1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

Casper Via M1’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Akıllı telefon, teknolojinin en önemli icatlarından biridir ve günümüzde akıllı telefon pazarına baktığımızda onlarca marka ile karşılaşıyoruz. Bir çok marka akıllı telefonlardan öncede telefon üretimi yapmaktaydı ama bir çok markada bu pazara yeni girdi.

Casper, akıllı telefonlardan önce bilgisayar üretimine odaklı bir markaydı. Ancak şu anda akıllı telefon pazarında da hatırı sayılır bir yere sahip. Casper’ın en yeni telefon modeli olan Via M1 fiyat, performans odaklı orta segmentli bir modeldir.

Bu yazımızda Casper Via M1’de ekran görüntüsü alma işlemini konu alacağız. Diğer akıllı telefon modellerinde olduğu gibi Via M1’de de hiç bir uygulama gerekmeden basit bir tuşlama yaparak ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Casper Via M1’de Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

İlk olarak görüntüsünü kayıt etmek istediğiniz ekranı açın, sonrasında telefonun yan yüzeyinde konumlandırılmış ses kısma ve kilit tuşuna aynı anda basın ve bir kaç saniye kadar basılı tutun.

İşlem başarılı olduğu taktirde panele bir bildirim gelecektir, bu aşamada ilgili ekran görüntüsü telefonun galeri bölümüne kayıt edilmiştir.

Kafana takılan bir şey varsa bize SOR!

Bildir
avatar