sayılırsınız ve paket ücreti yeni müşteriler için 25 TL olarak ücretlendirilmektedir.

 2. Nazlı dedi ki:

  Paketi iptal ettim dıger ay ne kadar odemem lazım?

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Nazlı hanım, Bahar Fırsatı 4GB paketi Türk Telekom’lu olalı 30 günü geçmemiş yeni müşteriler için 25 TL’dir. Paketi iptal etseniz bile Türk Telekom’lu olalı 30 günü geçmediyse paketi yeni müşteri tarifesi yani 25 TL’ye satın alabilirsiniz.

 3. Ahmet dedi ki:

  merhabalar, hattımı Türk Telekoma geçirmeyi düşünüyorum. bu paketin süresi var mıdır acaba

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Ahmet bey, Bahar Fırsatı 4 GB paketi aktif durumdadır. Numaranızı Türk Telekom’a taşıyarak Bahar Fırsatı 4 GB paketinden faydalanabilirsiniz.

 4. fatih erdem dedi ki:

  Hattımı 23.08.2016 tarihinde Türk Telekom’a taşıyarak Bahar Fırsatı 4 GB paketinden faydalanamıyorum Bahar Fırsatı 4 GB paketi müsteri alımına kapatılmıstır diyor yardımcı olabilirmisiniz..

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Fatih bey, 17 Ağustos 2016 tarihinden itibaren Bahar Fırsatı 4 GB kampanyasına yeni müşteri alımı kapatılmıştır. Dilerseniz aşşağıda linkini vermiş olduğum Bol ve Hızlı 3 GB paketini inceleyebilirsiniz.

   Bol ve Hızlı 3 GB paketini incelemek için tıklayın.

 5. HÜSEYİN dedi ki:

  merhaba Türk Telekom neden bu kadar ucuz tarife vermektedir,
  çünkü şebeke si çok zayıf olabilirmi acaba

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Hüseyin bey, bu konuda benim fikrimi soracak olursanız, Avea, Türk Telekom ile birleşmeden önce çekim gücü bazı bölgelerde rahatsız edecek seviyede kötüydü. Ancak Türk Telekom ile birleşince çekim gücünde iyileşmeler oldu, zamanla dahada güçlenecektir.

 6. Efekan dedi ki:

  Paketin interneri bitti acaba sadece internetini doldurabiliyo muyuz ?

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Efekan bey, Bahar Fırsatı 4 GB Paketi‘nde yanlızca internet veya diğer içerikleri yenileyemezsiniz. Dilerseniz paket süresinin bitmesini beklemeden paketi tekrardan satın alabilirsiniz.

   1. Nesrin dedi ki:

    Paketimin süresi dolmadan nasıl yenileyebilirim?

    1. Admin dedi ki:

     Merhaba Nesrin hanım, paketi iptal etmeden tekrar satın alın.

 7. İbrahim dedi ki:

  Kampanya sona ermiş mi?

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba İbrahim bey, Bahar Fırsatı 4 GB kampanyası yeni abone alımına kapalıdır.

 8. Gamze dedi ki:

  Admin ben zamanimdan once herseyimi bitirdim simdi yeniden yenilemek istiyorum zamanindan once masil yapabilirim yardimci olurmusunuz ?

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Gamze hanım, paketinizin süresi dolmadan yenilemek için, paketinizi iptal etmeden BAHAR4GB yazın 5555’e gönderin. Tekrar belirtiyorum, paketi iptal etmeden belirtmiş olduğum kayıt SMS’ini gönderin. Eğer iptal ederseniz, paket abone alımına kapalı olduğu için bir daha bu paketi satın alamazsınız.

 9. Saniye dedi ki:

  10 şubat 2017 hattımı Avea’ya geçirdim. Bahar tarifesi aktif olduğu söylendi. Şimdi ise kapatılmıştır diyor. Nasıl oluyor bu?

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Saniye hanım, Bahar Fırsatı 4 GB Paketi abone alımına kapalıdır. Türk Telekom’un resmi web sitesini ziyaret ederseniz Bahar Fırsatı 4 GB Paketi’nin abone alımına kapalı olduğunu görürsünüz. Biz siz ziyaretçilerimize operatörlerin resmi web sitelerinde belirtmiş olduğu bilgiler doğrultusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu soruyu size paketin alıma açık olduğunu belirten görevliye sormanızı istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir