1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
124 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,84

(Türk Telekom) Her Yöne 750DK + 1000SMS + 3GB = 19 TLDiğer operatörlere göre en uygun tarife ve paketleri sunan Türk Telekom‘dan muhteşem bir paket.

Bahar Fırsatı 3GB kampanyası ile her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS ve cepten 3GB internet ayda sadece 19 TL.

Paket ücreti, numarasını Türk Telekom faturasıza taşıyarak veya yeni bir hat alan gelen müşteriler için yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi ayda 19 TL’dir, mevcut Türk Telekom müşterileri ise ayda 25 TL ödeyerek paketi satın alabilirler.

Bahar Fırsatı kampanyasının fiyatının yanında diğer avantajı ise 30 gün içerisinde mevcut faydaları bitirdiğiniz taktirde dilerseniz 30 günün dolmasını beklemeden paketi tekrardan satın alabilirsiniz.

Kayıt İşlemi

 • Bahar Fırsatı 3 GB kampanyası sona ermiştir.

Diğer Türk Telekom Faturasız Paketleri Gör

İptal İşlemi

 • IPTAL BAHAR3GB yaz 5555’e gönder

Kalan Sorgulama İşlemi

 • KALAN BAHAR3GB yaz 5555’e gönder

Koşullar ve Şartlar

 • Bu kampanya Faturasız Türk Telekom kullanıcıları için geçerlidir.
 • Bahar Fırsatı 3GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 19 TL, mevcut müşteriler için aylık 25 TL’dir.
 • Paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifelerinden Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine gelerek pakete kayıt olmak isteyen müşteriler Bahar Fırsatı 3GB Paketi’nden aylık 25 TL’ye yararlanabilirler.
 • Paket, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Paket iptali için IPTAL BAHAR3GB yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.


“(Türk Telekom) Her Yöne 750DK + 1000SMS + 3GB = 19 TL” üzerine 15 yorum

 1. Cengiz Öztürk dedi ki:

  Niye Türk Telekom kullanıcılarına 19 tl degilde 25 tl saçmalıgın daniskası. Ben bu yüzden bu kararınızı sevmedim onun için çevremdekilerde dahil diğer operatörlere geçmeyi duşunüyorum.

 2. Ahmet Çevik dedi ki:

  Bende sevmedim

 3. Hasan turan dedi ki:

  Bende sevmedim

 4. Hakan dedi ki:

  25 liradan aşşağı tarife yok Türk Telekom’da. Hattımı başka bir operatöre taşıyacağım.

 5. Sami Yiğit dedi ki:

  Belli bir süre hat kullananlar en iyiye layık olması gerekirken, her zaman ceremeyi eski aboneler çekiyor, daha fazla ödüyorlar.
  Bu durumun en kısa sürede düzeltilmesini bekliyorum ama nafile! Şu an iki hattım var, 27 TL ödüyorum vergi hariç 3 GB internet.

 6. Mehmet ali dedi ki:

  Bahar Fırsatı 3 GB paketi ne zaman geriye gelir?

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Mehmet bey,Bahar Fırsatı 3 GB Paketi abone alımına kapalıdır ve tekrardan alıma açılacağı hakkında her hangi bir bilgi bulunmamaktadır.
   Türk Telekom’un yeni kampanyaları dikkatinizi çekebilir, incelemenizi öneririm.
   Türk Telekom Faturasız Paketler

 7. Lutfi avcibasi dedi ki:

  Valla ben gayet memnundum taki bu gune kadar, ben 19 liraya 3 GB internet, 750 DK 1000 SMS alırdım ama nedense bana mesaj geldi Bahar Fırsatı 3 GB Paketi’niz iptal olmustur diye. Ne yani TL yüklemedik diye hemen iptal edilirmi hiç bir anlam veremedim varsa bir bilgi bilgilenmek isterim.

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba, kampanya detaylarında belirtilen bilgiye göre hattınızda yeterli bakiye bulunduğu sürece yanılmıyorsam 12 boyunca paketiniz yenilenir. Anladığım kadarı ile siz her hangi bir iptal işlemi uygulamadınız ve paketiniz iptal oldu. Eğer 12 aydır paketi kullanıyorsanız paket aboneliğiniz bitmiş olabilir. Size tavsiyem müşteri hizmetlerini arayın, işlem geçmişinizi inceleyerek size daha detaylı bilgi verebilirler.

 8. Nurinisa Uçkaç dedi ki:

  Muşteri temsilcilerinize nasil ulaşacagiz yardimci olurmusunuz onlar arayinca biz aciyoruz tel ama Telefonlarimizi bir turlu müşteri temsilcinize bağlamiyorlar hiç kaliteli iletişiminiz yok bir suru numanara var sitede ama bi temsilci yok karşida bu ne kardeşim dalgami geciyonuz bizimle adam gibi biri ac sin telefonları

  1. Admin dedi ki:

   İyi günler, 444 1 444 Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak ilerleyen aşamalarda müşteri temsilcisine bağlanmayı seçin, yoğunluğa bağlı olaraktan en kısa süre içerisinde yetkiliye bağlanırsınız.

 9. Cebrail dedi ki:

  Mevcut müşterilerin suçu ne hep belirli miktarda.

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Cebrail bey, tüm operatörlerde paket ve tarife ücretleri yeni aboneler için daha uygundur. Ancak Türk Telekom’da mevcut aboneler için sunulan fiyatlar diğer operatörlerde mevcut abonelere sunulan fiyatlardan daha uygundur.

 10. Mehmet T. dedi ki:

  Neden 19 yerine 25 tl ödeyecegim. Eski abone eşittir ceza yada numaranı al ve git öylemi?

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Mehmet bey, Bahar Fırsatı 3 GB Paketi şuan için yeni abone alımına kapalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir