1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,00

(Türk Telekom) Her Yöne 750 Dakika + 4GB İnternet = 29 TLTürk Telekom‘dan yeni faturalı müşterilerine özel, Dev Fırsat 4 GB tarifesi!

Dev Fırsat 4 GB tarifesi ile her yöne 750 dakika konuşma ve cepten 4 GB internet kullanımına sahip olabilirsiniz. Tarife dahilinde hattınıza tanımlanan içerikler, 30 gün boyunca geçerli olup, kullanılmayan içerikler bir sonraki aya devir etmemektedir.

Dev Fırsat 4 GB tarifesinin fiyatına gelecek olursak, 12 ay taahhüt ile aylık 29 TL, taahhütsüz ise aylık 49 TL’dir. Tarife yanlızca yeni Türk Telekom faturalı müşteriler için geçerlidir. Mevcut müşteriler Dev Fırsat 4 GB tarifesinden faydalanamazlar.

Kayıt İşlemi

  • Yeni bir faturalı hat alarak veya numarasını faturalıya taşıyarak Türk Telekom’lu olan müşteriler, Türk Telekom mağazalarına giderek Dev Fırsat 4 GB tarifesinden faydalanmaya başlayabilir.

İptal İşlemi

  • Türk Telekom mağazalarına gelerek veya 500 Müşteri Hizmetleri aracılığıyla iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kalan Sorgulama İşlemi

  • 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenilebilir.

Diğer Türk Telekom Faturalı Tarifeleri Gör

Koşullar ve Şartlar

  • Bu kampanya Faturalı Türk Telekom kullanıcıları için geçerlidir.
  • Tarife kapsamında yurt içi her yöne 750 dakika ve 4 GB cepten internet kullanım hakkı tanımlanacaktır. Tarifenin aylık ücreti, numara taşıma ve yeni hat tesisi ile gelen müşteriler için 49 TL’dir. Tarifeye numara taşıma veya yeni hat tesisi ile kayıt olup SMS ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla taahhüt veren müşteriler için tarifenin aylık ücreti 12 fatura dönemi boyunca 29 TL’dir.
  • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için tarifeye kayıt tarihinden itibaren Avea Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için  SOZ yazıp 5555 ’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
  • Tarifeye kayıt tarihlerinden itibaren taahhüt vermeyen müşteriler tarifeden taahhütsüz aylık ücret ile yararlanacaklardır. Tarifenin taahhütsüz aylık ücreti 49 TL’dir.
  • Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz ücretler geçerli olacaktır.
  • 5555’e SMS göndererek taahhüt veren müşteriler gönderdikleri taahhüt Onay SMS’leri için 1TL SMS ücreti alınmaktadır.
  • Güncel borç bilgisi için GUNCEL yazıp 5555’e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir