1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,00

(Türk Telekom) Her Yöne 1000DK + 1000SMS + 6GB = 39 TLDiğer operatörlere göre paket ve tarife ücretleri daha makul olan Türk Telekom‘dan interneti sevenler için kaçırılmayacak paket! İnternette takılmayı seviyorsanız ve internetiniz bitmesin istiyorsanız Yeni Yıl 6 GB paketi tam size göre.

Yeni Yıl 6 GB paketi ile her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS ve cepten 6 GB internete ayda sadece 39 TL’ye sahip olabilirsiniz. Paketin ücreti yeni Türk Telekom müşterilerine olduğu gibi mevcut Türk Telekom müşterilerinede ayda 39 TL.

Pakette hattınıza tanımlanan tüm kullanım hakları yurt içi kullanımda geçerli olup yurt dışı kullanımlarında tarifeniz üzerinden ücretlendirilmektedir.

6 GB internet mobil kullanım ile kolay kolay bitmeyecektir, dilerseniz telefonunuzu modeme dönüştürerek dizüstü bilgisayarınız ile Wi-Fi bağlantısı kurarak internette vakit geçirebilirsiniz.

Kayıt İşlemi

 • YENIYIL6GB yaz 5555’e gönder

İptal İşlemi

 • IPTAL YENIYIL6GB yaz 5555’e gönder

Kalan Sorgulama İşlemi

 • KALAN YENIYIL6GB yaz 5555’e gönder

Yeni  Yıl 8  GB Paketini Gör

Diğer Türk Telekom Faturasız Paketleri Gör

Koşullar ve Şartlar

 • Bu kampanya Faturasız Türk Telekom kullanıcıları için geçerlidir.
 • Yeni Yıl 6GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler ve mevcut müşteriler için aylık 39 TL’dir.
 • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Paketler, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell tarifelerinde bulunan müşteriler yararlanamazlar.“(Türk Telekom) Her Yöne 1000DK + 1000SMS + 6GB = 39 TL” üzerine 1 yorum

 1. Furkan dedi ki:

  Eski müşteriler içinde 39 tl olması iyimiş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir