1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,00

BİMcell (İkili 1GB Paketi) Her Yöne 600DK + 1GB – 19 TLBİMcell‘in paket ve tarifeleri diğer operatörlere kıyasla oldukça uygun fiyatlara sahip.  BİMcell’in yeni paketlerinden İkili 1GB Paketi hem içerik hemde fiyat bakımından oldukça cazip!

İkili 1GB Paketi, her yöne 600 dakika ve 1GB internet içermektedir. Pakette SMS hakkı bulunmuyor, ancak aşşağıda belirtmiş olduğumuz hediye kampanyası ile pakete ek hem 500 SMS, hemde 1GB daha internete sahip oluyorsunuz.

İkili 1GB Paketinin ücretine gelecek olursak, paket için belirtilen içerikler 30 gün geçerlidir, her 30 gün için yani ayda 19 TL karşılığında İkili 1GB Paketinden faydalanabilirsiniz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi BİMcell’in tüm aboneleri için olan hediye kampanyası bulunuyor. 20 TL ve üzeri TL yüklemenize anında her yöne geçerli 500 SMS ve 1GB internet hediye geliyor. Hediye kampanyasından 30 gün içerisinde 1 kez faydalanılabilir.

Ayrıca dilerseniz İkili 1GB Paketi ile birlikte diğer BİMcell paketlerini aynı anda kullanabilirsiniz.

İçerik

 • Her yöne 600 dakika
 • 1 GB İnternet

Fiyat

 • 19 TL / AY

Kayıt İşlemi

 • IKILI1GB yaz 4551’e gönder

Hediye 500 SMS ve 1GB İnternet Alımı

 • 20 TL yükleme yapmanız yeterli olacaktır. Hediye SMS ve internet kampanyasında 30 gün içerisinde 1 defa yararlanılabilir

İPTAL İŞLEMİ

 • IPTALIKILI1GB yaz 4551’e gönder

KALAN SORGULAMA İŞLEMİ

 • KALANIKILI1GB yaz 4551’e gönder

Diğer BİMcell Paketlerini Gör

KOŞULLAR VE ŞARTLAR

 • Bu kampanya BİMcell faturasız aboneler için geçerlidir.
 • Paketi satın aldığın taktirde, 30 gün boyunca yurt içi kullanımlarda geçerli her yöne 600 dakika ve 1GB internet içeriğine sahip olursunuz.
 • İkili 1GB Paketinin ücreti aylık 19 TL’dir.
 • Yeterli bakiyeniz olduğu ve iptal işlemi gerçekleştirmediğiniz sürece paket süresi sonunda otomatik yenileme işlemi gerçekleşecektir.
 • Hediye, her yöne 500 SMS ve 1 GB internet içeriğine sahip olabilmeniz için, 20 TL yükleme yapmanız gerekmektedir.


“BİMcell (İkili 1GB Paketi) Her Yöne 600DK + 1GB – 19 TL” üzerine 4 yorum

 1. Osman dedi ki:

  Selamun aleykum. Kardeşim benim hattım avea ama içinde 25 tl var bimcelle geçsem 25 tl gider mi ve aynı numaramla geçebilrmiyim ?

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Osman bey, Aleyküm selam, öncelikle aynı numara ile geçiş yapabilirsiniz, numaranızı değiştirmenize gerek yok. Ancak bakiye konusunda net birşey diyemicem. BİMcell, Türk Telekom’un bir hizmeti olduğu için belki numaranızdaki bakiyede aktarılabilir, bu konuda kesin bilgi için BİMcell veya Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

   1. Osman dedi ki:

    Eyvallah admın kardeşim sagolasın bimceel daha iyi inşallah ona gecicem su kontor işini bi halledeyim birde bi sorum olucak geçmek isterken nelere yapmam lazım kimlik foto diyor ama hat ablamın üstüne onun kimlik fotosumu yoksa benim mi ?

    1. Admin dedi ki:

     Numara ablanızın üzerine kayıtlı olduğu için ablanızın kimliği ile işlem yapılacaktır. Ben teşekkür ederim, hayırlı günler dilerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir