1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 2,67

(Türk Telekom) Her Yöne 1000DK + 1000SMS + 5GB = 35 TLNumarasını Türk Telekom faturalıya taşıyan veya yeni bir faturalı hat alarak Türk Telekom’lu olan müşteriler için özel fiyatları ile Bol ve Hızlı Tarifeleri kullanıma sunuldu.

Bol ve Hızlı 5 GB tarifesi ile 30 gün boyunca geçerli her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS ve cepten 5 GB internete sahip olabilirsiniz.

Yeni Türk Telekom faturalı hat kullanıcıları için Bol ve Hızlı 5 GB tarifesi, 12 ay taahhüt ile aylık 35 TL, taahhütsüz ise aylık 45 TL’dir. Mevcut Türk Telekom faturalı hat kullanıcıları için ise Bol ve Hızlı 5 GB tarifesi, 12 ay taahhüt ile aylık 45 TL, taahhütsüz ise aylık 55 TL’dir.

Kayıt İşlemi

  • Bol ve Hızlı 5 GB tarifesi yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Diğer Türk Telekom Faturalı Tarifeleri Gör

İptal İşlemi

  • Türk Telekom mağazalarına gelerek veya 500 Müşteri Hizmetleri aracılığıyla iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kalan Sorgulama İşlemi

  • 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenilebilir

Koşullar ve Şartlar

  • Bu kampanya Faturalı Türk Telekom kullanıcıları için geçerlidir.
  • Bol ve Hızlı 5 GB Tarifesi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 5 GB cepten internet içermektedir.
  • Tarifelerden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
  • 5555’e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS’leri için 1TL SMS ücreti alınmaktadır.
  • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
  • Güncel borç bilgisi için GUNCEL yazıp 5555’e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
  • Her fatura döneminde tarifeler kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti her 250 MB için 5 TL olacak şekilde uygulanacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde tarifeler kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 30 TL ücret yansıtılacak, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir