1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,50

(Türk Telekom) Her Yöne 750DK + 1000SMS + 3GB = 27 TLMüşterilerine en uygun imkanı sunan GSM operatörü, Türk Telekom‘dan yepyeni bir kampanya. Dolu 3 GB paketi ile az ödeyin, çok kullanın!

Dolu 3 GB paketi, her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS ve 3 GB internet içermektedir. Paketteki içerikler yurt içi kullanımda geçerlidir.

Dolu 3 GB paketi, son 30 gün içerisinde yeni bir numara alarak veya mevcut numarasını Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine taşıyarak gelen müşteriler için aylık 27 TL, mevcut müşteriler için ise aylık 30 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Paketiniz süresi dolmadan içerikleriniz biterse, yeterli bakiyeniz olması durumunda dilediğiniz zaman paketi yenileyebilirsiniz.

Ayrıca BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil kullanıcılarıda Dolu 3 GB paketinden 30 TL ücretlendirme ile faydalanabilirler.

Kayıt İşlemi

  • DOLU3GB yaz 5555’e gönder

İptal İşlemi

  • IPTAL DOLU3GB yaz 5555’e gönder

Kalan Sorgulama İşlemi

  • KALAN DOLU3GB yaz 5555’e gönder

Diğer Türk Telekom Faturasız Paketleri Gör

Koşullar ve Şartlar

  • Dolu 3GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 27 TL, mevcut müşteriler için aylık 30 TL’dir.
  • Paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
  • BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifelerinden Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine gelerek pakete kayıt olmak isteyen müşteriler Dolu 3GB Paketi’nden aylık 30 TL’ye yararlanabilirler.
  • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
  • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir